Esileht Veebikonstaabel Roolijoodik

Näitan 5 postitust - vahemik 1 kuni 5 (kokku 5 )

Teema: Roolijoodik

Postitas:

Kas mul on õigus teada saada, kas minu ülesantud roolijoodik saadi kätte või mitte? Eriti selline, kellest on teada, et see kujutab ohtu igapäevaselt terve aleviku lastele. Ei julge enam oma pesakonda õue lastagi…

0
0
Please wait...
Kasutaja on kirjutanud teemasse 3 korda. Täpsemalt 21.07 12:42; 23.07 12:55; 23.07 13:30;
To report this post you need to login first.
Postitas:

Politsei paraku ei või välja anda sellist infot. Aga kui see isik on endiselt joogisena roolis siis helistage palun 110 koheselt kui näete teda liikumas.

0
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

Et siis ikkagi nii, et enne ei võeta midagi ette, kui keegi kannatada saab… Olen talle korduvalt politsei välja kutsunud. Pole ainsalgi korral teda kätte saadud. Ja nüüd siis ka info puudub, et kas saadi seekord talle pihta või mitte…Ikka jõuab kuhugi minema lennata enne. Aga sõidab üle laste mänguplatside ja mujalgi käidavates kohtades, kui end täis on joonud. Kunagi kutsusin politsei ühele teisele, arvatavasti narkojoobes mehele, kes keset maanteed vastassuunda lumevalli sõitis ja jäin ise ootama eemale. Terve tunni ootasin. Siis helistasin tagasi politseisse ja mulle öeldi, et nemad ei leidnud. No nad ei otsinudki. Sealt oli 10min tee neil sündmuspaigani mööda pikka sirget. Andsin täpsed koordinaadid, eksida polnud kuhugi, sest see oli ainus tee politseimaja juurest selle autoni. Kas on üldse tegelikult mõtet neist teiste elusid ohtu panevatest tolgustest teatada, kui vahemaad on nii suured maakohtades, et politsei kas kaotab huvi poolel teel või õnnestub korrarikkujal lihtsalt kõigi nelja tuule poole kaduda?

0
0
Please wait...
Kasutaja on kirjutanud teemasse 3 korda. Täpsemalt 21.07 12:42; 23.07 12:55; 23.07 13:30;
To report this post you need to login first.
Postitas:

Esiteks ei öelnud ma, et info puudub. Ma ütlesin, et politsei ei või sellist infot väljastada. Teiseks ei ole võimalik konkreetse nimeta info olemasolu kontrollida.

Vahemaad võivad meie maakondades olla tõesti väga suured. Kui võtame näiteks Põlvamaa näite, üks patrull asub Valgjärvel liiklusjärlevalvet teostamas. Teine patrull asub Saatses teenindab väljakutset – peretüli. Kolmas patrull on Põlgastes sündmuskohal hõivatud. Tuleb väljakutse, et Ruusal on joobes juht kraavi sõitnud. Väljakutsele peab reageerima ainus vaba patrull, ehk siis see, kes on Valgjärvel.
Kahjuks auto uksel kiri \”politsei,\” politsei vorm juhi seljas ja sinised vilkurid katusel sähvimas füüsikaseadustele mittemingisugust mõju ei oma ja talviste teeolude juures võibki juhtuda et patrullil kulub sündmuskohale saabumiseks tund. Politseijaoskond või konstaablipunkt 10 min tee kaugusel ei tähenda seda, et seal jaoskonnas mõni patrull asub.

Joobes juhid on politsei prioriteet ja väljakutse peale saadetakse patrull kindlasti välja. Võimalik, et tegemist on eravärvides sõidukiga mida väljakutse tegija ei märkagi, võimalik et sündmuskohale sõit võtab lihtsalt piisavalt kaua, et juht jõuab koju minna.

Alati, nähes seda juhti rallimas laste mänguplatsidel võite Te tegevust pildistada/filmida ja hiljem see materjal näpus jaoskonda kõndida.

0
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

Ei- ei, pidasin silmas, et info puudub MINUL. Üles andsin inimese nimeliselt, koos auto nr ja margi ning värvusega, politsei oli kursis selle tegijaga varasemast ajast teistel teemadel. Nii et kui oleks seadusega lubatud mul seda kontrollida, siis oleks lihtsalt selle nime järgi teada saanud, kas kujutab veel ohtu meie alevikule või võeti ehk priikostile, et saaks või päeva-paargi lahedamalt hingata…Ei tahtnud Teid pahandada. Lihtsalt kurvaks teeb see meie elu. Seadused ja reaalsed vajadused ei käi mitte alati kokku. Ja ressursse on vähe kõigil, ka politseil, arusaadav.

0
0
Please wait...
Kasutaja on kirjutanud teemasse 3 korda. Täpsemalt 21.07 12:42; 23.07 12:55; 23.07 13:30;
To report this post you need to login first.
Näitan 5 postitust - vahemik 1 kuni 5 (kokku 5 )


Esileht Veebikonstaabel Roolijoodik

See teema on suletud ja siia ei saa postitada uusi vastuseid.