Esileht Hobinurk Roolijoodiku promomine

Näitan 30 postitust - vahemik 1 kuni 30 (kokku 87 )

Teema: Roolijoodiku promomine

Postitas:
Kägu

Kas roolijoodikust on vaja teha erisaade televisioonis? Üsna piinlik on vaadata isegi saatetutvustust.

+2
-20
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:
Kägu

Meil on isegi üks minister tubli roolijoodik. Mitte keegi ei kurda. Valijaid nagu murdu sel poliitikul.

+1
-1
Please wait...
Postitas:
Kägu

expressu ka

+3
-1
Please wait...
Postitas:
Kägu

Kas roolijoodikust on vaja teha erisaade televisioonis? Üsna piinlik on vaadata isegi saatetutvustust.

Kellest jutt ja milliselt kanalilt seda vaadata saab?

+8
0
Please wait...
Postitas:
Kägu

Ma olen ka mõelnud, et mis head sõbrad sellel G&T Mairel Eesti Naises olema peavad, et temast kaanelugu ja enne seda mingeid väiksemaid artikleid muudkui tehakse.

+4
-10
Please wait...
Postitas:
Kägu

Saade tuleb Mairest, kes sai 70. Vaatame ikka saate ära ja siis arvustame.

+11
-1
Please wait...
Postitas:
Kägu

Inimene on elu jooksul ometi muud ka teinud, kui joobnuna autot juhtinud.

+29
-3
Please wait...
Postitas:
Kägu

Inimene on elu jooksul ometi muud ka teinud, kui joobnuna autot juhtinud.

Ja HÄSTI teinud, lisan.

+21
-5
Please wait...
Postitas:
Kägu

Ah et Aunastest on jutt. No mida, meil on poliitikuid, kes on purjus peaga nurka k*senud ja muid lollusi teinud, aga pole oma viga tunnistanud. Aunaste seevastu tegi ja vabandas. Mulle on ta alati meeldinud.

+25
-1
Please wait...
Postitas:
Kägu

Kellest jutt ja milliselt kanalilt seda vaadata saab?

No tõesti – mingi äraarvamismängu algatasid või? Pole näinud ka ühtki saatetutvustust.

+7
0
Please wait...
Postitas:
Kägu

Roolijoodikluse koha pealt peaks olema täielik null-tolerants. Vahet pole, on ta siis poliitik või mõne muu eluala tegelane.

Ja nurka ku…misega ei ole mõtet selliseid tegusid võrrelda. Nurka ku… stes sa vaevalt, et kellegi elule ohtu kujutad või ära tapad.

+4
-20
Please wait...
Postitas:
Kägu

Roolijoodikluse koha pealt peaks olema täielik null-tolerants. Vahet pole, on ta siis poliitik või mõne muu eluala tegelane.

Ja nurka ku…misega ei ole mõtet selliseid tegusid võrrelda. Nurka ku… stes sa vaevalt, et kellegi elule ohtu kujutad või ära tapad.

Selle teo suhtes ongi nulltolerants.  Mis ei muuda inimest  ja tema tegemisi olematuks.

+18
-1
Please wait...
Postitas:
Kägu

Ilselt ei saa TA aru, mis tähendab sõna nulltolerants. Muide praegu ise prokuratuur ei karista esmaselt vahele jäänut – pead olema kaine, annad vereproove, osalema sotsiaalprogrammides jne.

+9
-2
Please wait...
Postitas:
Kägu

Ilselt ei saa TA aru, mis tähendab sõna nulltolerants. Muide praegu ise prokuratuur ei karista esmaselt vahele jäänut – pead olema kaine, annad vereproove, osalema sotsiaalprogrammides jne.

Kas TA rääkis kuskil nulltolerantsist?

0
0
Please wait...
Postitas:
Kägu

Muide praegu ise prokuratuur ei karista esmaselt vahele jäänut – pead olema kaine, annad vereproove, osalema sotsiaalprogrammides jne.

Kui ma ei eksi, siis proua on purjutanud korduvalt.

+3
-5
Please wait...
Postitas:
Kägu

Kui ma ei eksi, siis proua on purjutanud korduvalt.

Ausalt? Sina pole kordagi elus purjutanud, nagu aru saan? Nunn ja printsess ühes isikus?

Kui sa purjuspäi autorooli istumist mõtled, siis ma küll ei tea, et Aunaste seda mitu korda teinud oleks. Sa ajad Kati Saaraga segi.

+11
-2
Please wait...
Postitas:
Kägu

Saade tuleb Mairest, kes sai 70. Vaatame ikka saate ära ja siis arvustame.

Maire kes? Ei tunne ühtegi Maire nimelist kuulsust.

+1
-19
Please wait...
Postitas:
Kägu

Ausalt? Sina pole kordagi elus purjutanud, nagu aru saan? Nunn ja printsess ühes isikus?

Võibolla kunagi nooruses ühe korra olen tõesti. Ei näe põhjust purjutamiseks.

Kui sa purjuspäi autorooli istumist mõtled, siis ma küll ei tea, et Aunaste seda mitu korda teinud oleks. Sa ajad Kati Saaraga segi.

Nad on selles mõttes sarnased inimesed.

0
-15
Please wait...
Postitas:
Kägu

Aunaste on siiski ka varem joobes juhtimisega vahele jäänud. See, et sina küll ei tea, ei tähenda, et seda ei ole olnud.

Kui arvestada, et puhumisreide toimub väga harva (mina satun näiteks kord aastas puhuma, ehkki sõidan peaaegu iga päev autoga), siis võib vaid oletada, kui sageli võivad need inimesed, kes puhumisreidil vahele jäävad, tegelikult joobnuna ringi sõita. Vaevalt, et nad elus esimest korda elus istusid napsusena rooli ja kohe sattusid puhuma.

+4
-5
Please wait...
Postitas:
Kägu

Vähemalt 2x tabatud

https://www.ohtuleht.ee/163104/maire-aunaste-purjuspai-autoroolis

https://lounapostimees.postimees.ee/7220352/galerii-ja-video-raskes-joobes-tabatud-maire-aunastele-moisteti-tingimisi-vangistus

+2
-2
Please wait...
Postitas:
Kägu

Ilselt ei saa TA aru, mis tähendab sõna nulltolerants.

Mis sa sellega öelda tahad?

+1
0
Please wait...
Postitas:
Kägu

Selle teo suhtes ongi nulltolerants.  Mis ei muuda inimest  ja tema tegemisi olematuks.

Tegelikult, kui inimene istub korduvalt joobes rooli, siis tulebki temasse üleüldiselt vastavalt suhtuda. Mitte neid asju lahus vaadata.

Inimestele meeldib tolereerida. Aga ilmselt tolereeritakse seni, kuni mõni roolijoodik on nende lähedase surnuks või vigaseks sõitnud.

+4
-3
Please wait...
Postitas:
Kägu

Aunaste on siiski ka varem joobes juhtimisega vahele jäänud. See, et sina küll ei tea, ei tähenda, et seda ei ole olnud.

Kui arvestada, et puhumisreide toimub väga harva (mina satun näiteks kord aastas puhuma, ehkki sõidan peaaegu iga päev autoga), siis võib vaid oletada, kui sageli võivad need inimesed, kes puhumisreidil vahele jäävad, tegelikult joobnuna ringi sõita. Vaevalt, et nad elus esimest korda elus istusid napsusena rooli ja kohe sattusid puhuma.

Elan linnast väljas ja puhumisreide tuleb ette vähenalt kord kuus. Teinekord on selline tunne, et mitu esmaspäeva järjest ei pääse hommikuti puhumisest.

+1
-3
Please wait...
Postitas:
Kägu

Oi meil on nii, et sõidad poodi süüa ostma ja puhud selle käigu jooksul kaks korda. Tulles ja minnes.

+1
-2
Please wait...
Postitas:
Kägu

Oi meil on nii, et sõidad poodi süüa ostma ja puhud selle käigu jooksul kaks korda. Tulles ja minnes.

Kus kandis see nii on? Mina elan Harjumaal ja käin linnas tööl ning lapsi vedamas – umbes kord aastas satun reidi otsa, see ka enamasti peale jaane või jõule.

+3
0
Please wait...
Postitas:
Kägu

Kus kandis see nii on?

Kükametsas.

0
-1
Please wait...
Postitas:
Kägu

Oh jumal küll, selleks vanuseks on inimestel eludes üht-teist ikka juhtunud, neid nunn-printsesse on meie hulgas vähe.
Maire on äge naine, pole kellelegi liiga teinud ja on elanud oma elu nii hästi kui oskab.
Mille pärast teda nii kadetseda, et selline ussitav teema teha?
See autojuhtimise teema on ammu läbi nämmutatud ja karistada saadud rohkem kui see väärt oli.

+11
-4
Please wait...
Postitas:
Kägu

äge naine, pole kellelegi liiga teinud

See viimane kord oli küll selline… Väga vedas, et ta ainult kellegi auto ära mõlkis ja inimkannatanuid ei olnud.  Hea, et enne jõuti sekkuda, kui midagi tõsist oleks juhtunud. Tal ju ei olnud lihtsalt jääknähud, vaid ta oli raskes joobes.

Mille pärast teda nii kadetseda

Ehk tahad täpsustada, mida kadestama peaks?

+4
-5
Please wait...
Postitas:
Kägu

Ehk tahad täpsustada, mida kadestama peaks?

Seda küsisin mina, miks selline uss tema vastu sees, et sellist teemat vaja teha?

+7
-2
Please wait...
Postitas:
Kägu

PK-s on ju palju nais alkohoolikuid, eks nad ikka enda sarnast mõistavad.

Ma saan veel aru kui mõni purjus külamees Kükametsas sõidab kõrtsist koju, aga selline kuulsus. Miks? Temal on ju ometi raha takso tellimiseks või tutvust kaine juhi tellimiseks.

0
-5
Please wait...
Näitan 30 postitust - vahemik 1 kuni 30 (kokku 87 )

Esileht Hobinurk Roolijoodiku promomine