Esileht Beebi ja mitmikud Roomamiskübar

Näitan 7 postitust - vahemik 1 kuni 7 (kokku 7 )

Teema: Roomamiskübar

Postitas:
Kägu

On kedagi,kes beebile sellise hankinud?
https://www.karkkainen.com/verkkokauppa/pikku-piia-konttauspaahine

Please wait...
Kasutaja on kirjutanud teemasse 2 korda. Täpsemalt
Postitas:
Kägu

Mul õe esimesel lapsel oli see. Talle kulus see väga marjaks ära, sest laps oli püsti ajades üks suur plähmerldis, kes suure hooga lasi nt lauast/diivanist käed lahti ja siis prantsatas selili maha nagu puupalk.

Minu oma poiss oli aga väga ettevaatlik ja rahulik ning toest enne kindluse saavutamist kunagi lahti ei lasknud. Seega minu lapsele oleks see üsna kasutu olnud, sest ta ei kukkunud kordagi. Hakkas kõndima ka alles siis, kui ise endas kindel oli(1a3k).

Please wait...
Postitas:
Kägu

Mul õe esimesel lapsel oli see. Talle kulus see väga marjaks ära, sest laps oli püsti ajades üks suur plähmerldis, kes suure hooga lasi nt lauast/diivanist käed lahti ja siis prantsatas selili maha nagu puupalk.

Minu oma poiss oli aga väga ettevaatlik ja rahulik ning toest enne kindluse saavutamist kunagi lahti ei lasknud. Seega minu lapsele oleks see üsna kasutu olnud, sest ta ei kukkunud kordagi. Hakkas kõndima ka alles siis, kui ise endas kindel oli(1a3k).

Ma mõtlen samuti,et võib kasu olla sellest. Laps saab 6-kuuseks jama kui pea roomates,käputades mööda kivipõrandat käib.

Please wait...
Kasutaja on kirjutanud teemasse 2 korda. Täpsemalt
Postitas:
Kägu

Tegelikult (on tuttavatel kogemusi) võib anda hoopis tagasilööke selline turvamine- kui laps kogeb, et kukkudes ei saa haiget st pehmendus kaitseb, võibki rahumeel end selili kivipõrandale, asfaldile jne kukutada…kui on pehmenduseta paar korda haiget saanud, õpib mitte kukalt ära lööma.

Kui pool aastat on turvatud ja siis äkki pole…ikka kohutavalt haiget said algul.

Please wait...
Postitas:
Kägu

Minu (3 lapse ema) meelest pole sellel mõtet. Loodus on väikelapsed kujundanud piisavalt plastiliseks, et kukkudes mitte tõsiselt viga saada. Kas te tunnete isiklikult mõnda väikelast, kes on roomamise või käima õppimise käigus peapõrutuse saanud?

Please wait...
Postitas:
Kägu

Kui just tõesti-tõesti on kiviparketid, teravate servadega kivitrepid ja lasta seal roomata, siis ehk ellujäämise nimel. Kolme lapse emana leian ka, et pole mõtet üle turvata, eks need kopsud on haledad, aga õpetlikud. Eks igaühel vist on olnud kiusatus sellist lapsele pähe toppida, aga selle kasutusaeg on üürike ja tegelikult pole hädavajalik asi.

Please wait...
Postitas:
Kägu

Seda ma küll ei usu, et lapsel nüüd ohutunne turvamütsi tõttu ära kaob. Täispikkuses selili lennata on küllalt ebamugav ka pehme peakaitsega.

Aga meil see asi ei toiminud peamiselt seetõttu, et laps õppis ülikähku paelu lahti rebima ja turvamütsi ära kiskuma. Ning kasutusaeg on tõesti väga lühike.

Please wait...
Näitan 7 postitust - vahemik 1 kuni 7 (kokku 7 )

Esileht Beebi ja mitmikud Roomamiskübar