Esileht Väikelaps Römer Baby Safe plus?

Näitan 7 postitust - vahemik 1 kuni 7 (kokku 7 )

Teema: Römer Baby Safe plus?

Postitas:

Kas ma saan õigesti aru et turvatestides on sel turvahällil kõrged tulemused? Oskate öelda selle hälli plusse ja miinuseid võrreldes nt MC Cabrioga?
Kus on sellel hälli värvivalikut Eestis?
Siis ma ei saanud veel aru, et pilte vaadates oli osadel see katus nagu niisama peakohal aga mõnel oli sanga küljes kinni..kas neid siis erivariante?

0
0
Please wait...
Kasutaja on kirjutanud teemasse 3 korda. Täpsemalt 16.01 16:49; 17.01 09:38; 17.01 16:41;
To report this post you need to login first.
Postitas:

Testides on sel turvahällil tõesti kõrged tulemused. Testides on MC ja Britax mõlemad väga head 😉

Meil oli kasutusel Britax Baby Safe plus II (http://beebicenter.ee/britax-baby-safe-plus-ii-turvahall-0-13-kg.html) Römer ja Britax on sama tootja, lihtsalt erinevates riikides turundatakse erinevate nimede all. Mudel mille on katus sanga küljes kinni on Britax Baby Safe Plus (http://beebicenter.ee/turvatoolid-ja-turvahallid-1/britax-baby-safe-plus-0-13-kg.html) ja tegu on vanema mudeliga.
Poes valides otsustasin tookord uuema mudeli (Baby Safe Plus II) kasuks kuna sellel on võimalik sanga asendit reguleerida ühe käega ehk ka siis kui laps on süles. Teine tugev argument oli minu jaoks lisa külglöögi kaitse, mis avaneb sanga ja hälli ühenduskohast. Ahjaa, ja beebitugi on hälli juba integreeritud ehk ei vajanud lisa padjaksest vastsündinu selja alla. Samas tuleb tunnistada, et nupusüsteem seal sanga sees on natuke kehvasti lahendatud kuna meie turvahälli vahetati 3 korda just selle pärast, et sang kippus ära lagunema. Võimalik, et nad on süsteemi viimase aasta jooksul täiendanud ja parandanud.
Kasutasime hälli koos isofix alusega. Kuna arstide vahet käimist ja hälli autosse ja tagasi asetamist oli palju, siis ei kahetse hetkekski, et selline lisaväljaminek sai tehtud. Hälli kinnitamine käis kiirelt ja sain olla kindel, et ka turvaliselt. Säästsin ka oma niigi haiget selga 😉
MC ja Britaxi vahel valides otsustasin viimase kasuks kuna sellel on viiepunkti turvavöö. Pealevaadates tundub Britax natuke kitsam (mõõdulindiga mõõtnud ei ole).
Kuigi kasutame juba mõnda aega turvatooli, siis aegajalt tuleb ka häll veel välja võtta (kui vaja teist autot kasutada). Pontsakam aastane laps (77cm pikk) mahub hälli veel ilusti ära ja kasvuvaru on ka natuke 🙂

Oma silm on kuningas: mine poodi ja vaata mõlemad üle. Lõpuks hakkad ju sina (või su kaasa) seda kõige enam kasutama ja hälli puhul on oluline (lisaks turvalisusele) ka kasutusmugavus 😉

0
0
Please wait...
Kasutaja on kirjutanud teemasse 2 korda. Täpsemalt 16.01 22:33; 17.01 13:09;
To report this post you need to login first.
Postitas:

No ise mõtlesin selleks, et kuna meil Gesslein vanker, siis sinna on neid Römeri adaptereid ka müüa ja üldiselt on ta ilus häll.

0
0
Please wait...
Kasutaja on kirjutanud teemasse 3 korda. Täpsemalt 16.01 16:49; 17.01 09:38; 17.01 16:41;
To report this post you need to login first.
Postitas:

Kui tahad käru peale kinni tada siis on olemas ka selline mudel http://beebicenter.ee/turvatoolid-ja-turvahallid-1/britax-baby-safe-plus-ii-shr-turvahall-0-13-kg.html Seal on kohe adapterid küljes. Värvivaliku osas ongi vast kõige parem valik Beebicentris. Näinud olen veel Britaxi hälle Babycity’s ja Beebimaailmas, kindalsti on neid kohti veel. Kui aga leid mingi sellsie värvi, mida väga tahad aga poe letil ei ole, siis beebicentri omad olid selles osas kõige vastutulelikumad ja on nõus tellima.

ps. Ja ilus on Römeri häll tõesti 😀

0
0
Please wait...
Kasutaja on kirjutanud teemasse 2 korda. Täpsemalt 16.01 22:33; 17.01 13:09;
To report this post you need to login first.
Postitas:

Mina olen oma Römer hälliga väga rahul. Lapsed mul suht hiiglased ja mahuvad ilusti talveriietega hälli. Lisaks ostsin veel Britaxi kergkäru, mille rattaid kasutan poes, et ei peaks hälli tassima (ta tunduvalt raskem kui MC).

0
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

Ma vaatasin just sellist hälli, millel see päikesevari oleks sanga küljes..mulle meeldivad need kuidagi rohkem:) Adapterid saab eraldi ju osta.

0
0
Please wait...
Kasutaja on kirjutanud teemasse 3 korda. Täpsemalt 16.01 16:49; 17.01 09:38; 17.01 16:41;
To report this post you need to login first.
Postitas:

meil oli kunagi römeri häll.
pidas vastu minu kaks last + venna kaks last.
kate on eemaldatav ja pestav. tõsi, väga kerge see häll ei ole, aga seda just turvalisuse pärast.
meie kasutasime seda hälli hartani vankri ratastega. hartanil nimelt on selline üsna universaalne adapter.

0
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Näitan 7 postitust - vahemik 1 kuni 7 (kokku 7 )


Esileht Väikelaps Römer Baby Safe plus?

See teema on suletud ja siia ei saa postitada uusi vastuseid.