Esileht Hobinurk Romantika laev-kuidas tundub?

Näitan 11 postitust - vahemik 1 kuni 11 (kokku 11 )

Teema: Romantika laev-kuidas tundub?

Postitas:

Kas ikka normaalne laev?

0
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

Täitsa okei laev on.

0
0
Please wait...
Kasutaja on kirjutanud teemasse 2 korda. Täpsemalt 14.01 13:28; 19.01 11:24;
To report this post you need to login first.
Postitas:

No kui okei laev siis teen vist broneeringu ära? Loodan et siis ikka midagi Baltic Queeni sarnast.

0
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

no ma reisin iga aasta ca 2x stocki laevaga. kui poleks pidevalt teemasid, et “issand kui jube see vana laev on” siis ma poleks vist isegi aru saanud, et mingi laevavahetus on toimunud.

0
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

jeerum, palju neid Romantika laevaga seotud teemasid netis laiali on… nagu segased söitlevad seda Romantikat. Jh, laev on vana, aga ega sellepärast söitmata jää. Ja ei ole BQ ligilähedanegi, kyll aga on Victoria sösar ja sellestki paar aastat vanem ja väsinum

söitsin Romantikaga esimest korda siis kui see oli alles neljandat päeva liinil. No kyll oli uhke ja uus laev. paralleelselt söitis sellega siis Regina Baltica, mis tundus koheselt kynana… Tol ajal lasti laevas igal pool suitsetada (polnud veel jöustunud see avalikus kohas suitsetamise keeld) ja see annab siiani ehk tunda… see laev haiseb seest tegelikult… vanad vaiba jne. laev oli aastaid Sthlm-Riia liinil ja nagu ikka, mida sellelt kruiisiläbu laevat ikka oodata, eriti kui pole tehtud restaureerimistöid. kajuti diivanid kulund, vahekäikude vaibad räpased, virisema vöib jäädagi, aga see ei aita. selge, et uus laev on uus laev ja sellist praegu Rootsi-Eesti liinil pole. BQ on ka varsti vana laev ja siis viriseme selle ruunatuse yle… me pole kunagi rahul, eksole ju

0
0
Please wait...
Kasutaja on kirjutanud teemasse 2 korda. Täpsemalt 18.01 19:46; 25.01 20:55;
To report this post you need to login first.
Postitas:

Mul ei olnud üldse plaanis seda laeva laimata kuna ise ei ole sellega veel sõitnud. Vähemalt nüüd tean et queen oli siis ikkagi parem.

0
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

Ma ei saa aru, et mis seal vahet on???? Laev on laev. Kajut on, poed on, restoranid on, ööklubi on ja kui sinuga reisib kaasa meeldiv seltskond, siis mis on seal vahet, kas laev on uus või natuke vanem? Jääb Rootsi nägemata või?

0
0
Please wait...
Kasutaja on kirjutanud teemasse 2 korda. Täpsemalt 14.01 13:28; 19.01 11:24;
To report this post you need to login first.
Postitas:

tagasi? ma sõitsin sellega 90ndate lõpul, tollal tundus päris kobe.

0
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

Ma ei saa aru, et mis seal vahet on???? Laev on laev. Kajut on, poed on, restoranid on, ööklubi on ja kui sinuga reisib kaasa meeldiv seltskond, siis mis on seal vahet, kas laev on uus või natuke vanem? Jääb Rootsi nägemata või?

No sõida vahelduseks mõne Helsingi-Stockholmi liini Siljaga ja saad aru, mis vahe on. Eriti, kui lapsed kaasas on.

0
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

tagasi? ma sõitsin sellega 90ndate lõpul, tollal tundus päris kobe.

90 löpul? palun selgita endile, millal laev liinile tuli, google nt aitab (http://et.wikipedia.org/wiki/Romantika_(laev))… 90 löpus oli Tll-sthlmi liinil Vana Tallinn ja Regina Baltica

0
0
Please wait...
Kasutaja on kirjutanud teemasse 2 korda. Täpsemalt 18.01 19:46; 25.01 20:55;
To report this post you need to login first.
Postitas:

Tundub, et selle laevaga lajavad lõbu taga seksijanulised mehed.
http://www.postimees.ee/3076531/aftonbladet-amorella-grupivagistamise-ohver-on-45-aastane-naine

0
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Näitan 11 postitust - vahemik 1 kuni 11 (kokku 11 )


Esileht Hobinurk Romantika laev-kuidas tundub?

See teema on suletud ja siia ei saa postitada uusi vastuseid.