Esileht Pereelu ja suhted Romantiline/erootiline õhtu – mida teha?

Näitan 10 postitust - vahemik 1 kuni 10 (kokku 10 )

Teema: Romantiline/erootiline õhtu – mida teha?

Postitas:

Tahaksin mehele teha mingit intiimsemat õhtut aga ei oska välja mõelda kuidas see välja peaks nägema.

Me seksime niigi palju, seks on väga hea, igas poosis ja igas asukohas. Ilusat pesu, negližeesid, hommikumantleid mul on, neid kasutan alati. Ei näe nagu mõtet veel midagi juurde osta. Toidumängud meile ei meeldi (a la vahukoore v šokolaadiga mökerdamine). Ja ei oskagi midagi erilist välja mõelda. Et mis oleks teistmoodi. Massaaž oleks variant aga kui enne teha, siis jääb mees ilmselt magama ja kui pärast teha, siis kas ma viitsin… ja mees jääks ikka magama 🙂

Seega ootan ideid. Ei tahaks ainult raju seksi ka, et mingeid mänguasju kaasata. Pigem tahaks just erootikale rõhuda. Aga kui kõik on niigi regulaarselt hästi, siis kuidas seda erilisemaks muuta?

0
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

Pane puhvaika selga ja vildid jalga.

0
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

Kutsu mõni sõbranna kolmandaks, ja su mees ei jää kindlasti magama.

0
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

Kui te nagunii nii hirmus palju seksite, igast neglizeed-värgid ja kõikvõimalikud poosid-kohad jne, siis oleks väga romantiline näiteks ERM-i või KUMU-sse näitusele minna või benjihüppeid teha. Maanteemuuseum kõlbaks kah.

0
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

Kas mees sind “tagaukse kaudu” on võtnud? Kui ei ole, siis paku välja. Enne tee endale klistiiri, et jämesool oleks tühi.

0
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

Tantsi mehele, kas striptiis või niisama sensuaalne tants.
Osta mingi rollimängu kostüüm ja tee soeng+meik teisiti kui tavaliselt
Kutsu sõbranna kampa
Kui teil vann, siis tee romantiline vahuvann
Osta mingi seksiga seotud lauamäng (on mingid nagu tõde ja tegu seksi teemadel)
Või mängige, mida oskate, selle peale, et kaotaja täidab võitja seksuaalse soovi
Pane telekast mängima soft porr
Tee lingami massaaži
😀

0
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

Minu jaoks on erootiline ootus. Alustaks ootuse ja õrritamisega juba hommikul või eelmisel päeval.

0
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

Tahaksin mehele teha mingit intiimsemat õhtut aga ei oska välja mõelda kuidas see välja peaks nägema.

Me seksime niigi palju, seks on väga hea, igas poosis ja igas asukohas. Ilusat pesu, negližeesid, hommikumantleid mul on, neid kasutan alati. Ei näe nagu mõtet veel midagi juurde osta. Toidumängud meile ei meeldi (a la vahukoore v šokolaadiga mökerdamine). Ja ei oskagi midagi erilist välja mõelda. Et mis oleks teistmoodi. Massaaž oleks variant aga kui enne teha, siis jääb mees ilmselt magama ja kui pärast teha, siis kas ma viitsin… ja mees jääks ikka magama ????

Seega ootan ideid. Ei tahaks ainult raju seksi ka, et mingeid mänguasju kaasata. Pigem tahaks just erootikale rõhuda. Aga kui kõik on niigi regulaarselt hästi, siis kuidas seda erilisemaks muuta?

*Tehke kehamaal -värvige ennast spetsvärvidega kokku ja seejärel armatsege spetsiaalsel lõuendil.
Pärast raamite ära ja panete seinale.
*Proovige suletehnikat – pane sulg mehe kehale ja teda puudutamata, ainult sulele puhudes saad seda edasi suunata.
*Filmige oma seksi.
*Tehke erootilisi fotosid üksteisest.
*Mängige ulakat õde ja pahelist kirikuõpetajat.
*Mängige esmakohtumist ja esimest seksuaalvahekorda.
*Seksige kinniseotud silmadega.

0
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

Kui seksi ja suhtega on kõik hästi, siis milleks on vaja üle punnitada, asja ebaloomulikuks muuta. Veetke meeldiv romantiline õhtu- restoran, jalutuskäik, patuste toitudega filmiõhtu kodus, teater vms ja eks näis mis õhtu toob. Mul on ilus pesu, seksid hommikumantlid ja öökad koguaeg seljas. Ise katsun ka ikka parim väljs näha. Parim seks tuleb ikka ise sinu juurde. Proovige autot, sellise ilmaga õues või mis iganes. Mul tuleb kõik spontaanselt, ei mõtle kolm päeva ette, et teeks strippi või mudiks meest- kui on tunne. siis tuleb teha. Vahel krutin ootust, nt saadan mehele tööle endast siivutuid pilte, mõjub. Muidui pärast kustutan ka tema telost fotod ära. Lase vabaks, et parim oleks sinuga.

0
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

Võibolla on teie probleem selles, et te seksite liiga tihti. Me naisega seksime väga harva ja seetõttu on iga kord üsna eriline ja selliseid muresid päris kindlasti ei teki.

0
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Näitan 10 postitust - vahemik 1 kuni 10 (kokku 10 )


Esileht Pereelu ja suhted Romantiline/erootiline õhtu – mida teha?

See teema on suletud ja siia ei saa postitada uusi vastuseid.