Esileht Kodunurk Rodo ei õitse :(

Näitan 6 postitust - vahemik 1 kuni 6 (kokku 6 )

Teema: Rodo ei õitse :(

Postitas:

Minul aias üks rododendroni põõsas kolmandat aastat. Esimesel aastal õitses väga ukselt, teisel aastal ka aga ma puupea ei teadnud, et õied tuleb pärast õitsemist ära noppida. Sel aastal kasvatas põõsas peamiselt lehti ja ainult kolm õit oli. Noppisin need ära pisar silmis 🙁 Aga kas ma saan teda kuidagi uuesti õitsema? Nii õnnetu olen …

0
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

Iga-aastane väetamine kevadel ja pärast õitsemist? Iga-aastane rodoturba lisamine?

0
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

Kas muld on ikka turbamuld? Mul kunagi olid rodod tavalise mulla sisse istutatud ja ka ei õitsenud. Kui tegin turbapeenra, istutasin lilled maja põhjapoolsesse külge, siis on need püüsad väga suureks läinud ja õisi megalt täis.

0
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

Eelmisel aastal ei õitsenud meil ka rodod ja sügisel panin õunamahla pressimise jäägid rododele alla ja raputasin turvast peale. Sel aastal õitsevad senini. Meil küll heitlehised rodod.

0
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

just lugesin …
http://aedjakodu.tarbija24.ee/890700/eesti-rododel-tuvastati-esmakordselt-ohtlik-seenhaigus-tamme-akksurm/

0
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

Rodole on väga vajalik väetamine ja kindlasti ka õige muld.
Minul rodod juba aastaid, kuigi väetan ja lisan mulda igal aastal, siis on mõned aastad kui õisi vähem

0
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Näitan 6 postitust - vahemik 1 kuni 6 (kokku 6 )


Esileht Kodunurk Rodo ei õitse :(

See teema on suletud ja siia ei saa postitada uusi vastuseid.