Esileht Kodunurk Roomakardina süsteem

Näitan 4 postitust - vahemik 1 kuni 4 (kokku 4 )

Teema: Roomakardina süsteem

Postitas:

Palun teadjamate nõu.
Olen korra mingil kursusel roomakardina valmistamist õppinud ja seal räägiti muidugi ka süsteemist, mis ülesriputamiseks vajalik on. Kuid kui mul pole laiad kardinad, kas siis oleks võimalik teha kuidagi lihtsamalt, ilma spetsiaalse süsteemita? Et tõstmisnöör oleks keskel (sel juhul voldid ilmselt pulkadega), ning aretada üles mingi aas, kust nöör labi jookseb. Takjariba vastus akna ülaäärde kahepoolse teibiga.
Kes roomakardinaid õmmelnud, kas oskate kommenteerida?

0
0
Please wait...
Kasutaja on kirjutanud teemasse 2 korda. Täpsemalt 10.12 20:01; 11.12 18:57;
To report this post you need to login first.
Postitas:

Kas takjariba on mōeldud kogu kupatust üleval hoidma akna ees? Kui jah siis ????.
Keskelt ülestōmbega jääb kardin ilmselgelt räpakalt rippu aga kui ennast ei häiri siis on ju kōik lubatud.

0
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

Võib panna ka kummassegi külge paela. Ja takjapael tuleks jämedapoolsem, 4-5 cm, selline on tugev.
Katsetan ilmselt enne kuidagi läbi, kuidas asi välja nägema hakkab.

0
0
Please wait...
Kasutaja on kirjutanud teemasse 2 korda. Täpsemalt 10.12 20:01; 11.12 18:57;
To report this post you need to login first.
Postitas:

Olen õmmelnud rooma kardinaid ja mingist spetsiaalsest süsteemist kuulen küll esimest korda. Minu kardinatel on olnud üleval rõhtpuu, millele siis takjaribaga kardinad kinnitan. Nöörisüsteem kitsastel kardinatel kahel pool, laiadel kolm nööri. Nöörid kinnitanud pisikeste võtmerõngataoliste rõngastega kangale. Minu meelest on kõige olulisem leida õige kangas, mis kenasti hoidma hakkab. Ei tohi olla liiga paks ega ka liiga õhuke.

0
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Näitan 4 postitust - vahemik 1 kuni 4 (kokku 4 )


Esileht Kodunurk Roomakardina süsteem

See teema on suletud ja siia ei saa postitada uusi vastuseid.