Esileht Kodunurk Rohelised aedoad, mida teha nendest?

Näitan 6 postitust - vahemik 1 kuni 6 (kokku 6 )

Teema: Rohelised aedoad, mida teha nendest?

Postitas:
Kägu

Avastasin sügavkülmast, täitsa meelest olid ära läinud. Mida põnevat saaks nendega teha. Muidu olen paprika ja tomatiga jms sooja salatit teinud, aga ehk kellegil veel midagi vahvat soovitada. Täna võiks prae kõrvale neid pakkuda, aga mil moel?:)

0
0
Please wait...

Postitas:
Kägu

RE: Rohelised aedoad, mida teha nendest?

Mina teen nii. Vesi keema, veidi soola maitseks. Sügavkülmast oad sisse, paar min keeta, et oad oleks pehmed (kuna mul on sügavkülma pandud balanseeritult, mitte toorelt, siis paarist min keetmisest piisab). Siis kallan vee ära, lisan tükikese võid (oleneb ubade kogusest 1-2tl), panen korraks veel soojale pliidile, et või sulaks ja raputan, et oad oleks enam-vähem üleni võiga koos.

Serveerin praele lisandiks või ka lihtsalt kartuli-kastme juurde.

0
0
Please wait...

Postitas:
Moor ruudus

Keedad oead soolases vees poolpehmeks. Praed pannil suure sibula klaasjaks, soovi korral ka nt peekonit. Siis lisad oad ja purgi purustatud tomateid. Maitsestad soovi järgi, hautad, kuni oad pehmed ja kaste paksenenud. Serveerimisel puistad peale fetakuubikuid.

0
0
Please wait...

Postitas:
mirth

Mina panen vormiroogadesse, näiteks tuunikalapastasse või supi sisse.

0
0
Please wait...

Postitas:
Kägu

[small]Kägu kirjutas:[/small]
[tsitaat]kuna mul on sügavkülma pandud balanseeritult, mitte toorelt, siis paarist min keetmisest piisab[/tsitaat]

kuidas sa neid balanseerid?

0
0
Please wait...

Postitas:
eurotibi

[small]Kägu kirjutas:[/small]
[tsitaat](kuna mul on sügavkülma pandud balanseeritult, mitte toorelt, siis paarist min keetmisest piisab).

[/tsitaat]
Blan¨eerima on see sõna.

0
0
Please wait...

Näitan 6 postitust - vahemik 1 kuni 6 (kokku 6 )

Esileht Kodunurk Rohelised aedoad, mida teha nendest?

See teema on suletud ja siia ei saa postitada uusi vastuseid.