Esileht Kodunurk Rõivaste auruti

Näitan 8 postitust - vahemik 1 kuni 8 (kokku 8 )

Teema: Rõivaste auruti

Postitas:
Kägu

Kas oskate soovitada, milline rõivaste auruti osta. Vaatan, et sage triikimine rikub riideid päris kõvasti. Kas need aurutid üldse reaalselt ka töötavad tulemuslikult?

Please wait...
Postitas:
Kägu

töötavad, aga peab olema suurem ja kallim, need 70ml topsikuga pisikesed käkid ei tee mitte midagi.

Please wait...
Postitas:
Kägu

Mul on kaks tükki olnud, mõlemad on päris okeilt töötanud. Üks oli Singer mingi 100 eurone, teine Philips 200 euro ringis. Ma päris triikrauda ei võtagi enam peaaegu välja. Eriti hea on aurutada õrnadest materjalidest ja siidist riideid, neid ei saanud enne üldse kuidagi sirgeks.

Please wait...
Kasutaja on kirjutanud teemasse 2 korda. Täpsemalt
Postitas:
Kägu

Töötavad küll tulemuslikult, esmalt riputad triikimist vajava eseme riidepuule ja siis 5-10cm kauguselt aurutad. Kortsus teksad saab lihtsa vaevaga sirgeks. Minul on SteamOne, euronics müüb.

Please wait...
Postitas:
Kägu

Mul on mingi odav väike auruti ja teeb töö väga hästi ära kui enne kuhugi minekut mõni väga kortsus särk või kleit on sirgeks vaja saada. Nagunii ma enamusi riideid ei triigiks ja triikrauda isegi kodus ei ole.

Please wait...
Postitas:
Kägu

Rõivaste aurutiks võiks ju proovida Keskerakonna aurutit, aga ei soovita siiski. Äkki läheb liiga kuumaks?

Please wait...
Postitas:
Kägu

Mul on kaks tükki olnud, mõlemad on päris okeilt töötanud. Üks oli Singer mingi 100 eurone, teine Philips 200 euro ringis. Ma päris triikrauda ei võtagi enam peaaegu välja. Eriti hea on aurutada õrnadest materjalidest ja siidist riideid, neid ei saanud enne üldse kuidagi sirgeks.

Kui suured veetopsikud neil on?

Please wait...
Postitas:
Kägu

Kui suured veetopsikud neil on?

Odavamal (Singer) oli suurem kui kallimal, 2,5 liitrit. Samas sellel Philipsi omal on ka ligi 2 l, seega täiesti piisav. Kuna olen siin teinud suurpuhastust, nii et terve päev olen riideid, kardinaid jms asju aurutanud, siis on kogemus, et päris kaua saab järjest aurutada.

Please wait...
Kasutaja on kirjutanud teemasse 2 korda. Täpsemalt
Näitan 8 postitust - vahemik 1 kuni 8 (kokku 8 )

Esileht Kodunurk Rõivaste auruti