Esileht Koolilaps Rõivanumbrid sportsdirectis.

Näitan 5 postitust - vahemik 1 kuni 5 (kokku 5 )

Teema: Rõivanumbrid sportsdirectis.

Postitas:

Olles lugenud varasemaid teemasid, et sellelt lehelt on võimalik osta hea hinnaga riideid. Minul aga küsimus: kuna ei ole väga tugev inglise keeles, siis ei leia kuskilt info suurusnumbrite ja mõõdutabeli kohta. Nt mind huvitaks junioride nr 13. Mis pikkusele see võiks vastata? Nt mul on poiss 11,5 ja mitmed riided kannab 13-14 aasastele.
Veel küsimus neile, kes on tellinud: kuidas on toodete kvaliteet? Olen siiani järginud põhimõtet, et pole nii rikas, et osta odavaid asju. Aga poiss on paras röövel ja kasvab ka kiiresti, kuidagi tahaks hoida kulusid optimeerida. Noorematele olen nagu Eestistki leidnud soodsate hindadega kvaliteetseid asju.

0
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

Omal 13a poiss (175cm, pikk ja vibalik), sportsdirectist olen tellinud talle põhiliselt jalanõusid, viimati 4 paari – botased, sandaalid, saapad, kõik nr 10 (poisil hetkel jalg 43), üllatusega avastasin, et kõik olid erineva suurusega, osad parajad, osad suuremad.
riietest olen seni julgenud tellida vaid ühe polopluusi, ka 13a pikkusele, üllatuslikult ei olnudki lühike, aga järgmisel korral tellin pigem siiski meeste S-i, siis on kindel, et ei jää lühikeseks.

ise plaanin järgmise tellimuse teha riiete osas hoopis Tescost, avastasin, et seal on ka 15-16a suurus olemas, kuigi juurde on märgitud, et mõeldud 170 pikusele, mul 13a praegu 175cm…

0
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

ise tellisin just Sportdirectist, aga pole veel kaupa kätte saanud, seega ei oska kommenteerida nende kaupa. Aga kui tellisin ühest teisest Inglismaa e-poest (dare2b), siis seal vastas nt. 11-12 aastaste suurus 152cm-le.
Sportdirectis on ka palju meil müügil olevaid kaubamärke, seega neid saaks enne meie poodides proovida.

0
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

minu poeg on 11 ja pikkuses on parajad suurus 158 riided. 164 jäävad veel tiba suureks. Talle tellin 13 yrs riided ja enamasti on sobinud ehk jäänud ka tiba kasvuruumi. Aluspüksid ainult tulid ükskord põhimõtteliselt nelja-aastase omad kuigi suurus sees 13yrs ja siis ühed teksdad tulid ka vääga suured. sobiks ehk 170 kandjale. aa, ühed kindad 13yrs tulid ka pigem kolme aastase omad.Niiet võib olla nii ja naa.

0
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

Meeste S ongi 175 põhimõtteliselt. Tahtsin ka pojale väikese varuga osta, kuid S on nii napikas seljas, talvepüksid juba kukekad, et oleks pidanud meeste M ostma. Ta on 176-st juba natuke mööda kasvanud ja 14a.

0
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Näitan 5 postitust - vahemik 1 kuni 5 (kokku 5 )


Esileht Koolilaps Rõivanumbrid sportsdirectis.

See teema on suletud ja siia ei saa postitada uusi vastuseid.