Esileht Ilu Rõivad s.46 ja 48 Tallinnas või Haapsalus kust leida?

Näitan 10 postitust - vahemik 1 kuni 10 (kokku 10 )

Teema: Rõivad s.46 ja 48 Tallinnas või Haapsalus kust leida?

Postitas:

Tere!

Kus poest leida Tallinnast või Haapsalust s.46 või 48 riideidvaja leida kleiti,retuuse,pluusi

 

+2
-2
Please wait...
Kasutaja on kirjutanud teemasse 2 korda. Täpsemalt 10.06 00:38; 29.06 03:18;
To report this post you need to login first.
Postitas:

Tallinnas on Hansmark, Haapsalus ei tea.

0
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

https://www.matkamaailm.ee/est/products/section/14
Peaks avanema nii Tallinnas kui Haapsalus

+2
-9
Please wait...
Kasutaja on kirjutanud teemasse 2 korda. Täpsemalt 10.06 14:48; 16.06 15:07;
Kommentaarist on juba teavitatud
Postitas:

Tere!
Kus poest leida Tallinnast või Haapsalust s. 46 või 48 riideid? Vaja leida kleiti, retuuse, pluusi.

Mul ülemine pool 50 ja alumine 48. Ostan Lindexist ja H&M-ist, teksad tellin Dorothy Perkinsist.

0
-1
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

Tallinnas Big Moda

http://www.bigmoda.ee/contact_ee.html

+1
-2
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

kannan 46-48.

Päris palju kenasid riideid (kleidid, pluusid, jakid, viigipüksid) olen ostnud  Nõmme keskuse 2.korruse rõivapoodidest ja Magistrali keskuse Sidonase poest (aga ka teistest Sidonase poodidest üle Eesti). Aga seal Nõmmel müüakse endise NSVL liidumaade kaupa (Kasahhi, turkmeeni, aga väga mõnusad kangad ja hea õmbluskvaliteet) ja nende numeratsioon on nagu meil nõukaajal oli, et siis 46 suurusele vastab neil 52 või 54 suurus, 48-le aga 56 või 58 number.

Mõned ülisoodsad ja mugavad ostud ka Magistrali Pepco poest (retuužid, teksased). Suvepükse olen ostnud Magaziini poodidest (nad müüvad mingi saksa kaubamärgi tooteid)

Veerenni tn asuvas Profline (teevad niisama müügiks, aga ka ettevõtetele kontorirõivaid eritellimusel) poes on ka suuri suurusi

Kallimad rõivad ja mantlid Kaubamajast ja Stockmanist.

Teemaalgataja küsis ka Haapsalu kohta. Ühe väga kena kontorikleidi ostsin Haapsalus komandeeringus olles sealsest Sidonase poest (sellest kaubanduskeskusest, mis jääb tallinna poolse linnast väljasõidu kõrvale)

+2
-2
Please wait...
Kasutaja on kirjutanud teemasse 2 korda. Täpsemalt 14.06 16:05; 16.06 17:27;
To report this post you need to login first.
Postitas:

kannan 46-48.

Päris palju kenasid riideid (kleidid, pluusid, jakid, viigipüksid) olen ostnud Nõmme keskuse 2.korruse rõivapoodidest ja Magistrali keskuse Sidonase poest (aga ka teistest Sidonase poodidest üle Eesti). Aga seal Nõmmel müüakse endise NSVL liidumaade kaupa (Kasahhi, turkmeeni, aga väga mõnusad kangad ja hea õmbluskvaliteet) ja nende numeratsioon on nagu meil nõukaajal oli, et siis 46 suurusele vastab neil 52 või 54 suurus, 48-le aga 56 või 58 number.

Mõned ülisoodsad ja mugavad ostud ka Magistrali Pepco poest (retuužid, teksased). Suvepükse olen ostnud Magaziini poodidest (nad müüvad mingi saksa kaubamärgi tooteid)

Kallimad rõivad ja mantlid Kaubajast ja Stockmanist.

Teemaalgataja küsis ka Haapsalu kohta. Ühe väga kena kontorikleidi ostsin Haapsalus komandeeringus olles sealsest Sidonase poest (sellest kaubanduskeskusest, mis jääb tallinna poolse linnast väljasõidu kõrvale)

Retuužid? Mis need on?

Sidonases müüakse mingeid vanainimeste riideid ju. Pepco ja Magaziin on rämpsupoed. Mis riideid sa kannad ometi?

+2
-5
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

Pepco ja Magaziin on rämpsupoed. Mis riideid sa kannad ometi?

Mina ei ole teemaalgataja, aga kujutan ette, et kui ollakse sellises suuruses, siis on riidepoodide valik väga piiratud ja see olukord õpetab ka imelikest poodidest leidma sobivaid asju. Neid on, aga vähe, peab oskama näha. Kui oled tavasuuruses, siis võib jah pealiskaudselt otsustada, et need on rämpsupoed, sest tõesti võib nii tunduda ja endal pole tõenäoliselt olnud kunagi vajadustki seal põhjalikumalt ringi vaadata.

Magaziinis on kõike kaupa, imelikke ja kvaliteetseid läbisegi. Nad müüvad ka mingeid saksa poodide laojääke vms.

Teemaalgatajale – ka Kaubamajas on suuremaid suuruseid. Vaata mugavalt e-poest, kas leiad midagi. Lihtsamaid riideid leiab ka Prismast. e-poodidest tellimise võimalus on samuti olemas.

+3
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

Retuužid? Mis need on?

Nendega retužeeritakse

0
-1
Please wait...
Kasutaja on kirjutanud teemasse 2 korda. Täpsemalt 10.06 14:48; 16.06 15:07;
To report this post you need to login first.
Postitas:

Retuužid? Mis need on?

samad asjad, mis noorte arvates retuusid, aga selle põlvkonna esindaja poolt, kes omal ajal koolis veel ž-dega sõnu kirjutama õppis.

Kirjakeele normid võivad küll aastakümnete jooksul muganduda, kuid 1960-1970ndatel emakeeletundides võõrsõnade sisseharjutatud kirjapilt on kirjutades ikka veel lihasmälus alles 😛

Minu tollased emakeeleõpetajad oleks sõnas “retuusid” punasega kohe vea ära märkinud.

+3
-2
Please wait...
Kasutaja on kirjutanud teemasse 2 korda. Täpsemalt 14.06 16:05; 16.06 17:27;
To report this post you need to login first.
Näitan 10 postitust - vahemik 1 kuni 10 (kokku 10 )


Esileht Ilu Rõivad s.46 ja 48 Tallinnas või Haapsalus kust leida?