Esileht Väikelaps Rõngaslina 1,5 aastasele

Näitan 5 postitust - vahemik 1 kuni 5 (kokku 5 )

Teema: Rõngaslina 1,5 aastasele

Postitas:

Kas on mõtet veel soetada?
Siiani oleme kärudega hakkama saanud. Nüüd aga tahab põnn päris palju ise käia, mis on tore. Probleem aga tekib siis, kui ta ära väsib ja edasi on veel pikk-pikk maa. Ka süles ei jõua kanda enam nii palju. Siis mõtlesingi, et oleks hea, kui rõngaslina toetaks.
Käimist on omajagu nii kodus olles, kui suvel matkadel/reisidel.
Kui mõtekas see ost on?

0
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

1,5a on rõngaslinas väga raske tassida. Hakkab jubedalt õlale ja seljale. Pigem siis juba mingi Ergo-laadne kõhu-seljakott.

Kas olete proovinud ka midagi? Minu sama vana laps ei oleks kindlasti nõus üle 10 minuti seal olema. Tahab palju ise liikuda. Lina ahistab palju rohkem kui kärus istumine. Näeb vähem ümbrust ja liigutada ei saa.

0
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

Ta mul pikas linas on hästi. Aga tahaks just sellist, millega sups sisse, sups välja saab. Mis lihtsalt toetaks süles olemist veidi ja võtaks kätelt rõhu ära.

0
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

olen sellises vanuses last kandnud ka tavalise tugevamast materjalist salli abil – tugev umbsõlm sisse, sall peab ulatuma puusani siis kui laps seal sees. paned lapse puusale istuma, jalad salli vahelt läbi, pepu toetub sallile, sinu käsi lapsel keha ümber – väga kiire ja mugav lahendus ja lapsega ei juhtu midagi, sest su käsi hoiab teda pidevalt. Tunduvalt vähem väsitav, kui lihtsalt süles tassimine.

0
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

Mina kasutasin seda veel veidi üle 2a lapsega, ta oli mul muidugi üsna pisike ka, kuskil 10kg. Väga mugav oli just, et see mul kotis olemas, kui bussiga nt kuskile sõitsime ja vankrit oli tüütu kaasas vedada. Vahepeal jalutas ise, kui ära väsis siis linasse ja kui mina ära väsisin, siis laps jälle jalutas.
Samas ise uut ma poleks raatsinud selle lühikese aja jaoks osta, õnneks sain sõbranna oma laenata.

0
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Näitan 5 postitust - vahemik 1 kuni 5 (kokku 5 )


Esileht Väikelaps Rõngaslina 1,5 aastasele

See teema on suletud ja siia ei saa postitada uusi vastuseid.