Esileht Hobinurk Roheneeme saared (Cabo Verde)

Näitan 5 postitust - vahemik 1 kuni 5 (kokku 5 )

Teema: Roheneeme saared (Cabo Verde)

Postitas:

Kas keegi on käinud? Muljetage! Millise reisibürooga läksite, kus ööbisite, mida vaatasite ja tegite…

0
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

Mu mees käis lastega. Kohale jõudes saatis SMS, et hea et sa ei tulnud–nagu Egiptus.

0
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

[small]Kägu kirjutas:[/small]
[tsitaat]Mu mees käis lastega. Kohale jõudes saatis SMS, et hea et sa ei tulnud–nagu Egiptus.[/tsitaat]
Tüüpiline rahulolematu eestlane!
Kuidas on võimalik kohale jõudes juba tuvastada, et nagu Egiptus?
No arvatavati siis kliima, sest muud elu ja olu ju ei saa kohe teada, kui pole ringi liikunud.

Enne minekut tuleb maa kohta uurida (nagu teeb seda teemaalgataja), siis pole kohale jõudes üllatus, et oi näe polegi paradiis.

0
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

[small]Kägu kirjutas:[/small]
[tsitaat]Mu mees käis lastega. Kohale jõudes saatis SMS, et hea et sa ei tulnud–nagu Egiptus.[/tsitaat]

Palun väga vabandust, aga kui te enne minemist eeltööd ei teinud, siis …on mul teist siiralt kahju.

Sul on mitu varianti, kas kimad kohaliku lennukitega saarelt saarele ja leiadki ülesse erinevad saared või piirdud ühega. Meile meeldis.

0
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

Meie käisime selle aasta veebruaris Finnmatkat kaudu. Sali saarel. Pisike saar. Armas ja turvaline. Olime 8 päeva. Esimesel päeval mõtlesin, et appppiiii – mis me siin teeme – rohelust eriti pole. Pärast ei tahtnud ära tulla. Imeilusad rannad, suured lained, mõnus kliima, sõbralikud kohalikud ja hea toit. Lastele ka väga meeldis, mõlemad tahaks veel minna. Egiptusega mina seda küll ei oskaks võrrelda – no ei ole üldse sarnasust. Pigem ma võrdleks seda Taiga – mitte looduse poolest, aga see rahulik ja sõbralik kulgemine ja mõnus olemine. Sali saare moto on “No stress” – täpselt nii see seal on. Mina läheks küll tagasi. Tõsi küll – see Sali saar sai risti ja põiki läbi uuritud – nüüd võtaks mõne teise ette. Kohapeal ühelt saarelt teisele lendamisega ei tasu väga kindlalt arvestada – tuulise ilmaga ei pruugi lennukid lennata. Maitsed on ju teatavasti erinevad, aga mina julgen küll soovitada. Egiptusesse näiteks ei taha ma kohe üldse uuesti minna – ei meeldinud.

0
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Näitan 5 postitust - vahemik 1 kuni 5 (kokku 5 )


Esileht Hobinurk Roheneeme saared (Cabo Verde)

See teema on suletud ja siia ei saa postitada uusi vastuseid.