Esileht Väikelaps Rootsi kruiisile kahe lapsega! Mismoodi?

Näitan 7 postitust - vahemik 1 kuni 7 (kokku 7 )

Teema: Rootsi kruiisile kahe lapsega! Mismoodi?

Postitas:

Ei osanud kuhugi seda teemat teha, küsiks siis, et millise kajuti peaks bronnima, kui lähme 4a ja 1a lapsega kruiisile?
Ühe lapsega saan aru, et küsin infost lisavoodi… Aga kahe pisikesega? Kuidas nendega Stockholmis liikuda? Korra võiks laevast ju välja ka minna… Meil lapsed laeva/mere fännid… kindlalt tahame minna 🙂 Keegi ehk aitab, mida me bronnima peaksime?

0
0
Please wait...
Kasutaja on kirjutanud teemasse 2 korda. Täpsemalt 26.05 21:02; 27.05 09:20;
To report this post you need to login first.
Postitas:

bronnid kahese kajuti ja lisavoodi. või siis neljase kajuti.
kui pikemalt jalutama tahad minna, siis võta käru kaasa. või kuidas sa kodus nendega jalutamas käid?
p.s – ka imikul peab id-kaart või pass olema

0
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

Me käisime aasta tagasi, kui lapsed olid 3,5 ja 1,5. Võtsime tavalise neljase aknaga kajuti. Mees magas üleval, mina pisemaga all ühes voodis ja teine laps üksinda alumises voodis. Laevast läksime välja ka. Mõlemale lapsele võtsime kaasa käru, sest mõlemad tahtsid kindlalt lõunaund magada. Laevas saab kärud hoiule anda. Eraldi ruum kohe olemas nende jaoks. Linnas liikusimegi nii, et lapsed istusid kärus ja seega ei väsinud ära. Bussi sai ka ilusti kärudega.

0
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

Ma võtaks just nii suure kajuti kui rahakott kannatab. Mulle meeldib, kui kajut või hotellituba on võimalikult avar. Kitsas toas ei ole mugav olla aastasega, ta tahab ikkagi ringi liikuda ja mängida ka, vaevalt et Sa jaksad laeva melu
sees kogu kruiisi aja olla lastega olla. Vähemalt ma ise tahaks küll vahepeal lastele järgi jooksmisest puhata. Siis oleks hea neile mõni mäng anda kajutis.

0
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

meil on alati A-klassi kajut olnud, neljakohaline siis (tavalises A kajutis ju ongi vaid 4 kohta mumeelest A+ on laia DBL voodiga ehk 2-kohaline või ma ka ei tea..). suurem laps on üleval maganud (redelist olen talle \”võre\” ette ehitanud ja tekiga polsterdanud), ise väiksega all nii, et voodid kokku lükatud. A kajutis on tiba rohkem ruumi kui ilma aknata (ehk B-klassi) kajutis ja meil mahtus käru sinna ka ilusti sisse (EJ Scooter). Aknast on suuremal ikka hea merd vaadata enne uinumist aga muidu oleks ilmselt ka B-klass ok, enamuse ajast ju ikka ilmselt laevas ringi liigute

0
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

Suured tänud, ilmselt ikka siis 4-kohaline kajut bronnida jah, kindlasti aknaga. No 4ne enam väga vankrit ei kasuta, aga reisidel ikka. Meil kahelapsevanker olemas, ilmselt siis selle jätame sinna hoiule.

0
0
Please wait...
Kasutaja on kirjutanud teemasse 2 korda. Täpsemalt 26.05 21:02; 27.05 09:20;
To report this post you need to login first.
Postitas:

Voodid saab kokku lükata Victoria peal, Baltic Queenil on voodite vahel olevad öökapid põranda küljes kinni. T¨ekinn mine tee võimalusel juba hommikul ära ning küsi kajut kõige kõrgemale tekile ning ette, et saaksite rahulikult magada ilma mootorimüra ja diskota.

Kui lähed käruga siis on bussisõit tasuta. Kärude jaoks on bussis u 2 kohta ja kui need on täis siis tuleb järgmist bussi oodata. Sadamast minnes on alati mitmeid kärutajaid, samuti linnast õhtusel tipptunnil tagasi tulles. Seega tasub aega varuda või endale pilet osta ja metrooga minna, jõuab oluliselt kiiremini.

0
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Näitan 7 postitust - vahemik 1 kuni 7 (kokku 7 )


Esileht Väikelaps Rootsi kruiisile kahe lapsega! Mismoodi?

See teema on suletud ja siia ei saa postitada uusi vastuseid.