Esileht Ajaviite- ja muud jutud Romi Erlach Hasa jälle raadios

Näitan 28 postitust - vahemik 1 kuni 28 (kokku 28 )

Teema: Romi Erlach Hasa jälle raadios

Postitas:
Kägu

Täpsemalt Vikerraadio hommikuprogrammis. Kuidas teile meeldib? Mul on tunne, nagu oleksid tagasi 90ndad ja kuulaks Raadio2-e lapsajakirjanikuga. Kahju vikerraadio hommikust, eelmine talv koos Taavi Libega oli see nii hea 🙁

+5
-25
Please wait...
Kasutaja on kirjutanud teemasse 5 korda. Täpsemalt

Postitas:
Kägu

Täpsemalt Vikerraadio hommikuprogrammis. Kuidas teile meeldib? Mul on tunne, nagu oleksid tagasi 90ndad ja kuulaks Raadio2-e lapsajakirjanikuga. Kahju vikerraadio hommikust, eelmine talv oli see nii hea 🙁

Kelle järgmisena halvustamiseks ette võtad?

+22
-5
Please wait...

Postitas:
Kägu

No kuulasin täitsa tähelepanelikult, et mida Romi rääkis. Ja sel hetkel olid küll informatsioonivaesed laused nagu tavalisel raadiodiskoril. Eks ma tegelikult nutan Taavi Libe taga. Oleks võinud talle ühegi päeva jätta, tema hommikud oli superhead. Ma tahan, et see, mida ma kuulen, paneks mind mõtlema, annaks uut ja värsket infot, paneks kasvõi muhelema mitte ei oleks aja täitmine sisutühjade lausetega, et vaadake, mina räägin ka nüüd midagi. See viga enamustel raadiodiskoritel – kellel rohkem, kellel vähem. Kui minu teha oleks, paneks Märt Treieri kasvõi igaks hommikuks. Ta on ka hea – intelligentne ja sõnades tajutavalt ettevaatlik. Kohe kuuled, et nn ridade vahele on ka midagi kuulajale jäetud. Hommikuprogramm pole enam see ja kõik.

+9
-8
Please wait...

Postitas:
Kägu

Suure Libe fännina võiks ju kursis olla, et ta läks ise ära, mitte ei vahetatud välja.

Traditsioon on üldiselt selline, et ära minnakse siis kui töökeskkond viskab üle.

+3
-9
Please wait...

Postitas:
Kägu

Neli uut inimest tuli hommikuprogrammi juhtima. Sa räägid nagu oleks ainult üks tulnud – Romi. Teisi sa ei kuulanud nii kikkis kõrvaga ja süvaanalüüsi tehes? Millest see isiklik vimm tema vastu? Libe ei juhtinud ka üksi saadet, tal oli naiskaaslane samuti. Miks sa Romi temaga ei võrdle?

Ei noh, olge rõõmsad edasi. Jagasin ainult oma suurt pettumust. Igaühel tekib frustratsioon kui ta loodab raadionuppu lahti keerates, et tuleb sama muhe saade ja kuuleb selle asemel häält, mis oli tüütu juba 90ndatel.

+4
-15
Please wait...

Postitas:
Kägu

ta oli eile ringvaates ja kui ei oleks öeldud kelleega tegu, siis vaevu oleks ära tundnud. välimuselt jättis soomlase mulje (hoiak, riietus), kuigi eesti keel oli üli puhas. kuulda oli saates, et ta on Grete Lõbu klassiõde. siis ütleks, et Grete on täna tšikim:)
ei ole midagi selle vastu, et ta raadios tagasi on- meeldiv hääl.

+9
-3
Please wait...

Postitas:
Kägu

Neli uut inimest tuli hommikuprogrammi juhtima. Sa räägid nagu oleks ainult üks tulnud – Romi. Teisi sa ei kuulanud nii kikkis kõrvaga ja süvaanalüüsi tehes?

Pakun, et teemaalgatajal on mingi isiklik vimm tema vastu. Kooliajast, mehe lõi üle, oli koolis ilusam, mida iganes…
Sest ühtegi mõistusega inimese argumenti polnud ju kirjas.
(peale selle, et “tal on kahju” ja et “ta imestab”)

+13
-4
Please wait...
Kasutaja on kirjutanud teemasse 2 korda. Täpsemalt

Postitas:
Kägu

No kuulasin täitsa tähelepanelikult, et mida Romi rääkis. Ja sel hetkel olid küll informatsioonivaesed laused nagu tavalisel raadiodiskoril. Eks ma tegelikult nutan Taavi Libe taga. Oleks võinud talle ühegi päeva jätta, tema hommikud oli superhead. Ma tahan, et see, mida ma kuulen, paneks mind mõtlema, annaks uut ja värsket infot, paneks kasvõi muhelema mitte ei oleks aja täitmine sisutühjade lausetega, et vaadake, mina räägin ka nüüd midagi. See viga enamustel raadiodiskoritel – kellel rohkem, kellel vähem. Kui minu teha oleks, paneks Märt Treieri kasvõi igaks hommikuks. Ta on ka hea – intelligentne ja sõnades tajutavalt ettevaatlik. Kohe kuuled, et nn ridade vahele on ka midagi kuulajale jäetud. Hommikuprogramm pole enam see ja kõik.

Ainuke päev kui Vikerhommikut ei kuula on just reede (vahel ka laupäev) kui saadet teeb M. T. Ma ei tea miks, aga tema hääl tekitab judinaid ja eriti nõme on see, et ta laseb lühikesi muusikapalu ja neid ka võrreldes teistega harva: kui Libe jt. lasevad 20 minuti jooksul u. 10 minutit muusikat, siis tema laseb hea kui 5 minutit. Ja ajalehtede tutvustamise ajal valis(b?) kah need kõige vägivaldsemad ja õnnetumad lood… Mulle meeldis kõige rohkem kui Libe ja see naisterahvas (Piret?) saadet tegi.

+4
-3
Please wait...

Postitas:
Kägu

Täpsemalt Vikerraadio hommikuprogrammis. Kuidas teile meeldib? Mul on tunne, nagu oleksid tagasi 90ndad ja kuulaks Raadio2-e lapsajakirjanikuga. Kahju vikerraadio hommikust, eelmine talv koos Taavi Libega oli see nii hea 🙁

Taavi Libet ei ületa tõesti keegi, aga Romi on täitsa nunnu ja asjalik, ma küll ei ütleks, et R2.

+7
0
Please wait...

Postitas:
Kägu

Taavi Libe puhul polnud asi talle ühe päeva jätmises, vaid ta soovis ise vaheldust. Kujutad ette neli aastat nii varajast ärkamist, tal oli tervis ka nässus, kuskil kirjutas.

+7
0
Please wait...

Postitas:
paula38

Märt Treieri hommikud on kahjuks pigem üleolevad ja ennastimetlevad, on häid intervjuusid, aga see eputamine jubedalt segab ja tal mingi imelik muusika.

+4
-3
Please wait...

Postitas:
Kägu

mis sellest laste koolitamisest sai ? Mäletan ,kui soome läks siis tõigi ju põhjuseks ,et soomes pidi “inimlikum” kooliharidus olema

0
-2
Please wait...

Postitas:
Kägu

Kas ta kolis perega eestisse tagasi?

0
0
Please wait...

Postitas:
Kägu

Kas ta kolis perega eestisse tagasi?

Kuskil oli kirjas ,et just ta “põdrast” mees tahtis Eestisse kolida ja tuli siis mehega kaasa

+1
-1
Please wait...

Postitas:
Kägu

Suure Libe fännina võiks ju kursis olla, et ta läks ise ära, mitte ei vahetatud välja.

Traditsioon on üldiselt selline, et ära minnakse siis kui töökeskkond viskab üle.

Vast tööaeg viskas üle ja hakkas vaikselt tervisele

+1
0
Please wait...

Postitas:
Kägu

Kui Libe tuli kritiseeriti tedagi kõvasti.

Nüüdseks olime nii ära harjunud, et imelik kohe selle uue seltskonnaga. Aga küllap harjume jälle. Eks ta selles mõttes normaalsem töökorraldus ole, et 1 inimene ei pea neljal päeval nädalas poolest ööst eetris olema.

+6
0
Please wait...
Kasutaja on kirjutanud teemasse 4 korda. Täpsemalt

Postitas:
Kägu

Veel seda, et Romi paistab oma ea (42) kohta ikka väga “memm” välja. Googeldasin just, on varasemaid ja uusi pilte.

+3
-14
Please wait...

Postitas:
Kägu

Veel seda, et Romi paistab oma ea (42) kohta ikka väga “memm” välja. Googeldasin just, on varasemaid ja uusi pilte.

Intelligentne ja viisakas inimene ei halvusta teiste välimust.

+15
0
Please wait...

Postitas:
Kägu

Mina olen küll rõõmus, et ta tagasi on. Mul oli väga kahju kui ta lahkus.
Kena, intelligentne inimene. Las elab veidi aega sisse.
Eesti keel on tal ilusti säilinud ja just selliseid meediainimesi on meil vaja. Ta on särav inimene, aga pisut hetkel ennast kaotanud. Küll see tagasi tuleb. Andke aega.

Mul on üldse hea meel, kui eestlased koju tagasi tulevad.

+6
0
Please wait...

Postitas:
Kägu

ta oli eile ringvaates ja kui ei oleks öeldud kelleega tegu, siis vaevu oleks ära tundnud. välimuselt jättis soomlase mulje (hoiak, riietus), kuigi eesti keel oli üli puhas. kuulda oli saates, et ta on Grete Lõbu klassiõde. siis ütleks, et Grete on täna tšikim:)

Kui pealiskaudne inimene peab olema, et sellist juttu kirjutada. Kas muud inimeses tähtsat ei ole, ainult see, kes on rohkem üles vuntsitud. Täiskasvanud inimese puhul ikka kummaline lugeda.

+12
-3
Please wait...

Postitas:
Kägu

Kui pealiskaudne inimene peab olema, et sellist juttu kirjutada. Kas muud inimeses tähtsat ei ole, ainult see, kes on rohkem üles vuntsitud. Täiskasvanud inimese puhul ikka kummaline lugeda.

Kui pealiskaudne peab inimene olema, et selle üle imestab?

Kas sa lugesid foorumi päisest et foorum.perekool.ee või hoopis http://www.scienceforums.net/?

+3
-3
Please wait...

Postitas:
Kägu

Mina kuulan ka peamiselt Vikerraadiot ja hakkasin seda jaama esmalt kuulama just Taavi Libe toredate hommikuprogrammide pärast. Mujalt tulev loba mõjus lihtsalt nii pelutavalt.

Mul on südamest kahju, et Taavi Libe ära läks.
Lugesin kuskilt tema intervjuud sellel teemal ja seal ta mainis justkui, et Vikerraadio on peamiselt vanema põlvkonna raadio ja niimoodi kahjuks on uuringutest välja tulnud, et noorem põlvkond seda jaama ei kuula. Jäi mulje, et see oli ka üks põhjuseid, miks ta mujale väljakutseid läks otsima. Mina ennast vanema põlvkonna esindajaks küll ei pea ja tegelikult kuulab päris palju minuvanuseid (30+) Vikerraadiot. Kahju, et see neist uuringutest kuidagi välja pole tulnud.

Piret Tali mulle üldse ei meeldinud Vikerraadios – tema hääl ei sobinud kuidagi minu kõrvale. Kogu aeg oli tunne, et ta räägib justkui läbi hammaste. Lisaks tundusid tema vahekommentaarid kuidagi nii hambutud ja ebahuvitavad.

Mulle tegelikult üldse ei meeldi ka Vikerraadios Kaja Kärneri ja Helgi Erilaidi tämber – need tunduvad kohutavalt ülekoolitatutena, venitava diktsiooniga ja sellised võltsid natuke. Ei suuda kuulata, kõrva peale hakkab ja tekitab umbusaldust.
Negatiivselt hammustab kõrva ka Vikerraadios uudiseid lugev Evelyn Villers. No ei ole hea kuulata teda, hakib.
Ega ma tegelikult ei oskagi nimetada head naishäält raadios. Kõik tunduvad kuidagi ebaloomulikud ja tehtud, veniva kõnepruugiga ja meelega madaldatud tooniga. Paistab, et minu kõrvad lihtsalt kuulavad parema meelega meeshääli, kellel selline madal tämber loomulikumalt välja kukub.

Tunnen tegelikult ka isiklikult ühte naisterahvast, kes igapäevatööna ühes Eesti raadiojaamas oma häälega üles astub. No päriselt ka – see, mismoodi ta raadioeetris oma häälega mängib, seda madalamaks teeb, sõnu venitab ja äkki “s” tähte nagu natuke susistama hakkab, on lihtsalt hirmus kuulata. Päriselt, silmast-silma, kõneleb ta täiesti tavalise häälega, normaalselt ja pole midagi talle ette heita. Aga raadiost kõlav tämber ja diktsioon on ikka nii võlts kui võlts. Ma ei julge küsida ka tema käest, et miks ta niimoodi teeb oma häälega. Äkki veel solvub.

Romit nüüd kuulasin. Räägib selgelt ja soravalt, aga millegipärast oli tunne, et kuulan Raadio 2 programmi. Silm hakkas automaatselt raadiol otsima kohta, kust saaks Vikerraadio peale ümber lülitada.

Märt Treier meeldib väga. Loodetavasti tema ikka jääb.

+1
-2
Please wait...

Postitas:
Kägu

ma nägin ka teda, kuigi kohe ei näinud, ta rääkis ja teda ei näidatud ja ma mõtlesin, et pagana tuttava häälega, meenutab nii väga Romi häält ja sii kui teda näidatud, poleks ma teda mitte kuidagi ilma hääleta ära tundnud, aga jutt oli väga selge ja sorav nagu vanasti.

+2
-1
Please wait...

Postitas:
Kägu

ma nägin ka teda, kuigi kohe ei näinud, ta rääkis ja teda ei näidatud ja ma mõtlesin, et pagana tuttava häälega, meenutab nii väga Romi häält ja sii kui teda näidatud, poleks ma teda mitte kuidagi ilma hääleta ära tundnud, aga jutt oli väga selge ja sorav nagu vanasti.

sama siin. kõik miinustajad/plussitajad on nii puhta põllekesega. ei suuda uskuda, et keegi teist ei imestanud, kuidas inimene nii palju muutunud on. jah, ma ka ei tulnuyd siia sellest teemat tegema, aga endamisi küll mõtlesin.

0
-1
Please wait...

Postitas:
Kägu

teate, ei koti, ma pole intlligentne ega viisakas ja ei proovigi olla. Üha enam ütlen välja selle mida mõtlen ja arvan.

Vastukaaluks Romile pean väljenduma oma üllatust Katrin Viirpalu osas: mõtlesin, et ta vast veidi üle 40 on…google…ja oh üllatust, on saanud sel aastal 50 juba.

+1
-1
Please wait...

Postitas:
Kägu

teate, ei koti, ma pole intlligentne ega viisakas ja ei proovigi olla. Üha enam ütlen välja selle mida mõtlen ja arvan.

Vastukaaluks Romile pean väljenduma oma üllatust Katrin Viirpalu osas: mõtlesin, et ta vast veidi üle 40 on…google…ja oh üllatust, on saanud sel aastal 50 juba.

Maksumaksjal on tegelikult õigus viriseda, kui tema maksudest ülalpeetavas kanalis miskit viltu on. Eeldan, et hommikuprogrammide juhtide palgad on korralikud ja tahtjaid sellele tööle jagub. Eeldan, et enne tehti korralik loominguline konkurss ka. Mitte nii, et ametid päranduvad vanematelt lastele.

+1
0
Please wait...

Postitas:
Kägu

Katrin Viirpalu on 51. Kadestamisväärse figuuriga!

0
0
Please wait...

Postitas:
Kägu

Katrin Viirpalu on 51. Kadestamisväärse figuuriga!

Ja ongi! Vabandan oma eelneva ebatäpsuse pärast.

0
0
Please wait...

Näitan 28 postitust - vahemik 1 kuni 28 (kokku 28 )

Esileht Ajaviite- ja muud jutud Romi Erlach Hasa jälle raadios