Esileht Beebi ja mitmikud roomamine – libe pind?

Näitan 5 postitust - vahemik 1 kuni 5 (kokku 5 )

Teema: roomamine – libe pind?

Postitas:

Kas lapsel on mittelibedal pinnal lihtsam roomama õppida? Meil laps mängib kõhuli puslematil, aga näha on, et see pind on libe tema jaoks.

0
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

muidugi on lihtsam, samas puslematt on minu meelest piisavalt mittelibe võrreldes nt laminaadiga 🙂
minu lapsel on päevakorral käpuli ajamine ja sealt liikuma minemine ja talle valmistab kohutavat meelehärmi, kui ta vaevaga saavutatud käpuliasendist kõhuli tagasi vajub. küsisin arstilt, kas oleks vajalik lapsele kummitäppidega sukkpüksid panna, et põlved vähem libiseks, aga arst arvas, et pigem mitte, et las laps pigem harjutab lihaseid tugevamaks ja saab järgmise asendi ja liikumisviisi siss kätte, kui selleks ise valmis on. kõlab minu jaoks loogiliselt ja mõistlikult ja nii ta omal jõul edasi jändabki. hoian teda siiski võimakult palju paljasääri, et põlv vähem libiseks kui püksis olles

0
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

või siis osta natuke seda täpilist kangast kangapoest ja õmble lapikesed põlvede peale.

0
0
Please wait...
To report this post you need to login first.

Mulle ka tundus, et libeduse tõttu ei saa minema. Tegelikult ikka saab kui aeg käes, natuke kannatust. Ma avastasin ainult, et sipukad pole roomamiseks ja parem kui sokke ka ei oleks. On body ja dressipüksid. Iga päevaga saab laps tugevamaks ja küll harjub iga pinnaga. Tegelikult mati pind peaks just hea olema. Algul võib pea ära lüüa kui pepu püsti ajab.

0
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

eks ta saab jah paremini edasi kui nii libe pole aga kannata natuke ja laps õpib ise paremini raskust toetama sinna kuhu vaja. Et see ka tehnikas kinni mis vajab lihvimist. Meil ka alguses 2 nädalat jalad libisesid ja kätega pigem lükkas ennast tahapoole millele loomulikult järgnes hämmeldunud kisa kui igatsetud mänguasi tekil üha kaugenes.
Aga aeg läks edasi ja õppis ka libedapoolsel tekil edasi liikuma. Enne ainult paljalt nakkuvalt pinnal sai edasi.
Praegu juba see mure, et tõstab ennast käpuli kiigutab ette ja taha, tahab edasi liikuda aga ikka sukeldub kõhuli 😀

0
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Näitan 5 postitust - vahemik 1 kuni 5 (kokku 5 )


Esileht Beebi ja mitmikud roomamine – libe pind?

See teema on suletud ja siia ei saa postitada uusi vastuseid.