Esileht Ajaviite- ja muud jutud Röökivad imikud avalikes kohtades

Näitan 30 postitust - vahemik 1 kuni 30 (kokku 98 )

Teema: Röökivad imikud avalikes kohtades

Postitas:
Kägu

Sinu tupsununnu ei ole maailma naba ja kui su titt röökima hakkab, siis sa lahkud temaga, mitte häiri teisi poekülastajaid ja kaassõitjaid.

Täna käratasin ühele noorele emale, kes lasi ühistranspordis oma titel südamerahus röökida, et ärgu häirigu teisi inimesi ja lahkugu järgmises peatuses. Kavatsen ka edaspidi teisi inimesi häiriva käitumisega kodanikke korrale kutsuda.

+36
-96
Please wait...
Kasutaja on kirjutanud teemasse 9 korda. Täpsemalt
Kommentaarist on juba teavitatud
Postitas:
Kägu

Mitu last sul endal ka on?

+33
-22
Please wait...

Postitas:
Kägu

Ühtegi pole ja ei tule ka. Ma ei salli lapsi.

+20
-53
Please wait...
Postitas:
Kägu

Troll.

Ja jobu.

+44
-9
Please wait...

Postitas:
Kägu

Sinu tupsununnu ei ole maailma naba ja kui su titt röökima hakkab, siis sa lahkud temaga, mitte häiri teisi poekülastajaid ja kaassõitjaid.

Täna käratasin ühele noorele emale, kes lasi ühistranspordis oma titel südamerahus röökida, et ärgu häirigu teisi inimesi ja lahkugu järgmises peatuses. Kavatsen ka edaspidi teisi inimesi häiriva käitumisega kodanikke korrale kutsuda.

ok, tropp

+21
-14
Please wait...
Kasutaja on kirjutanud teemasse 3 korda. Täpsemalt

Postitas:
Kägu

Käi jala!

+38
-12
Please wait...

Postitas:
Kägu

Samas teemapüstitus on õige. Miks peavad ülejäänud su röökivat last kuulama ja sa ise ei liiguta lillegi, et last rahustada.

+46
-34
Please wait...
Postitas:
Kägu

Tubli! Said võimu näidata ja teema teha. Loodan, et su päev läks ilusamaks ja tunned ennast maailma parima inimesena.

+20
-17
Please wait...

Postitas:
Kägu

Te lasete ise ka titel röökida?

+28
-10
Please wait...

Postitas:
Kägu

Teemaalgatus on nõmedas alatoonis tehtud aga olen isegi paar korda poes näinud vanemaid, kes absoluutselt imiku meeleheitliku nutu peale mitte midagi ei tee. Ei pilgu silmgi, vahivad oma nutitelefoni kalapilguga ja samal ajal laps röögib oma kopse välja. Sellistele tahaks küll õlale koputada, et vabandust, “Teie laps nutab juba pikemat aega ja vajab lohutust!”
On nii mõnigi kord tekkinud tahtmine ise võõrast last käruga kiigutada või kuidagi lohutada.

+50
-4
Please wait...

Postitas:
Kägu

Te lasete ise ka titel röökida?

Tundub, et kõik need on siia kogunenud, kes oma titel röökida lasevad ja sellega teisi inimesi häirivad.

+21
-24
Please wait...

Postitas:
Kägu

Ära valeta. Raudselt on su lastekari sul närvid ära söönud, enamasti on titekarjaga mammad just need kõige kõvemad õiendajad ja võõraste laste kasvatajad.

+7
-12
Please wait...

Postitas:
Kägu

Ma oleks su kuu peale saatnud oma targutamisega. Mine ise bussist välja kui sul nii nõrgad närvid on. Otsa loomulikult ei ole okei, kui lapsevanem ei tee midagi lapse rahustamiseks, aga kui laps vaatamata pingutustele ikka nutab, siis on lihtsalt nii ja kõik. Vaata, et sa järgmine kord sellise emme otsa ei satu, kes enda eest seista ka julgeb.

+30
-20
Please wait...
Kasutaja on kirjutanud teemasse 11 korda. Täpsemalt

Postitas:
Kägu

Olen kindel, et isale ta ei julge midagi öelda.

+31
-9
Please wait...

Postitas:
Kägu

Vaata, et sa järgmine kord sellise emme otsa ei satu, kes enda eest seista ka julgeb.

Selliseid, kes selle asemel, et häbi tunda “enda eest seisma hakkab” tulebki taunida ja näidata neile, et teiste häirimine ei ole okei!

Avalikus kohas tuleb teiste inimestega arvestada. Kodus võid oma titekisa kuulata palju soovid, aga avalikus kohas teisi inimesi häirida ei või.

+18
-27
Please wait...

Postitas:
Kägu

Ma ei salli Perekooli foorumis kükitavaid inetuid ja õelaid moore.
See on Perekool, printsige oma sappi kuskil feministide lehel või kobige näiteks kalameeste foorumisse, reaktsioon sinu teemale on ilmselt huvitavam.

+11
-17
Please wait...
Postitas:
Kägu

Ma oleks su kuu peale saatnud oma targutamisega. Mine ise bussist välja kui sul nii nõrgad närvid on. Otsa loomulikult ei ole okei, kui lapsevanem ei tee midagi lapse rahustamiseks, aga kui laps vaatamata pingutustele ikka nutab, siis on lihtsalt nii ja kõik. Vaata, et sa järgmine kord sellise emme otsa ei satu, kes enda eest seista ka julgeb.

Sinusugustega tegeleb lastekaitse, mitte kaaskodanikud.

+15
-14
Please wait...

Postitas:
Kägu

Mul on omal 5 last ja kui ma lähen kodust välja ilma lasteta, siis seda põhjusega, et hinge tõmmata ja “titekisast” puhata. Ja kui ma pean taluma söögikohas või kaubanduskeskuses teiste “tittede” kisa, siis vahest kihvatab endalgi, et mis mõttes, ei mingit rahu. Sealsamas jälle võtan vabalt, pole minu “tited” .

+25
-12
Please wait...

Postitas:
Kägu

Vaata, et sa järgmine kord sellise emme otsa ei satu, kes enda eest seista ka julgeb.

Selliseid, kes selle asemel, et häbi tunda “enda eest seisma hakkab” tulebki taunida ja näidata neile, et teiste häirimine ei ole okei!

Avalikus kohas tuleb teiste inimestega arvestada. Kodus võid oma titekisa kuulata palju soovid, aga avalikus kohas teisi inimesi häirida ei või.

Ja mis siis teha tuleb kui laps hakkab karjuma ja vait ei jää? Mõnikord lihtsalt on nii. Peabki bussist maha minema ja jala koju kõndima selle lapsega või? Uskumatu isekus. Osta auto endale siis kui teised inimesed häirivad nii palju. Mind häirib mõne inimese ülbe moll ka, ma ei lähe talle ütlema, et peida ära. Avalik koht ongi seda – avalik. Kui tahad rahu ja vaikust ja inimestest eemale, siis tuleks seda kusagilt mujalt otsida.

+37
-16
Please wait...

Postitas:
Kägu

Ühistransport nüüd küll selline koht ei ole, kuskohast peaks ema lapsega välja minema, kuna too röögib. Sa ei tea ju põhjust, miks laps nuttis. Mida see ema siis sinu meelest oleks pidanud tegema, kui rinnatoidul lapsel on näiteks kõht tühi, laps lutti ei võta või see ei aita ning praegusel ajal ei ole võimalik ka bussist väljuda, et näiteks pargipingil lapsel kõht täis sööta. Ainus variant ongi võimalikult kiirelt sihtpunkti jõuda. Bussis ei ole ohutu ka last rahustamiseks sülle võtta.
Vaevalt, et see ema ennast hästi tundis, kuid mõnikord tekivad väikeste lastega lihtsalt sellised olukorrad, kus ei olegi võimalik midagi teha. Lisaks ma arvan, et enamik emasid praegu sõidavad lastega ühistranspordis tõesti vaid siis, kui mingit muud varianti ei ole.

+34
-13
Please wait...

Postitas:
Kägu

Mida see ema siis sinu meelest oleks pidanud tegema, kui rinnatoidul lapsel on näiteks kõht tühi, laps lutti ei võta või see ei aita ning praegusel ajal ei ole võimalik ka bussist väljuda

Loomulikult ajastada oma käigud nii, et seda ei juhtuks st toita oma titt enne avalikku kohta minekut ära. Pool tundi suudab iga titt vastu pidada, kui tal enne minekut kõht täis sööta.

+13
-29
Please wait...
Postitas:
Kägu

Mul on omal 5 last ja kui ma lähen kodust välja ilma lasteta, siis seda põhjusega, et hinge tõmmata ja “titekisast” puhata. Ja kui ma pean taluma söögikohas või kaubanduskeskuses teiste “tittede” kisa, siis vahest kihvatab endalgi, et mis mõttes, ei mingit rahu. Sealsamas jälle võtan vabalt, pole minu “tited” .

Oi, mulle meeldivad teiste röökivad tited! Mina ei pea mitte midagi tegema!

+21
0
Please wait...

Postitas:
Kägu

Mida see ema siis sinu meelest oleks pidanud tegema, kui rinnatoidul lapsel on näiteks kõht tühi, laps lutti ei võta või see ei aita ning praegusel ajal ei ole võimalik ka bussist väljuda

Loomulikult ajastada oma käigud nii, et seda ei juhtuks st toita oma titt enne avalikku kohta minekut ära. Pool tundi suudab iga titt vastu pidada, kui tal enne minekut kõht täis sööta.

A kust sa seda tead? Sul ju polevat tittesid.

+20
-6
Please wait...

Postitas:
Kägu

jeerum. isegi praegu, kus soovitatakse võimalikult kodus istuda ja vaid hädavajalikke käike teha, arvab ikka keegi, et tema on maailmanaba. see keegi arvab, et  tema sõit on vajalik ja titt ning titeema tegid lõbusõitu pisikutest pungil ja teemaalgataja käratusest tekkinud süljepritsmetega bussis.

+18
-6
Please wait...

Postitas:
Kägu

A kust sa seda tead? Sul ju polevat tittesid.

Selleks ei pea tittesid omama, et teada, et nad röögivad seetõttu, et nende vajadused pole täidetud.

+9
-24
Please wait...

Postitas:
Kägu

Ma oleks su kuu peale saatnud oma targutamisega. Mine ise bussist välja kui sul nii nõrgad närvid on. Otse loomulikult ei ole okei, kui lapsevanem ei tee midagi lapse rahustamiseks, aga kui laps vaatamata pingutustele ikka nutab, siis on lihtsalt nii ja kõik. Vaata, et sa järgmine kord sellise emme otsa ei satu, kes enda eest seista ka julgeb.

Sinusugustega tegeleb lastekaitse, mitte kaaskodanikud.

Haha, mida on lastekaitsel minu lastega tegeleda?

+4
-5
Please wait...

Postitas:
Kägu

Teate, küsimus ei ole ju tegelikult nutvas lapses. On inimesi, keda kõik häiribki, sest nad tegelikult ei ole iseenda eluga rahul. Oled rahvuslane – häirib, oled sots – häirib, oled reff – oh jumal!, oled tõmmu, oled kahvatu, oled pikk, lühike, puudega… Vahet ei ole, niikuinii oled vale inimene vales kohas ja teed valet asja. Õige on ainult see vinguja ise või siis need, kes ei liiguta ega iitsata ega seisa vingujal vales kohas ees.

+33
-8
Please wait...

Postitas:
Kägu

No aga arvesta siis selle vaese emaga, kes oma lapsega niigi hädas on ja ära ole nõme.

+24
-8
Please wait...

Postitas:
Kägu

Mina ütlen sellistele targutajatele tavaliselt, et “ma ei teadnudki, et minu laps ka teile peab pensioni välja teenima”.

+6
-15
Please wait...

Postitas:
Kägu

No aga arvesta siis selle vaese emaga, kes oma lapsega niigi hädas on ja ära ole nõme.

See “vaene ema” peab ikka ise oma tite eest vastutuse võtma ja teistega, kes titekisa kuulata ei soovi, arvestama. Teiste häirimine ei ole kuskilt otsast lubatud.

+10
-22
Please wait...
Näitan 30 postitust - vahemik 1 kuni 30 (kokku 98 )

Esileht Ajaviite- ja muud jutud Röökivad imikud avalikes kohtades