Esileht Hobinurk Romantika tuleb Baltic queeni asemele..

Näitan 11 postitust - vahemik 1 kuni 11 (kokku 11 )

Teema: Romantika tuleb Baltic queeni asemele..

Postitas:

http://arileht.delfi.ee/news/uudised/tallink-saadab-silja-europa-austraaliasse-vahendab-tootajaid.d?id=69392495

Uus asendataks vanaga. Mitte just hea samm. Rootsi kruiisidel on hea pidutsemas käia. Uus laev-vana laev süsteem oli hea. Nüüd mõlemad vanad.

0
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

Kas tõesti jääb Stockholm-Riia liinile ainult üks laev!? Juba praegu, kahe laevaga, on see liin ülekoormatud, sest ka leedukad sõidavad sealtkaudu. Egas midagi, eks siis lätlased hakkavad nüüdsest rohkem Stockholm-Tallinna liini kasutama ja eestlased võivad edaspidi Soome kaudu sõita…

0
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

See ei ole hea. Romantika on liiga väike, oleks pigem võinud selle Soome vahet seilama panna, aga 15 tundi istuda nagu kilud karbis….no ma ei tea. Hakka või Soome kaudu Rootsi sõitma.

0
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

Nõme täiega, selle vana rondiga küll enam kruiisile minna ei tahaks.

Õnnetuseks oligi plaanis septembris Queeniga reis. Nüüd ei teagi kohe :S
Täiesti arusaamatu käik, miks see uus ilus laev Soome liinile lagastamiseks saadetakse.

0
0
Please wait...
Kasutaja on kirjutanud teemasse 2 korda. Täpsemalt 22.07 16:56; 22.07 19:34;
To report this post you need to login first.
Postitas:

Mina kasutan edaspidi Viking Line’i, millel on nüüd ka Tallinn-Stockholm liin. Lihtsalt kopp ees on sellest Tallinkist, kus reisija on viimane, kellega arvestatakse.

0
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

Miks kaob Baltic Queen Stockholmi liinilt?

Silja Europa rentimisest tulenevalt toimuvad liinidel esialgu järgnevad ümberpaigutused: praegu Tallinna–Stockholmi liinil sõitev Baltic Queen asendab Tallinna–Helsingi liinil sõitvat laeva Silja Europa eeldatavalt 7. augustist ja Riia–Stockholmi liinil sõitev Romantika hakkab asendama Tallinna–Stockholmi liinil sõitvat Baltic Queeni.

Riia–Stockholmi liinil jätkab liiklust Isabelle.

Suhtlusportaalides ja uudisportaalide kommentaariumides kurdavad reisijad, et Rootsi kruiisile minnes tuleb nüüd reisida päevinäinud Romantikaga (valmis 2002, Baltic Queen 2009).

Tallink Grupi juhatuse aseesimees Andres Hunt ütleb, et merenduse mõistes on mõlemad suhtelised uued laevad ja Romantika on varemgi Tallinna–Stockholmi liinil sõitnud.

“Tänase paigutuse tingis mahutavus: intensiivsel Tallinna–Helsingi liinil on vaja suuremat laeva. Kui Silja Europal on umbes 1000 kajutit, siis Baltic Queenil 900. Võrdlusena, Romantikal on umbes 700 kajutit.”
http://www.ohtuleht.ee/588479/tallinki-suurim-laev-austraaliasse-firma-koondab-kuni-90-tootajat

0
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

[small]Kägu kirjutas:[/small]
[tsitaat]Mina kasutan edaspidi Viking Line’i, millel on nüüd ka Tallinn-Stockholm liin. Lihtsalt kopp ees on sellest Tallinkist, kus reisija on viimane, kellega arvestatakse.[/tsitaat]kas see liin mitte ajutine pole, ainult suve löpuni? jäi nagu kuskilt melde, et ega see nö jäävliin ole.

Viking, see mis Sthlm-Tll liinil, ikka totaalne kyna… vana ja väsinud, ilma telekateta kajutis jms ebameeldivustega. see on laev, mida kyll meresöidu/kruiisi nautimiseks EI kasutaks. läheks kajutisse ja magama ja magaks hommikuni. siis ajab asja

0
0
Please wait...
Kasutaja on kirjutanud teemasse 2 korda. Täpsemalt 22.07 19:08; 22.07 19:43;
To report this post you need to login first.
Postitas:

Viking Line Tallinn-Stockholm liin on vaid vist augusti lõpuni, st ajutine. Vahelduseks tore küll, aga aega läheb reisi peale tunduvalt kauem, kui puhkust ei ole, siis peab poolest päevast töölt vabaks küsima jms. Sama ka kui tahaks Helsingi kaudu minna.
Nii et ega väga alternatiive polegi.

Mäletab keegi, kas seal Romantikal on kajutites telekad ka? Tahaks midagi siiski broneerida, aga kodulehel neil broneerimine maas ja ei viitsi guugeldama ka hakata. Kajutid muidu vist enam-vähem Victoria sarnased.

0
0
Please wait...
Kasutaja on kirjutanud teemasse 2 korda. Täpsemalt 22.07 16:56; 22.07 19:34;
To report this post you need to login first.
Postitas:

[small]Kägu kirjutas:[/small]
[tsitaat]
Mäletab keegi, kas seal Romantikal on kajutites telekad ka? Kajutid muidu vist enam-vähem Victoria sarnased.[/tsitaat]jah on telekad. ja Romantika ja Viki on identsed öed, ainult vanuse vahe

0
0
Please wait...
Kasutaja on kirjutanud teemasse 2 korda. Täpsemalt 22.07 19:08; 22.07 19:43;
To report this post you need to login first.
Postitas:

[small]Kägu kirjutas:[/small]
[tsitaat]Mina reisin enne soojalemaale aga ei sa sellest Rootsi kruisi ahvi vaimustusest aru.Täiesti motetu ja igav.Ma ei laheka ka siis kui tasuta saaks.Peab ikka vaga kitsa silmaringiga inimesed olema kes selleat reisist sillas.[/tsitaat]

Selle peale ei tule, et minnakse Rootsi või Stockholmi, mitte laevaga kruiisimise pärast? Paljud ei saa jällegi Türgi/Egiptuse kuurortreisidest aru, okei, soe ja meri on mõnus, aga enamasti need soojamaareisiijad sellega piirduvadki. Kahjuks on nende maailmapilt sedavõrd kitsas, et ei osata hinnata Euroopat ning Skandinaaviat.

0
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

[small]Kägu kirjutas:[/small]
[tsitaat]Mina reisin enne soojalemaale aga ei sa sellest Rootsi kruisi ahvi vaimustusest aru.Täiesti motetu ja igav.Ma ei laheka ka siis kui tasuta saaks.Peab ikka vaga kitsa silmaringiga inimesed olema kes selleat reisist sillas.[/tsitaat]

Kas sa selle peale ei tule, et Stockholmis on lõpmata palju vaadata – muuseumid, näitused… Lisaks kaks tantsupidu ja/või restoraniõhtut, kust saab otse kajutisse, mitte ei pea hakkama kuskilt koju sõitma. Suurepärane võimalus koos abikaasaga paariks päevaks aeg maha võtta.
Minu meelest on soojamaareisid mõttetud ja igavad.

0
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Näitan 11 postitust - vahemik 1 kuni 11 (kokku 11 )


Esileht Hobinurk Romantika tuleb Baltic queeni asemele..

See teema on suletud ja siia ei saa postitada uusi vastuseid.