Esileht Lapse ootamine Rohke vedel voolus 39nädalal

Näitan 12 postitust - vahemik 1 kuni 12 (kokku 12 )

Teema: Rohke vedel voolus 39nädalal

Postitas:

Tere, juba mitu päeva on voolus suurenenud. Üsna tavaline probleem aga täna öösel tuli ikka suur sorts seda, nii et läbi pesukaitsme olid aluspüksid ka märjad. Edasi oli kõik kuiv aga lõunast hakkas uuesti voolama, ikka tunnen koguaeg kuidas tuleb seda, umbes nagu siis kui päevade ajal sidemega olla. Sama tunne. On kellegil veel olnud nii rohke voolus? On lootust et see viitab algavale sûnnitusele?

0
0
Please wait...
Kasutaja on kirjutanud teemasse 4 korda. Täpsemalt 12.11 17:01; 12.11 20:08; 12.11 22:23; 14.11 14:29;
To report this post you need to login first.
Postitas:

Looteveed.

0
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

Ei saa välistada, et looteveed, aga minul näiteks oli tervel viimasel kuul ülisuur voolus. Ilma aluspüksteta ei saanud üldse olla, konkreetselt voolas mööda reisi alla ja tilkus põrandale. Aluspükse tuli mitu korda päevas vahetada kui pesukaitset ei olnud. Looteveed avati alles sünnitusel, nii et minu puhul need ei saanud tilkuda.

0
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

Looteveed

0
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

Ei saa välistada, et looteveed, aga minul näiteks oli tervel viimasel kuul ülisuur voolus. Ilma aluspüksteta ei saanud üldse olla, konkreetselt voolas mööda reisi alla ja tilkus põrandale. Aluspükse tuli mitu korda päevas vahetada kui pesukaitset ei olnud. Looteveed avati alles sünnitusel, nii et minu puhul need ei saanud tilkuda.

Minul täpselt nii tilkusidki, avati ka alles sünnituse käigus, siis tulid ülejäänud.
Seda saab ju haiglas kontrollida, mis täpselt voolab.

0
0
Please wait...
Kasutaja on kirjutanud teemasse 3 korda. Täpsemalt 12.11 19:56; 12.11 22:30; 14.11 15:16;
To report this post you need to login first.
Postitas:

Kartsin ise ka et looteveed aga helistasin ämmaemanda nõuandeliinile, sealt öeldi et selline asi pigem ikka kas voolus või uriinipidamatus ja tõesti, praegu hakkasin mõtlema et pissil käin küll väga tihti, ja pigem tuleb ainult sorts iga kord mitte normaalselt, äkki hoopis põiepõletik.. igatahes homme on ämmakas siis selgub.

0
0
Please wait...
Kasutaja on kirjutanud teemasse 4 korda. Täpsemalt 12.11 17:01; 12.11 20:08; 12.11 22:23; 14.11 14:29;
To report this post you need to login first.
Postitas:

Olen haiglas, tegu oligi siiski lootevedelikuga.

0
0
Please wait...
Kasutaja on kirjutanud teemasse 4 korda. Täpsemalt 12.11 17:01; 12.11 20:08; 12.11 22:23; 14.11 14:29;
To report this post you need to login first.
Postitas:

Olen haiglas, tegu oligi siiski lootevedelikuga.

Hea, et kontrollima läksid.

0
0
Please wait...
Kasutaja on kirjutanud teemasse 3 korda. Täpsemalt 12.11 19:56; 12.11 22:30; 14.11 15:16;
To report this post you need to login first.
Postitas:

Kuidas lood on kas pisike käes?
Kas muid vaevuseid polnud kui vaid vesine voolus?
Minul ka mõndaaega olnud vesine voolus ja alaselja valu aga ksugemake pole asi jõudnud. Nädalaid samuti 39 ja veidi peale juba

0
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

Minul oli sama. Tilkus pidevalt voolust, jooksis mööda sääri alla ja siis jälle oli natuke aega vaikus. Kui jälle liigutasin nt voodist püsti tõusin vms tilkus jälle. Kõik ütlesid, et see suurenenud voolus raseduse lõpus (oli ka 39 nädalat). Läksin ikkagi valvetuppa kontrolli ja sealne valve ämmakas ka sõimas mind, et sellise vooluse peale pole mõtet siia tulla. Ja siis tegi ikkagi lootevee testi ja tuligi välja, et mul oli lootekott kuskilt kõrgemalt katki läinud. Siis avati haiglas looteveed, sest ei teatud kui palju seda välja juba tulnud on. Ja 26h sain poja kätte 🙂

+2
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

Beebi käes on nüüd käes!18h pärast vete tulema hakkamist oli ikka 0 sünnitegevust ja kutsuti esile. Õnneks tilga panekust kuni beebi rinnale panekuni läks 6h. Tuli välja et ilmselt oli ikka kuskil ainult väike rebend ja sünnituse ajal avati ülejäänud veed. Enda ja beebiga kõik korras, põletiku ei tekkinud ja veed olid selged.
Lisaks “vesisele voolusele” oli mul ka seljavalu, aga tol hetkel mõtlesin et noh raseda asi, ikka selg valutab.

+1
0
Please wait...
Kasutaja on kirjutanud teemasse 4 korda. Täpsemalt 12.11 17:01; 12.11 20:08; 12.11 22:23; 14.11 14:29;
To report this post you need to login first.
Postitas:

Palju õnne!

0
0
Please wait...
Kasutaja on kirjutanud teemasse 3 korda. Täpsemalt 12.11 19:56; 12.11 22:30; 14.11 15:16;
To report this post you need to login first.
Näitan 12 postitust - vahemik 1 kuni 12 (kokku 12 )


Esileht Lapse ootamine Rohke vedel voolus 39nädalal