Esileht Kodunurk Rõivaste auruti

Näitan 11 postitust - vahemik 1 kuni 11 (kokku 11 )

Teema: Rõivaste auruti

Postitas:

Kas oskate soovitada, milline rõivaste auruti osta. Vaatan, et sage triikimine rikub riideid päris kõvasti. Kas need aurutid üldse reaalselt ka töötavad tulemuslikult?

0
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

töötavad, aga peab olema suurem ja kallim, need 70ml topsikuga pisikesed käkid ei tee mitte midagi.

0
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

Mul on kaks tükki olnud, mõlemad on päris okeilt töötanud. Üks oli Singer mingi 100 eurone, teine Philips 200 euro ringis. Ma päris triikrauda ei võtagi enam peaaegu välja. Eriti hea on aurutada õrnadest materjalidest ja siidist riideid, neid ei saanud enne üldse kuidagi sirgeks.

0
0
Please wait...
Kasutaja on kirjutanud teemasse 2 korda. Täpsemalt 08.11 18:43; 16.11 10:38;
To report this post you need to login first.
Postitas:

Töötavad küll tulemuslikult, esmalt riputad triikimist vajava eseme riidepuule ja siis 5-10cm kauguselt aurutad. Kortsus teksad saab lihtsa vaevaga sirgeks. Minul on SteamOne, euronics müüb.

0
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

Mul on mingi odav väike auruti ja teeb töö väga hästi ära kui enne kuhugi minekut mõni väga kortsus särk või kleit on sirgeks vaja saada. Nagunii ma enamusi riideid ei triigiks ja triikrauda isegi kodus ei ole.

0
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

Rõivaste aurutiks võiks ju proovida Keskerakonna aurutit, aga ei soovita siiski. Äkki läheb liiga kuumaks?

0
-3
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

Mul on kaks tükki olnud, mõlemad on päris okeilt töötanud. Üks oli Singer mingi 100 eurone, teine Philips 200 euro ringis. Ma päris triikrauda ei võtagi enam peaaegu välja. Eriti hea on aurutada õrnadest materjalidest ja siidist riideid, neid ei saanud enne üldse kuidagi sirgeks.

Kui suured veetopsikud neil on?

0
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

Kui suured veetopsikud neil on?

Odavamal (Singer) oli suurem kui kallimal, 2,5 liitrit. Samas sellel Philipsi omal on ka ligi 2 l, seega täiesti piisav. Kuna olen siin teinud suurpuhastust, nii et terve päev olen riideid, kardinaid jms asju aurutanud, siis on kogemus, et päris kaua saab järjest aurutada.

0
0
Please wait...
Kasutaja on kirjutanud teemasse 2 korda. Täpsemalt 08.11 18:43; 16.11 10:38;
To report this post you need to login first.
Postitas:

Kas keegi oskab mõnda väikest aurutit ka soovitada? Või pole neil väikestel suurt vahet? Mul on väga vähe ruumi kodus. Vajadus triikida üsna vähe asju, mõni kleit ja särk nädalas.

0
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

Minul on pisike, selline-
https://www.expert.ee/et/a/roivaste-auruti-tefal-dt7000

Ostsin väga skeptilise suhtumisega, sooduka ajal a 35€ ja ülirahul olen!

Selle reklaami otsa sattusin 😀
https://youtu.be/VnmOzDB89go

Eriti rahul olen sellega, et tõesti kõik materjalid saab sirgeks- paksemad teksad, mehe triiksärgid (õnneks kannab harva), õrnad pidukleidid- pluusid, mida triikida ei julgekski. Viimati triikisin villast talvemantlit, mis suvega kapis seistes oli kortsunud.

Praegu alles tulen selle peale, et ma pole triikrauda peale auruti ostmist (1,5 a tagasi) enam kordagi kasutanud (vihkan triikimist ja tegin seda äärmisel vajadusel). Kui vahel mugavusest saigi veidi kortsus riiete puhul silm kinni pigistatud, siis nüüd 1 minut soojendamist ja teine minut triikimist ja tehtud! Ainus asi, et aurutamine teeb riide niiskeks ja otse selga ei pane- üldjuhul aitab 15 min ootamisest, aga üldjuhul triigin eelmisel õhtul ette ja jätan riidepuule “tahenema.”

Viigipükste viike ja triiksärgi kraed sellega just pressida ei saa, nagu ka voodipesu triikida (ise ei triigi, aga kuuldavasti mõni inimene ilma elada- magada ei saa), aga igapäevariiete osas on see meie peres asendamatu.

0
0
Please wait...
Kasutaja on kirjutanud teemasse 2 korda. Täpsemalt 17.11 22:42; 17.11 22:48;
To report this post you need to login first.
Postitas:

Töötavad küll tulemuslikult, esmalt riputad triikimist vajava eseme riidepuule ja siis 5-10cm kauguselt aurutad. Kortsus teksad saab lihtsa vaevaga sirgeks. Minul on SteamOne, euronics müüb.

Mina viimane teemasse vastaja. Pole selle pealegi tulnud kunagi, et peaks kaugelt riiet aurutama. Mina panen aurutaja otse kanga vastu- nii on kiirem tulemus ja pole ühtegi riideeset kuidagi kahjustanud.

0
0
Please wait...
Kasutaja on kirjutanud teemasse 2 korda. Täpsemalt 17.11 22:42; 17.11 22:48;
To report this post you need to login first.
Näitan 11 postitust - vahemik 1 kuni 11 (kokku 11 )


Esileht Kodunurk Rõivaste auruti