Esileht Ilu ja tervis rõõmustan neid, kellel enne sünnitust kaaluga probleeme oli

Näitan 9 postitust - vahemik 1 kuni 9 (kokku 9 )

Teema: rõõmustan neid, kellel enne sünnitust kaaluga probleeme oli

Postitas:

Tere. Mõtlesin, et kirjutan teilegi oma kaaluprobleemidest, mis on nüüd kadunud ja kaal püsinud! Enne rasedust olin kaalujälgija 4 aastat, võtsin alla 20 kilo ja Kaalujälgijate programmiga sain soovkaalu, mis püsis kuni raseduseni. Raseduse ajal sõin nii nagu vaja ja nii nagu tahtsin, võtsin juurde taas 20 kilo, peale sünnitust jäi alles 15 kilo. Aastaga sain sellest lahti, ei jälginud väga söömist, kuna imetasin aga liikusin rohkem ja magusat vältisin. Eelmisel suvel mõnda aega pidasin dieeti, tegin sporti, lugesin kaalujälgijate punkte, sain normkaalu. Alati kui end käest lasin ja kõike sööma hakkasin, tulid ka kilod. Aga nüüd järsku juba pool aastat ei mingeid probleeme! Söön nii palju kui tahan, ka rammusaid ja magusaid asju ning kaal püsib, isegi kilo pole juurde tulnud! Sporti ma ei tee, liigun nii palju kui jala vaja käia- lasteaeda, tööle, bussi peale, lapsega väljas jne. Kirjutangi sellepärast, et äkki see on lohutuseks kellegile, et ka nii võib juhtuda, nagu minul – lapsest saati olen paksuke olnud, et normkaalus püsida, pidin söömist komtrollima aga nüüd järsku on kõik korras! Sünnitusest möödas natuke vähem kui 4 aastat. Eks muidugi sporti võiks rohkem teha, kõht niisama ära ei lähe aga praegu olen rahul sellega mis on. Olge tublid!

0
0
Please wait...
Kasutaja on kirjutanud teemasse 2 korda. Täpsemalt 10.05 21:17; 11.05 00:16;
To report this post you need to login first.
Postitas:

Ole pai ja kirjuta ca aasta- kahe pärast uuesti. Ma usun, et rõõmustad liiga vara!

0
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

Oli enne probleeme , oli ka pärast probleeme.

0
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

Aga millest see muutus siis? Ju ikka liigud rohkem, sööd tervislikumalt? Harjumused paranenud? Kas saab niisama lambist see juhtuda?

0
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

Olen teemaalgataja. Mulle tundub, et just niisama lihtsalt see juhtuski. Enne rasedust käisin enam-vähem regulaarselt trennis ning jälgisin söömist, ainult trenn ei aidanud. Praegu liigun natuke rohkem aga vahepeal tegin päris istuvat tööd kodus. Kui midagi muutunud on, siis hommikune jalutuskäik lapsega lasteaeda st. väike kõnd hommikul. Ehk läks ainevahetus paika 🙂 Kuna mul oli peale sünnitust terviseprobleeme, ütles arst, et 2a. peale sünnitust naise organism ja keha taastuvad, enamasti peale seda probleemid kaovad ning täpselt nii oligi – günekoloogilised probleemid, põieprobleemid peale 2a. kadusid, lisaks kehakaal paigas.

0
0
Please wait...
Kasutaja on kirjutanud teemasse 2 korda. Täpsemalt 10.05 21:17; 11.05 00:16;
To report this post you need to login first.
Postitas:

ma rõõmustasin ka umbes sel ajal, aga vara rõõmustasin. Ikka iseendas on kinni kõik ja imesid siin maailmas pole.

0
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

Ma ka eluaeg kaaluga kimpus olnud ja jojotanud mõnuga. Rasedusega võtsin juurde 15 kg ja lapse 15. elupäevaks olid kõik rasedusega tulnud kilod läinud. Nyyd saen vaikselt seda pekki maha, mis enne rasedust oli 🙂

0
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

Sa oled vist üpris noor?

Nooremana saaabki kergemini maha, ealised iseärasused tingivad aeglase ainevahetuse(isegi kui endale tundub ok) ja kaal ei taha enam langeda.

0
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

Hormoonid pakun:).
Ma ise ka ülekaaluline olnud ja mul näiteks hoopis see, et võtan rasedustega alla. Ja see pole sellest, et süda paha ja süüa ei saaks. Mul pole rasedustega olnud ei iiveldust ega lõhnatajumuutusi, söön enda teada samamoodi nagu ikka ja kaal langeb. Mõlemal korral olen peale lapsesündi haiglast lahkudes 10-15 kilo kergem olnud kui enne rasedaks jäämist. Aga noh, esimesega(laps hetkel 4a) ei tulnud teab mis tagasi aga teisega – aastaga tuli 20 kilo peaaegu juurde – ja kahtlustan jälle eelkõige hormoone + magamatus ja stress, sest sõin enda meelest üsnagi vaoshoitult ja liikumise puudust ei saa kahe väikese lapsega ka kurta.
Nüüd laps 1,3 aastane ja uni korda läinud, kaal ei tõuse enam õnneks ja hakanud langema, aga nüüd väga-väga jälgin mida söön ja peale kella 6 süsivesikuid endale ei luba üldse. Vat selline jo-jo. Jube.
Loodame, et sul läheb paremini:)

0
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Näitan 9 postitust - vahemik 1 kuni 9 (kokku 9 )


Esileht Ilu ja tervis rõõmustan neid, kellel enne sünnitust kaaluga probleeme oli

See teema on suletud ja siia ei saa postitada uusi vastuseid.