Esileht Väikelaps Rohujuur vs Päikesetants tabasalus

Näitan 6 postitust - vahemik 1 kuni 6 (kokku 6 )

Teema: Rohujuur vs Päikesetants tabasalus

Postitas:
Anonymous

Tahaks oma 1,5a poisiga minna, aga ei suuda valida, kas minna rohujuurde loovustuppa või hoopiski tabasalu spordikeskusesse väikelaste võimlemistundi. Kes käinud, ehk oskate soovitada!

0
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

Olen käinud rohujuures,minu kogemused olid veidi negatiivsed. Ruum kus laulmine ja liikumine toimus oli liiga väike, kõik osalejad olid nagu silgud tünnis, loovuse osa piirdus ühe pildi joonistamisega, erilist loovuse arendamist ma küll ei täheldanud. Rohkem on laulmist ja sellist hüpitamist,tund oli liiga pikk ja lõpuks olid kõik väiksemad lapsed täiesti väsinud. Negatiivne on ka see, et koos on 1,2 kuni 3 aastased, pedagoogina võin öelda,et tegemist on ikka väga erineva sihtgrupiga. Samuti peaksid läbi mõtlema, et kas te tahate laulmist (siis on parem minna \”lastemuusika\” ringi) või tahate te liikumist(siis on parem minna spordikeskusesse)

0
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

Mina käisin oma lapsega Tabasalus võimlemas. Meile meeldis, kuigi seal tehakse päris palju tõstmist jms, mille jaoks mu treenimata käed veidi nõrgaks jäid.

Kunagi käisin vanema lapsega ka ühes muusikaringis (ka ca 1,5 aastaselt), kus oli ka väga tore.

Samas, tõesti, need tunnid olid väga erinevad.

Tasub jah mõelda, kas tahad rohkem lapsega meisterdada, laulda-tantsida või võimelda ning siis ring valida vastavalt sellele.

0
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

Spordikomppleksis käisin oma lapsega (2.a tagasi) võimlemas. Lapsed olid jagatud vanusegruppidesse- et siis korraga olid kohal ikka üheealised lapsed. Oli selline läbi muusika ja mängu võimlemine. Laps sai katsuda igasugu muusikariistu (kõrinad, löökpulgad jms. Ringis nii liikumisharjutused kui maas istudes tehti võimlemist. Kokku see kestis ca 30 minutit ehk.. Pärast tundi veel lapsel aega 15-20 minutit sellest samast toas maha jahtuda ja mängida. Tuba iseenesest oli ka väike aga tol korral oli lapsi koos emmedega ca 6-7 korraga kohal ja oli täitsa ok. See siis 2. aasta eest.
Lugupidamisega Suve

0
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

Mina käin oma lapsega alates sügisest Rohujuures. Laps on praegu 1a7k. Meile väga meeldib! Kuskil 30 minutit alguses on laulu ja tantsu ja ülejäänud aja siis meisterdame midagi toredat koos. Maksimaalselt olen näinud ehk 10 ema oma lapsega ja silgud pütis tunnet pole kunagi olnud.
Juhendaja on supertore ja lastesõbralik.
Meile väga meeldib.

0
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

viimasele käole:
Kas te olete ka mõnes teises ringis käinud? Mina näiteks olen ja võin öelda, et õpetaja on tore küll aga kas tähtis on õpetaja isiksus või lapse arendamine. Te maksate ju selle eest, et areneks teie lapse muusikaline kuulmine, käeline tegevus, rütmitaju. Ma ei väida, et te sealt seda ei saa. Siiksi on soovitav käia erinevates kohtades ja alles siis näha, et kas see mida te saate on ikka see mida te tahate saada. Ma võin öelda niipalju, et need samad laulud mida te seal laulate olid kasutusel ka sama õpetaja beebikooli ringis. Laulud ja liikumine ei ole siiski samad 0-3 aastani, isegi lasteaias on igale vanusegrupile omad laulud ja liikumised.

0
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Näitan 6 postitust - vahemik 1 kuni 6 (kokku 6 )


Esileht Väikelaps Rohujuur vs Päikesetants tabasalus

See teema on suletud ja siia ei saa postitada uusi vastuseid.