Näitan 5 postitust - vahemik 1 kuni 5 (kokku 5 )

Teema: Rool

Postitas:
natakas

No mis põrgu jama see pealkirja trükkimisega on? Aga mure selline – eelmisel autol oli roolisoojendus mul, uuel enam ei ole. Kas on keegi leidnud mingi roolikatte, mis sellest kinni hoidmise külmaga vähe mugavamaks teeks? Hiinlased pakuvad mingeid karvaseid ja silikooni. Kasutab keegi, kas on vähe parem, kui läbinisti külm nahkrool?

+3
-2
Please wait...
Kommentaarist on juba teavitatud
Postitas:
Seliiina

Amazonis on täitsa olemas sigaretisüütajaotsikusse käivad roolisoojendused alates 20.- (Eestisse on küll postikulu, aga kätte saad juba esmaspäeval: amazon 

+3
0
Please wait...

Postitas:
mmaliciouz

Silikoon ikka külmaga erilist vahet ei tekita, karvane küll (lisaks karvastele olen ka muudest materjalidest näinud, nt mingid sellised a la softshelli materjalist, millest tehakse ka läpakakotte jms). Kõige mõistlikum ilmselt kinnastega sõita.

+2
0
Please wait...

Postitas:
Elfriide

Meil oli kunagi karvane ja töötas hästi. Aga et ei libiseks, õmblesin sinna väiksed haagid sisse.

0
0
Please wait...

Postitas:
mudakonn

No mis põrgu jama see pealkirja trükkimisega on? Aga mure selline – eelmisel autol oli roolisoojendus mul, uuel enam ei ole. Kas on keegi leidnud mingi roolikatte, mis sellest kinni hoidmise külmaga vähe mugavamaks teeks? Hiinlased pakuvad mingeid karvaseid ja silikooni. Kasutab keegi, kas on vähe parem, kui läbinisti külm nahkrool?

Miks sa ei kasuta kindaid?

+1
-1
Please wait...

Näitan 5 postitust - vahemik 1 kuni 5 (kokku 5 )