Esileht Pereelu ja suhted Romantikapakett

Näitan 27 postitust - vahemik 1 kuni 27 (kokku 27 )

Teema: Romantikapakett

Postitas:

Palun soovitage head romantikapaketti.

0
-3
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

Kas romantikapakett tähendab laevakruiisi, restoraniõhtut, privaatset tsellokontserti või ööbimist romantilises hotellitoas?

+6
0
Please wait...
Kasutaja on kirjutanud teemasse 2 korda. Täpsemalt 27.05 10:21; 03.06 13:32;
To report this post you need to login first.
Postitas:

Mere äärde piknikule.

+2
0
Please wait...
Kasutaja on kirjutanud teemasse 2 korda. Täpsemalt 27.05 11:34; 01.06 19:10;
To report this post you need to login first.
Postitas:

Kõigepealt defineeri mis on sinu jaoks romantika 🙂

+3
0
Please wait...
Kasutaja on kirjutanud teemasse 2 korda. Täpsemalt 27.05 12:45; 28.05 12:27;
To report this post you need to login first.
Postitas:

Palju maksab punane auto?

+20
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

kui inimene ei maini asukohta, järelikult on tallinlane. kui soovitada tavalisest taksosõidust kaugemale pakette, hakkab vigin pihta, kauge, kallis, väsitav.

+12
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

Küsin siis ise – soovitage hotellide ja muude majutusasutuste romantikapakette. Sobib üle Eesti. Hind võiks olla max 200.-

+6
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

Kõigepealt defineeri mis on sinu jaoks romantika ????

Õudne on see koroonaaeg. Lugesin: “Kõigepealt desinfitseeri…” ja noogutasin aga takka, et jaa, kõigepealt peab romantika überturvaline olema.

+21
-1
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

Kas 200.- eest üldse saab romantikat?
Mine parem Äntu järvede äärde, hea külm ja läbipaistev allikavesi. Ei pea oma jorsi silmade värvi vaatamagi, järved ise sinised ja rohelised.

+5
-5
Please wait...
Kasutaja on kirjutanud teemasse 3 korda. Täpsemalt 27.05 20:14; 03.06 10:21; 03.06 18:09;
To report this post you need to login first.
Postitas:

Kõigepealt defineeri mis on sinu jaoks romantika ????

Õudne on see koroonaaeg. Lugesin: “Kõigepealt desinfitseeri…” ja noogutasin aga takka, et jaa, kõigepealt peab romantika überturvaline olema.

Koroona tapab romantikat jah ???? Muidu väga hea mõte- enne desinfitseeri ja siis defineeri ja siis võid romantika heal juhul saada, kui veel tuju on 😀

+3
0
Please wait...
Kasutaja on kirjutanud teemasse 2 korda. Täpsemalt 27.05 12:45; 28.05 12:27;
To report this post you need to login first.
Postitas:

Ma vahel saan ideid sealt blogist: https://www.hotelliveeb.ee/blogi/

0
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

Miks see peab alati pakett olema?
Uskumatu, et on inimesi, kes eelistavad teiste poolt “ettekirjutatud” tegevustega varianti isiklikele maitse-eelistustele.
Pange nädalavahetuseks mõni tuba kinni kusagil kõrvalises turismitalus, enamikus neist muuseas pakutakse ka hommikusööki ja päeva- ning õhtutegevused valige ise. Nautige kaunist loodust ja linnulaulu, püüdke kala, grillige õhtusöök lõkke ääres, ärgake korra vara, et päikesetõusu imetleda ja seejärel uuesti voodisse pugeda. Vändake ratastega lähimasse, heas mõttes maavillasesse söögikohta sööma. See on tõeline romantika.

+8
-5
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

No ma kunagi võtsin Ida-Virumaa ühes mõisas romantikapaketi. Ei kahetse. Kahjuks mõisa nime ei mäleta, a palju neid mõisu seal ikka on. Jäi 120 euro piiresse. Oli kahene tuba, 30 euro eest õhtusöök ja vaba pääse kohalikku spaasse. Minu meelest oli romantiline küll. Peale lõunat saabusime abikaasaga. Puhkamisime. Jalutasime mõisapargis. Läksime mere äärde, kusjuures pankrannik, oli vaja mööda treppe alla ronida. Väga ilus loodus. Väike kosk oli lähedal. Emotsionaalselt ilus.

Siis õhtustasime restoranis. Nagu öeldud, 30 euro eest li paketis, mis üle, tuli juurde maksta, aga see oli köömes. Siis öö kahekesi. Ja hommikul läksime enne hommikusööki basseini ning sauna virgutama. Väga mõnus oli lõõgastuda. Eriti arvestades, kui vähe on paaril võimalik laste kõrval lihtsalt päevakene või kaks kahekesi olla.

+5
0
Please wait...
Kasutaja on kirjutanud teemasse 2 korda. Täpsemalt 28.05 21:45; 29.05 09:06;
To report this post you need to login first.
Postitas:

No ma kunagi võtsin Ida-Virumaa ühes mõisas romantikapaketi. Ei kahetse. Kahjuks mõisa nime ei mäleta, a palju neid mõisu seal ikka on. Jäi 120 euro piiresse. Oli kahene tuba, 30 euro eest õhtusöök ja vaba pääse kohalikku spaasse. Minu meelest oli romantiline küll. Peale lõunat saabusime abikaasaga. Puhkamisime. Jalutasime mõisapargis. Läksime mere äärde, kusjuures pankrannik, oli vaja mööda treppe alla ronida. Väga ilus loodus. Väike kosk oli lähedal. Emotsionaalselt ilus.

Siis õhtustasime restoranis. Nagu öeldud, 30 euro eest li paketis, mis üle, tuli juurde maksta, aga see oli köömes. Siis öö kahekesi. Ja hommikul läksime enne hommikusööki basseini ning sauna virgutama. Väga mõnus oli lõõgastuda. Eriti arvestades, kui vähe on paaril võimalik laste kõrval lihtsalt päevakene või kaks kahekesi olla.

Saka mõis?

0
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

Saka mõis?

Kõlab tuttavalt. Täitsa võimalik ????

0
0
Please wait...
Kasutaja on kirjutanud teemasse 2 korda. Täpsemalt 28.05 21:45; 29.05 09:06;
To report this post you need to login first.
Postitas:

Saka mõis?

Kõlab tuttavalt. Täitsa võimalik ????

Seal lähedal on ka Vihula ja Sagadi.

0
0
Please wait...
Kasutaja on kirjutanud teemasse 2 korda. Täpsemalt 27.05 11:34; 01.06 19:10;
To report this post you need to login first.
Postitas:

Minge kaukasse ujuma, vat see on romantika:)

0
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

Kas 200.- eest üldse saab romantikat?

Tavaline fantaasiavaese perekoolika küsimus.

LOOMULIKULT saab, ega romantika siis ei seisne rahas, vaid kahe kõrva vahel ja hinges olevas.
Mida kallim on see pakett, mille sa “romantikaks” ostad, seda vähem loovam sa võid ise olla.
Ja vastupidi. Umbes nii see töötab.

Näide Tallinna kohta.
200€ eest saaks organiseerida “rattamatka” kahele inimesele Kadrioru parki (vähemalt 1 korviga ratas peab olema), laotada tekk maha ja kuulata kuidas oravapojad oma pesades piuksuvad.
Või vaadata, kuidas juba teine pesakond musträstalapsi lendama õpivad. (neil on 1 ring juba suured)
Söögiks võik kaasa teha SIIT midagi, kasvõi kartulisalat ja vorstirullikesed. Juurde odavat veini. (enamus juba vihkab seda perekoolikate “head veini”, seda soovitaks vaid vaenlasele)

Eriti äge oleks, kui see meie talukartulisalat asendada ehtsa Olivier’ salatiga.
Kujutan ette, et enamus pole seda mitte proovinudki.

Kui on seal küllalt istutud, võib ju korraks Jaapani aiast läbi põigata ja pärast Mehhiko restos (see on seal trammipeatuses) mõned friteeritud jalapenod küünlavalgel ampsata.

Romantikat 200€ eest küll ja veel.

0
-3
Please wait...
Kasutaja on kirjutanud teemasse 4 korda. Täpsemalt 03.06 08:50; 03.06 15:23; 03.06 17:58; 03.06 18:12;
To report this post you need to login first.
Postitas:

Kas tõesti on romantiline Kadrioru pargis veinivine jalgratta kiivri alla saada ja mingit piuksumist kuulata? Hiljem vänderdada kuidagi ratta seljas koju.

+2
-3
Please wait...
Kasutaja on kirjutanud teemasse 3 korda. Täpsemalt 27.05 20:14; 03.06 10:21; 03.06 18:09;
To report this post you need to login first.
Postitas:

Kas tõesti on romantiline Kadrioru pargis veinivine jalgratta kiivri alla saada ja mingit piuksumist kuulata? Hiljem vänderdada kuidagi ratta seljas koju.

Minu jaoks on see näiteks tunduvalt romantilisem kui raske raha eest kusagil restoranis või hotellis veeta. Need viimased ei ole üldse minu stiil. Romantika tähendus on ikka inimeses kinni. Sama lugu oleks sellega, kui mu kallim otsustaks mulle kalli sõrmuse kinkida. Absoluutselt mõttetu tegu, sest sõrmus, eriti mingi ultrakallis sõrmus ei liiguta minu hinges mitte midagi, samas kimp põllulilli liigutab. Õnneks minu elukaaslane teab seda. Samuti oleks minu jaoks äärmiselt ebameeldiv, ebamugav ja lausa trotsi tekitav, kui kallim otsustaks avalikus kohas teiste ees minu kätt abieluks küsida, minu jaoks on ainus romantiline võimalus kahekesi omaette. Niisiis romantika on igaühe jaoks täiesti erinev.

0
-2
Please wait...
Kasutaja on kirjutanud teemasse 2 korda. Täpsemalt 27.05 10:21; 03.06 13:32;
To report this post you need to login first.
Postitas:

Kas tõesti on romantiline Kadrioru pargis veinivine jalgratta kiivri alla saada ja mingit piuksumist kuulata? Hiljem vänderdada kuidagi ratta seljas koju.

Jah, perekoolikas, tõesti on.
Eriti selles valguses, mis oli teema (soovitage üldse midagi) ja selles, et kas nii vähese raha (200) eest saab üldse midagi.
Veelkord: jah, saab.

Loomulikult, ma mõistan sind, et sinu jaoks on romantika õhtusöök Pariisis, kuhu minnakse eralennukiga päeval Tallinnast ja otse ning tagasi tullakse sama lennukiga järgmisel päeval.
Lennujaamast kesklinna ja tagasi jne viib eraauto, ilma taksoplafoonideta S-klassi Mercedes. Sama ootab ka restorani ees ja viib hotelli.

Ka see on täna täiesti võimalik, ainult hind jääb kuhugi 200000 kanti.
Sinu jaoks ilmselt igapäevane, aga see on siiski erand.
Ja sa ei pea selle pärast räuskama, et sulle ainult see viimane pakutud variant meeldib ja tavaline on.
Kõik ei ela ju oma “jorssidega” nii.

+2
-3
Please wait...
Kasutaja on kirjutanud teemasse 4 korda. Täpsemalt 03.06 08:50; 03.06 15:23; 03.06 17:58; 03.06 18:12;
To report this post you need to login first.
Postitas:

Kas tõesti on romantiline Kadrioru pargis veinivine jalgratta kiivri alla saada ja mingit piuksumist kuulata? Hiljem vänderdada kuidagi ratta seljas koju.

Jah, perekoolikas, tõesti on.

Eriti selles valguses, mis oli teema (soovitage üldse midagi) ja selles, et kas nii vähese raha (200) eest saab üldse midagi.

Veelkord: jah, saab.

Loomulikult, ma mõistan sind, et sinu jaoks on romantika õhtusöök Pariisis, kuhu minnakse eralennukiga päeval Tallinnast ja otse ning tagasi tullakse sama lennukiga järgmisel päeval.

Lennujaamast kesklinna ja tagasi jne viib eraauto, ilma taksoplafoonideta S-klassi Mercedes. Sama ootab ka restorani ees ja viib hotelli.

Ka see on täna täiesti võimalik, ainult hind jääb kuhugi 200000 kanti.

Sinu jaoks ilmselt igapäevane, aga see on siiski erand.

Ja sa ei pea selle pärast räuskama, et sulle ainult see viimane pakutud variant meeldib ja tavaline on.

Kõik ei ela ju oma “jorssidega” nii.

Roosi kroonlehed ja beežid küünlad(vähemalt 100 tk) unustasid. Ilma nendeta pole romantikapakett täiuslik….

+2
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

Roosi kroonlehed ja beežid küünlad(vähemalt 100 tk) unustasid. Ilma nendeta pole romantikapakett täiuslik….

Aijah, loomulikult.

Neid topitakse hotelli mõlemad toad, nii elu- kui magamistuba + lisaks veel vannituba samuti paksult täis.
Restos vist piisab ühest põõsast ja küünlast laual.

………

Leidsin selle lennufirma kodulehe kah üles, kes sellist asja reaalsuses meil Eestis võimaldab (õhtusöök kusiganes ja eralennukiga kohale).
Mul üks tuttav tegi kunagi neile kodulehte; vaadake üle, päris omapärane ja põnev kukkus tal see leht välja: http://www.panaviatic.eu/en

Lennuki meeskonnad koosnevad max. kolmest (!!!) inimesest.
Lisaks perekoolikas ja tema jorss, kokku siis viis inimest lendab.
Kui Thunberg sellisest asjast kuuleks, oleks see kohe oma jüngrite armee ja mädamunade + ruuporiga Tallinna Lennujaamas kohe kohal räuskamas.

P.S. Aga isegi kõige pisem lennuk, ES-PAL (Piaggio Avanti Evo 2) mahutaks kokku 6 reisijat, seega perekoolikas saab soovi korral oma kärgpere samuti kaasa võtta.
Pluss kassi.
Romantikarikkujaks, või nii. Sest eksämmaga läbi ju ei saa ja turvavõrgustik puudub.

+4
0
Please wait...
Kasutaja on kirjutanud teemasse 4 korda. Täpsemalt 03.06 08:50; 03.06 15:23; 03.06 17:58; 03.06 18:12;
To report this post you need to login first.
Postitas:

Teie Pariisi ja eralennukite jne soovitajad, minge siis koos Fred Jüssiga kuhugi sohu mägra peeru lindistama, kaasa võtke ka kaasa. Vääga romantiline.

0
-5
Please wait...
Kasutaja on kirjutanud teemasse 3 korda. Täpsemalt 27.05 20:14; 03.06 10:21; 03.06 18:09;
To report this post you need to login first.
Postitas:

Teie Pariisi ja eralennukite jne soovitajad,

Ma enne Pariisi soovitasin minna parki oravapoja piuksumist ja musträstalapse lendamaõppimist kuulama/vaatama, mille tulemusel ma sain perekoolikatelt vaid kotitäie miinuseid ja rämedalt sõimata.
Nõmmeee!, Odaaaav! jne.

Sa ei pannud seda juhuslikult tähele?
Seega, loe uuesti ja võta oma toon maha.

Siin huntide keskel tulebki ulguda ja varjata, et sa koer oled.
Ja kui kui tuled mingi ALLAPOOLE pr. Jälkuri poolt kokkuluuletatud teemat, siis oled nõme.
Nad tahavad ilusat valet ja nad tahavad võltsglamuuri.
(Kuigi, ma ei saa aru, milleks, kui nad seda mitte kunagi ei saa…)

+1
0
Please wait...
Kasutaja on kirjutanud teemasse 4 korda. Täpsemalt 03.06 08:50; 03.06 15:23; 03.06 17:58; 03.06 18:12;
To report this post you need to login first.
Postitas:

Meil oli Pühajärve spa -s vann roosiõitega ning šampusepudel klaasidega vanni kõrval. Õhtusöök tornikeses, kus peale meie oli veel vaid üks paar ja äkki oli hommikubassein ka hinnas, seda ma täpselt ei mäleta.

0
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

Meil oli Pühajärve spa -s vann roosiõitega ning šampusepudel klaasidega vanni kõrval.

Vahuvein ikka.

0
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Näitan 27 postitust - vahemik 1 kuni 27 (kokku 27 )


Esileht Pereelu ja suhted Romantikapakett