Esileht Pereelu ja suhted rohkem lapsi ei saa. vaja seegi/needki üles kasvatada.

Näitan 22 postitust - vahemik 1 kuni 22 (kokku 22 )

Teema: rohkem lapsi ei saa. vaja seegi/needki üles kasvatada.

Postitas:

mis mõtteid teis tekitab selline ütlus?

0
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

Väga positiivseid. Maailmas on juba vähemalt 7 miljardit inimest. Laastajaid-lagastajaid juba küllat ju.

0
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

\”Ma ei saa rohkem lapsi\” – see justkui tekitab sellise mõtte, et inimene on jäänud mingil põhjusel viljatuks.

\”Vaja needki üles kasvatada\” – see näitab, et lapsevanemal on kaine mõistus ja selge pea.

0
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

et sünnitad ka kasvatad üles niipalju lapsi, kui on majanduslikult võimalik, et kõigil oleks norm. elu, ei elataks pead-jalad koos ja kui peaks lastega üksi jääma, ka siis saaks hakkama.

0
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

[small]Futura kirjutas:[/small]
[tsitaat]Väga positiivseid. Maailmas on juba vähemalt 7 miljardit inimest. Laastajaid-lagastajaid juba küllat ju.[/tsitaat]Just sellepärast peamegi meie siin Euroopas eurooplasi ja eestlasi rohkem paljundama, et sellele Aafrika-Aasia rahvastiku kasvule natukenegi veel vastu panna.

0
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

[small]Kägo kirjutas:[/small]
[tsitaat] [small][/small]
Just sellepärast peamegi meie siin Euroopas eurooplasi ja eestlasi rohkem paljundama, et sellele Aafrika-Aasia rahvastiku kasvule natukenegi veel vastu panna.[/tsitaat]
inimene on inimene. sünnib, elab ja sureb täpselt samamoodi.

teemaalgatusest ka – mitte mingeid mõtteid ei tekita. üldse.

0
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

[small]Kägo kirjutas:[/small]
[tsitaat] [small]Futura kirjutas:[/small]
Just sellepärast peamegi meie siin Euroopas eurooplasi ja eestlasi rohkem paljundama, et sellele Aafrika-Aasia rahvastiku kasvule natukenegi veel vastu panna.[/tsitaat]

miks, kas valge on kuidagi väärtuslikum inimene?

0
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

tark ja mõtlev inimene. ei mõtle emakaga, vaid ajuga

0
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

Minu mõtted ja välja öeldud laused. Sellised mõtted siis.

0
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

Ei mõtle midagi. Lihtsalt üks stampvastus inimestele, kelle lemmikküsimus on: \”Millal siis järgmine laps tuleb?\” Mulle pole keegi nii öelnud, kuna ei uuri teiste sigimise kohta ja ise vastan uurijatele niimoodi, kuigi võibolla kunagi ikkagi tahan veel ühte, aga pole see teiste asi.

0
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

Targad sõnad, kui need on objektiivsed. St.ma ei poolda ka päris seda, et nt. 3000 eur sissetulekuga pere ei \”saa lubada\” üle 1 lapse, sest lapsele on vaja KÕIKE võimaldada. Ma puhtpõhimõtteliselt ei kiida seda heaks, olen näinud, mis juhtub pahatihti nii.

Kui need aga tulevad nt. 640 eur sissetulekuga inimese suust, siis plusspunktid.

Ps. need summad ei ole absoluutsed, tõin lihtsalt näiteid, sest mina isiklikult saan 640 eur kuus kätte ja selle raha eest rohkem kui ühte last kasvatada pealinnas oleks keeruline.

0
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

sellist lauset ise ei kasuta, aga mina mõtlen just nii. hetkel küll jõuaks aga ei tea ju kunagi mis elu tuua võib.

0
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

[small]Kägu kirjutas:[/small]
[tsitaat]mis mõtteid teis tekitab selline ütlus?
[/tsitaat]
Mõistlik inimene

0
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

Eks iga inimene peab mõtlema sellele, kui palju lapsi ta suudab üles kasvatada, nii, et tal oleks lastele pakkuda täisväärtuslikku elu. Laste kasvatamine ei ole lihtne ja vajab mitmesuguseid ressursse, et lastest hiljem täisväärtuslikud inimesed saaksid. Lapsed ei peaks kannatama tühja kõhtu, külma, üksindust, hoolimatust, alaväärsust puuduvate korralike riiete ja mänguasjade pärast. Kui inimene ei suuda lapsele pakkuda kõigi nende eelpoolnimetatud asjade olemasolu, siis ei ole ju mõtet lapsi juurde muretseda, vaid mõelda siiski olemasolevate laste heaolu peale.

0
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

Nii ütlevad mehed, kellel esimesest abileust 1-2-3 last. Nüüd tahaks noort lastetut naist, aga oh häda- see tahab lapsi saada. Just siis neid sõnu kasutataksegi.
Väga tore, aga siis elagu mees üksi, noort naist ta küll enam ei saa, sest noored naised tahavad lapsi. Enda omasid. Punkt.

0
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

[small]Kägo kirjutas:[/small]
[tsitaat] [small]Futura kirjutas:[/small]
Just sellepärast peamegi meie siin Euroopas eurooplasi ja eestlasi rohkem paljundama, et sellele Aafrika-Aasia rahvastiku kasvule natukenegi veel vastu panna.[/tsitaat]

Täitsa lõpp. Valge inimene, kes peab end kõrgemalt arenenuks, võiks siiski nii palju taibata, et mingist oma maalapikesest kuskil vanajumala selja taga pole palju kasu, kui ühel päeval pole enam ei puhast vett ega värsket õhku ja sinnapoole me teel oleme. Loomulikult on rahvuslus ka oluline, aga Maa heaolu tervikuna on ju ikka tibakene eespool. Ja loodust reostab just valge inimene (viimasel ajal muidugi Aasia ka) kordades rohkem kui aafriklased. Meie pole õnneks peasüüdlased, sest eurooplaste tarbimiskäitumine on ameeriklastega võrreldes lausa ingellik, aga ka tegelikkuses on nii, et 1 valge laps reostab maailma tunduvalt rohkem kui 10 nälgivat aafriklast. Nii et tundub, et loodus pole loll, kui inimmõistus on nii seatud, et sissetulekute kasvades laste hulk hoopis väheneb.

0
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

[small]Kägu kirjutas:[/small]
[tsitaat] [small]Kägo kirjutas:[/small]

miks, kas valge on kuidagi väärtuslikum inimene?[/tsitaat]

Miks sa küsid üldse? Muidugi on.

0
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

On ka endal sama mõte, rohkem hetkeseisuga ei soovi. Olemas üks laps, kelle suudan üles kasvatada. Olen põhjalik inimene ja midagi ülekäe ei tee, lapse kasvatamine on raske ja vastutusrikas töö (kui seda teha peamiselt üksi).

Teine laps tuleks kõne alla alles aastate pärast, võimalik, et välismaal elades ja …

0
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

Ütlejal on mingi raske haigus.

0
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

[small]titattahan kirjutas:[/small]
[tsitaat]Nii ütlevad mehed, kellel esimesest abileust 1-2-3 last. Nüüd tahaks noort lastetut naist, aga oh häda- see tahab lapsi saada. Just siis neid sõnu kasutataksegi.
Väga tore, aga siis elagu mees üksi, noort naist ta küll enam ei saa, sest noored naised tahavad lapsi. Enda omasid. Punkt.[/tsitaat]

Väga õige. Kui kõik noored lastetud naised lastega mehed ära blokiksid, siis jääksid noile ainult lastega üksikud naised. Minu meelest on parem, kui suhtes on pooles enamvähem sama taustaga. St, et lahutatud ja lastega leidku üksteist ja lastetud semmigu omavahel. Nii on kõigil parem ja ei tehtaks juurde uusi lapsi nii, et kellegi vanad lapsed kannataksid jne. Nii, et noored lastetud naised, palun ärge lastega meeste poole vaadake!

0
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

[small]Kägu kirjutas:[/small]
[tsitaat] [small]titattahan kirjutas:[/small]

Väga õige. Kui kõik noored lastetud naised lastega mehed ära blokiksid, siis jääksid noile ainult lastega üksikud naised. Minu meelest on parem, kui suhtes on pooles enamvähem sama taustaga. St, et lahutatud ja lastega leidku üksteist ja lastetud semmigu omavahel. Nii on kõigil parem ja ei tehtaks juurde uusi lapsi nii, et kellegi vanad lapsed kannataksid jne. Nii, et noored lastetud naised, palun ärge lastega meeste poole vaadake![/tsitaat]

ja lastega naised, teil on lubatud vaadata ainult mehi, kellel on eelnevast suhtest lapsed.

mis puutub teemasse, siis täiesti tühi lause.

0
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

Mina olen ka nii öelnud, kuna mul on kaks alaealist last, kes on vaja kvaliteeteselt üles kasvatada.
Tegin ka väikese opi, mille tulemusena ma loomulikul teel enam lapsi ei saa. Muidugi sai operatsioon tehtud täiesti vabatahtlikult:)
Nii et ma ei saakski teisiti öelda … .

0
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Näitan 22 postitust - vahemik 1 kuni 22 (kokku 22 )


Esileht Pereelu ja suhted rohkem lapsi ei saa. vaja seegi/needki üles kasvatada.

See teema on suletud ja siia ei saa postitada uusi vastuseid.