Esileht Veebikonstaabel Roheline sõidukaart

Näitan 6 postitust - vahemik 1 kuni 6 (kokku 6 )

Teema: Roheline sõidukaart

Postitas:

Mida teha või kuhu teatada kui olen leidnud rohelise Tallinna linna ühissõidukikaardi?

0
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

Ära seda kaasas kanna, muidu jälgitakse sind! Kui aga vaja kaasas kanda, siis mässi kaart fooliumi sisse.

0
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

Selle võib toimetada nii politseijaoskonda, anda üle patrullile, või ka MuPo-le.

0
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

Andero: Ära nüüd politseisse küll soovita rohelist kaarti viia. Kui siis linnavalitsuse infopunkti. Mul on kogemus leitud pangakaardi tagastamisega. esmalt kõne panka, kes kiirelt kaardi sulges ja palus selle viia politseijaokskonda. No olin tookord rumal ja ilma kogemuseta ning pidin täitma pankakaardi leidmise kohta põhjaliku ankeedi. Selline bürokraatia viib selleni, et järgmisel korral lõikan lihtsalt leitud pangakaardi katki ja viskan prügikasti.

0
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

Kahjuks on see bürokraatia vältimatu. Me peame kuidagi moodi ära näitama kuidas leitud ese Politsei kätte sattus.

0
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

Seda saaks teha lihtsamalt. Näiteks leidja annab üle leitud asjad ja sisestab oma ID kaardi lugerisse. Sellega oleks leiu üleandja fikseeritud ja sellest peaks piisama. Praegune bürokraatia inimesi leitud asju politseisse tooma küll ei ahvatle.
[small]andero- kirjutas:[/small]
[tsitaat]Kahjuks on see bürokraatia vältimatu. Me peame kuidagi moodi ära näitama kuidas leitud ese Politsei kätte sattus. [/tsitaat]

0
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Näitan 6 postitust - vahemik 1 kuni 6 (kokku 6 )


Esileht Veebikonstaabel Roheline sõidukaart

See teema on suletud ja siia ei saa postitada uusi vastuseid.