Esileht Koolilaps Rometi jalgrattad

Näitan 11 postitust - vahemik 1 kuni 11 (kokku 11 )

Teema: Rometi jalgrattad

Postitas:
Kägu

Soov osta lapsele (10-aastane) jalgratas. Vaatasin, et firma Rometi omad on kenad ja hinna suhtes mõistlikud. On kellelgi tagasisidet anda antud firma ratastel kohta?

+1
-1
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:
Kägu

Ostsin endale mitu aastat tagasi, arvasin, et saan odava ja hea 😀 .. no tegelt sain lihtsalt odava.. et ikka hinnale vastavalt on ratast, mitte rohkem.. samas, vb lapsele ok valik. Eks ma ka sõidan sellega endiselt, pole raatsinud uut osta.. aga ketaspidurid kriuksuvad ja porilauad lasin kohe algul välja vahetada ja midagi veel rattahoolduses/paranduses seal putitatud sai alguses, ei mäleta enam, mida.

+2
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:
Kägu

Mina ostsin ka aasta tagasi oma teismelisele tütrele Rometi jalgratta. Kahetsen. Ei ole hea ratas. Pedaal on end mitu korda küljest lahti kerinud, sõites annab kogu aeg tunda, et pole otse täisnurga all, vaid häirivalt kõver. Lisaks mitmed teised samalaadsed nipet-näpet asjad, mis aga sõites kogu aeg häirivad. Oleks pidanud pöörduma kohe garantiiremondile, kuid elan kaugemal ja väga keeruline on jalgratas lahti võtta, sõiduautole laadida ja sõita kuskile, kus garantiiremonti teostatakse. Ja siis loota, et garantii sellele detailile ka kehtib. Ehk siis, palju mängimist ja jooksmist.

Meil on kodus eri pereliikmetel veel Trek, Author, Classic. Soovitan neid kõiki kolme, minu eriline lemmik on Author – kvaliteetne, läbimõeldud ja mugava disainiga. Kusjuures pole nende firmade toodang üldsegi eriti palju kallim.

+4
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:
Kägu

Mul endal nüüd paar aastat rometi naiste linnaratas, muidu ei kurda, aga aukudest-tänavakividest üle sõites vahepeal vahetab justkui ise käiku. Kuid ma arvan, et kaaslane kui selle kokku pani ise korralikutl ei reguleerinud ja pingestanud. Muus osas pole midagi kurta ja seda juhtub ka pigem harvem, suurema löögi-augu korral ja samas saab kergesti paika.
Arvestades kui vähe tegelikult sõidan siis selle hinna eest endale ratast küll.

Laps kindlasti kasutab ja “retsib” ratast rohkem ehk paneks paika kui kauaks seda ratast peab piisama ja millal valmis uut ostma. Et mingil määral nagunii ratas lendab külili, lastakse hooga vastu maad ja ise joostakse ratta juurest minema jne. Et kui hästi oskab ratast hoida ja kui kiiresti välja kasvab – kui ratast aastaks paariks vaja siis ostaks, kui selline 5+ vaataks kallima.

+1
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:
Kägu

Soov osta lapsele (10-aastane) jalgratas. Vaatasin, et firma Rometi omad on kenad ja hinna suhtes mõistlikud. On kellelgi tagasisidet anda antud firma ratastel kohta?

Parem osta kasutatud korralik ratas.Selline, millega ka hea sõita on, mitte ainult ei kilise-kolise-kriuksu. Kasutatud ratta ostes lased selle veel mõnel rattaremondi mehel üle vaadata, mõned jupid võib-olla ka vahetada, ja kokkuvõttes oled sama raha eest (või ka odavamalt) saanud oluliselt parema sõiduriista.

+4
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:
Kägu

Olen ka nõus, et osta pigem korraliku firma ratas kasutatuna kui Romet uuena. Jalgratastel on see hea omadus, et nad muutuvad ajas väga vähe (võrreldes nt arvutite või telefonidega).

Minul endal on Classic jalgratas, mille ostsin 27 aastat tagasi. Siiamaani sõidab täpselt samamoodi nagu uuenagi, ainus remont on katkiläinud tagakummi väljavahetamine. Mõtlesin vahepeal osta endale uus ratas, lihtsalt kuna vana oli  ära tüüdanud, kuid jätsin selle ostu tegemata – sest milleks osta niisama uut, kui vana sõidab täpselt sama hästi?

Lapsele ostes on muidugi riskid suuremad, tuleb arvestada suurema kulumisega, isegi ärakaotamisega vms. Kuid ikkagi on hea rattaga mugav sõita ja ehk siis laps kasutab ratast ka rohkem (mitte ei istu nt toas arvutis).

0
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:
Kägu

Aitäh tagasiside eest 🙂

Sai nüüd lapsele tellitud classicu jalgratas (hetkel hawaii expressis päris korralik soodukas).

+2
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:
Kägu

Ma ostsin Beany, et laps ise jaksaks oma ratast tõsta ja tassida vajadusel.

0
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:
Kägu

Aitäh tagasiside eest ????

Sai nüüd lapsele tellitud classicu jalgratas (hetkel hawaii expressis päris korralik soodukas).

Sõltumata tootja nimest, tasub alati vaadata ka koostekomponente. Üks ja sama tootja võib teha vägagi erineva kvaliteediga rattaid.

+1
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:
Kägu

Soov osta lapsele (10-aastane) jalgratas. Vaatasin, et firma Rometi omad on kenad ja hinna suhtes mõistlikud. On kellelgi tagasisidet anda antud firma ratastel kohta?

Kinkisin poegadele kaheksa aastat tagasi, kui nad olid 11-aastased. Nüüd noormehed 20-aastased ja saavad vabalt sõita 🙂

Head rattad mõlemal.

0
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:
Kägu

Meil on ühel lapsel Classic, teisel Romet. Mõlemad täitsa OK rattad. Kuna on nö juuniorirattad, siis suvel olen isegi mõnikord selle Rometi rattaga sõitnud. Minu arust väga mõnus pehme jooksuga ratas. Kerge ka.

0
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Näitan 11 postitust - vahemik 1 kuni 11 (kokku 11 )


Esileht Koolilaps Rometi jalgrattad