Näitan 10 postitust - vahemik 1 kuni 10 (kokku 10 )

Teema: Roheline tee?

Postitas:

Kas võib ikka juua?
Olen ostnud koju endale Green Tea Citrus (liptoni oma vist)…No ja eneselegi märkamatult joon päevas mitu tassi ära seda…Ega see paha ei tee?

0
0
Please wait...
Kasutaja on kirjutanud teemasse 3 korda. Täpsemalt 29.01 09:09; 29.01 14:16; 29.01 20:01;
To report this post you need to login first.
Postitas:

Kindlasti teeb, nagu ka tass kohvi päevas, puuviljad, jahutooted, suhkur ja kõik muu:)

Nooooo kle mõtle natuke peaga ka kui sellise postituse teed, rasedus pole haigus, kõik on lubatud mõistuse piires. Roheline tee on parem igaljuhul kui must tee, niiet joo terviseks.

Ja ma ei ole üldse õel, lihtsalt uskumatu on lugeda, kuidas rasedusest mitte midagi ei teata:S Mis te siis väikse lapsega peale hakkate veel:D

+1
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

Üldiselt on nii et enne kui teisele tema teadmatust ninale lähed hõõruma oleks tark veenduda et su teadmised on korrektsed. Teed ei tohi piiramatult juua tänu koffeiinile mida see sisaldab. Mõned rohelise tee sordid sisaldav isegi kordi rohkem kofeiini kui musta tee sordid.

Nii et teemaalgataja kui su teepaki peal pole just kirjas kofeiinivaba siis mina peaks piiri.

Osta parem mõni taimetee, mis on kibuvitsa või rooibose baasil. Kindlasti annab hea nõu apteeker. Kubija ürditalul on palju hea maitsega teesegusid, ka selliseid mis sobivad rasedale.

0
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

roheline tee tõesti karmim kui must. Mõni ikka paugub siin suust jama välja.

0
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

[small]Kägu kirjutas:[/small]
[tsitaat]Kindlasti teeb, nagu ka tass kohvi päevas, puuviljad, jahutooted, suhkur ja kõik muu:)

Nooooo kle mõtle natuke peaga ka kui sellise postituse teed, rasedus pole haigus, kõik on lubatud mõistuse piires. Roheline tee on parem igaljuhul kui must tee, niiet joo terviseks.

Ja ma ei ole üldse õel, lihtsalt uskumatu on lugeda, kuidas rasedusest mitte midagi ei teata:S Mis te siis väikse lapsega peale hakkate veel:D[/tsitaat]

tean ikka küll rasedusest nii üht kui ka teist…hetkel on käsil isegi teine rasedus, seega üks põnn juba kodus kasvamad ja saan temaga hästi hakkama;)
Esimese rasedusega ma ei joonud üldse rohelist teed, aga kuna mingi aeg hakkasin tegelema spordiga ja keha trimmimisega, siis sai see nagu igapäevaseks…
Ma tean et rasedus ei ole haigus, kuid tean ka seda et mõnedest taimedest ja asjadest soovitatakse siiski hoiduda…ka teimeteede seas on teesid, mida ei soovitata juua, mõni neist pehmendab emakakaela, mõni võib kokkutõmbeid tekitada ja sellega seoses enneaegse sünnituse põhjustada…seega ma usun et minu küsimus rohelise tee kohta on igati õigustatud…

Aga kibuvitsatee on väga hea! See on minu teine lemmik ja püüan siis selle rohelisega piiri pidada…eks ta vist hetkel nagu kohvi asemel ka mul, sest tavaliselt joon Nescafe 3in1, aga hetkel sai otsa ja siis joon rohelist teed.
Tänud asjalike vastuste eest 🙂

0
0
Please wait...
Kasutaja on kirjutanud teemasse 3 korda. Täpsemalt 29.01 09:09; 29.01 14:16; 29.01 20:01;
To report this post you need to login first.
Postitas:

Just, roheline tee tuleks panna samsse patta kohvi ja musta teega – võib tarvitada, aga väga mõõdukalt. Üle 2 tassi kohvi/musta/rohelise tee päevas siiski ei peaks jooma, liigsel kofeiinil on kahjuks täheldatud raseduse katkemist soodustav toime.

0
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

sorry, pean vahele sekkuma, minu arst soovitas mul just rohelist teed juua max 6 tassi päevas, üleselle võivad juba ärevushood tekkida, põhjus selles et mul on vererõhk madal ( alla 100), hommikul lubas vabalt 2 tassi kanget oakohvi juua piimaga.
Olen oma arsti juures juba ligi 13 aastat käinud ja me oleme ammu sina peal, kord läks ühe visiidi ajal jutt perekooli foorumi peale milles ta mainis ära et perekoolikad ei tea meditsiinist midagi.
ühele sobib selline diagnoos aga teisel võib samade sümptomitega ju midagi muud olla, ma paneks südamele eelkõige tervisega seonduvaid asju arstiga enne arutada kui tulla perekooli kägudelt nõu küsima. Vabandan, kui keegi nüüd mu postitust isiklikult võtab.

0
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

Minul ka vist vererõhk madalapoolne või mis te arvate? :

12+5 ndl 105/60

15ndl 124/59

18ndl 100/60(105/70)

21+2 ndl 110/70(100/70)

25+4 ndl 110/65

Või on see normaalne?
Kohvi ma tavaliselt üldse ei joo, isegi mitterasedana. Enne rasedust jõin vahel harva seda nescafe 3in1 ja nüüd jõin nädalakese või poolteist nädalat 2-3x päevas seda 3in1 kohvi, siis rohelist teed ei joonud.
Täna olen juba 2 tassi rohelist teed joonud ja ühe tassi hibiskuse oma….Lihtsalt on kuidagi vajadus juua hommikul tass teed või 3in1 kohvi, siis lõunal kui laps magab ja peale õhtusööki ja siis veel hiljem, mingi 21 paiku õhtul 1 tass 😀

0
0
Please wait...
Kasutaja on kirjutanud teemasse 3 korda. Täpsemalt 29.01 09:09; 29.01 14:16; 29.01 20:01;
To report this post you need to login first.
Postitas:

Mul samamoodi madal vererõhk keskmiselt 100/50.. ja arst tõesti ütles, et kohvi tuleb juua (või musta/rohelist teed), aga no kuni 6 tassi tundub küll liialdusena.

0
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

Roheline tee langetab vererõhku, kui rõhk niigi madal ei soovita seda küll juua.Mina esimese rasedusega ei tedanud seda, jõin regulaarselt suure tassi päevas, ei saanud aru mis toimub,miks pea on pidevalt paks otsas ja silme eest sageli mustaks kisub. Vererõhku mõõtes oli asi selge,rõhk oli ainult 80/60 mmHg. Lõpetasin selle igapäevase tee ja sain asja korda, rõhk läks normi tagasi, olen muidu ka madala rõhuga aga ju see oli siis juba liiast:)

0
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Näitan 10 postitust - vahemik 1 kuni 10 (kokku 10 )


See teema on suletud ja siia ei saa postitada uusi vastuseid.