Esileht Kodunurk Roosidel lehetäid

Näitan 9 postitust - vahemik 1 kuni 9 (kokku 9 )

Teema: Roosidel lehetäid

Postitas:

Milliste koduste vahenditega nendega võidelda, ei soovi kasutada otseselt mürke?

0
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

Mina olen pritsinud nõudepesuvahendi lahusega, natuke aitab küll.

0
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

Rohelise seebi lahusega.

0
0
Please wait...
Kasutaja on kirjutanud teemasse 2 korda. Täpsemalt 31.05 15:19; 31.05 17:59;
To report this post you need to login first.
Postitas:

Üks looduslik on veel nõgesevirtsa vesi. korjad ämbrisse nõgest, vesi peale ja lased seista ca nädala jagu, kuni korralik hais tuleb.virtsavesi lahjendad siis veega ja kastad taimi. aitab taimehaiguste/putukate vastu ja on ka sõnniku eest.

0
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

[small]Kägu kirjutas:[/small]
[tsitaat]Üks looduslik on veel nõgesevirtsa vesi. korjad ämbrisse nõgest, vesi peale ja lased seista ca nädala jagu, kuni korralik hais tuleb.virtsavesi lahjendad siis veega ja kastad taimi. aitab taimehaiguste/putukate vastu ja on ka sõnniku eest.[/tsitaat]See on hea küll, kuid nädal on kaua oodata kui lehetäid juba kohal. Kuid järgmiseks korraks võib nõgesed likku panna küll.

0
0
Please wait...
Kasutaja on kirjutanud teemasse 2 korda. Täpsemalt 31.05 15:19; 31.05 17:59;
To report this post you need to login first.
Postitas:

Roheline seep, Fairy, Coca-cola.

0
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

Paraku on ainult Fastac see, mis tõesti aitab. mürk seega. Muuga võib mängima ja jamama jäädagi. Kui on kuumad ilmad, siis on ka lehetäid kohe platsis. Mul on tehtud lahus pritsi valmis ja kuumade ilmadega pritsin ikka kusagil ca 10 päeva tagant. Pole midagi parata.

0
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

Fastaci kiidan mina kah. Roosidel olen kasutanud suve jooksul kaks-kolm korda. Midagi pole teha tuleb kasutada kangemaid mürke kui roheline seep või nõgeseleotis.Need ökömökod lihtsalt ei mõika. Ja pole tööinimestel sellist aega et mingisuguste nõgeseleotistega terve suviläbi jaurata ja mässata.

0
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

Rohelise seebi lahus mõjub ju väga hästi. Paar korda suve jooksul vaja, nagu mürkegi.
Konsumis olen näinud müügil ja Prismas.

Kui aias on ploomipuu, siis lase kindlasti see ka üle – kui roosidel on täid, on nad raudselt ka ploomis. Ja võivad olla isegi õunapuus.

0
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Näitan 9 postitust - vahemik 1 kuni 9 (kokku 9 )


Esileht Kodunurk Roosidel lehetäid

See teema on suletud ja siia ei saa postitada uusi vastuseid.