Esileht Ilu ja tervis Rohelised silmad, mis värvi silmapliiats ja ripsmetušš?

Näitan 5 postitust - vahemik 1 kuni 5 (kokku 5 )

Teema: Rohelised silmad, mis värvi silmapliiats ja ripsmetušš?

Postitas:

Siiani olen kasutanud musta silmapliiatsit ning musta ripsmetušši. Nüüd vaatasin, et kiidetakse ühte silmapliiatsit, mis on õrna lillaka tooniga ning pidi roheliste silmadega hästi sobima. Mis värvi peaks olema ripsmetušš, kas roheline või ka lilla? Tunnen, et mustast on tüdimus peal.

0
-1
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

Proovi, mis sulle sobib ja meeldib.
Minule piisab roosakama lilla tooniga lauvärvist või lainerist, ripsmekas on must.
Vahel jälle kasutan sinist ripsmetušši.

+1
-1
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

lauvärve soovitatakse jah lillasid. ripsmetušš oleneb ilmselt sellest, kas sa oled blond või brünett ja mis tooni on su nahk, kas tõmmu ja päevitunud või hele ja roosakas või kahvatu. lisaks on rohelist ka mitut tooni. nt minul on kassisilmad – muudavad värvi hallikasrohekast kuni täitsa krellroheliseni, kuid on ka olemas nn sõstrasilmi, st nagu toores must sõstar – pruunikasrohekad, vahel ka kollakasrohekad. neile sobivad kuldsed ja pigem oliivikarva ja pruunikad toonid.
mina kasutan lauvärvi vastavalt riietusele – leiad omale sobivat värvi riided ja lauvärvid võivad siis kopeerida kas põhitooni või mingit aktsenti riietuses. ja nii annab tegelikult ära kasutada tervet paletti – olenevalt muidugi sellest, mis tüüpi sa oled – kevad, suvi, sügis või talv. on kirjutatud, et kõik naturaalsed ja värvitud punapead on sügis, samas nt talv võib olla nii väga tume kui väga hele. suve toonid on jahedad, kevade toonid soojemad ja õrnemad.

0
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

Mina kasutan pruuni värvi tušši ja pliiatsit, jääb kena. Must kuidagi liialt intensiivne, silmavärv kaob selle taha ära 🙂

+1
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

vale on valida pliiatsi, lauvärvi värvi lihtsalt silmavärvi järgi. Se eon kõige suurem viga, mida ka mõned mitte-kogenud jumestajad teevad. Miks? sets automaatselt eeldatakse – pruunid silmad, tõmmu, rohelised silmad, kahvatu (ilmselt punapea), hallid silmad – blond jne

Tegelikutl aga ei ole ju elu nii mustvalge. Plajud pruunisilmsed võviad olla hoopis blondid, või on küll brünettid, aga väga kahvatu nahaga. Samuit roheliste silamdega võib olla hoopis tõmmu jne. Seda kõike tuleb arvesse võtta, nahavärv on ikka väga määrav.

Seega pead ise katsetama. Reeglina aga ütlen, et mis puudutab silmapliiatsit, siis pruun on peaaegu alati sobiv. Mul endal nt on mustad juuksed ja pruunid silamd, aga minuaruts sobibki pruun paremini kui must lainer, sest mu pruunid silmad on pigem helepruunid ja must lainer on nagu võõrkeha 😀

+1
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Näitan 5 postitust - vahemik 1 kuni 5 (kokku 5 )


Esileht Ilu ja tervis Rohelised silmad, mis värvi silmapliiats ja ripsmetušš?

See teema on suletud ja siia ei saa postitada uusi vastuseid.