Esileht Hobinurk Rootsi laeval hommikusöök kajutisse

Näitan 11 postitust - vahemik 1 kuni 11 (kokku 11 )

Teema: Rootsi laeval hommikusöök kajutisse

Postitas:
Kägu

Kes on tellinud Baltic Queeni peal hinna sees oleva hommikusöögi kajutisse, mida seal valida saab või mismoodi see käib? Mis kellaks seda saab tellida? Kodulehel on kirjas, et tuleb pöörduda infoletti, aga see on ka kõik.

0
0
Please wait...

Postitas:
Kägu

Kes on tellinud Baltic Queeni peal hinna sees oleva hommikusöögi kajutisse, mida seal valida saab või mismoodi see käib? Mis kellaks seda saab tellida? Kodulehel on kirjas, et tuleb pöörduda infoletti, aga see on ka kõik.

ei ole tellinud, aga ega rohkemat teha teha ei tulegi ja ega kodukal menüüd välja ei tooda

0
0
Please wait...

Postitas:
Kägu

Ise on ju ikka hoopis parem valida rootsi lauast, mis meeldib ja kui palju tahad süüa. Kujutan ette, et see kohaletoodav söök võib koguseliselt ja valikust (minusuguse jaoks) olla liiga tagasihoidlik.

+5
0
Please wait...

Postitas:
Kägu

Ise on ju ikka hoopis parem valida rootsi lauast, mis meeldib ja kui palju tahad süüa. Kujutan ette, et see kohaletoodav söök võib koguseliselt ja valikust (minusuguse jaoks) olla liiga tagasihoidlik.

Teoorias jah, aga meil on see kajut, kus on privaatne tekiosa laua ja toolidega, ma kujutan ette, et seal oleks ilusa ilma korral väga ilus hommikust süüa perega. Mõtlesingi, et ei tea, kas seal infos siis näidatakse menüüd ja saad tellimuse teha, et mida soovid.

+1
-1
Please wait...

Postitas:
Kägu

Teoorias jah, aga meil on see kajut, kus on privaatne tekiosa laua ja toolidega, ma kujutan ette, et seal oleks ilusa ilma korral väga ilus hommikust süüa perega. Mõtlesingi, et ei tea, kas seal infos siis näidatakse menüüd ja saad tellimuse teha, et mida soovid.

Ma helistaks-kirjutaks Tallinkile ja uuriks neilt otse.

+4
0
Please wait...

Postitas:
Kägu

Laeval nädala sees olles nägin kuidas sellest vähe peenemat buffeest kärud kajutite poole sõitsid. Mida pakuti, ei tea, sest taldrikud olid fooliumiga kaetud.

+4
0
Please wait...

Postitas:
Kägu

Praemunad,  peekon, keedetud munad, veidi rohelist, oad tomatikastmes. Kohv, tee, mahl. Puder, jogurt. Leivad, saiad, või, väike valik juustu ja sinki võileibade tarbeks. Kalamari. Greibid, pirnid, viinamarjad. Tellimuse leht viiakse erihommikusöögi restosse täidetud kujul ja pannakse kirja toomise kellaaeg. Üksikuid asju saab juurde paluda. Näiteks müslit või midagi muud mida tavaliselt ei panda.

+4
0
Please wait...

Postitas:
Kägu

Kas keegi teab, mis kellani seda erihommikusööki seal restoranis süüa saab? Ostes on juures märge, et hommikusöök on 6.30, aga kui laev jõuab sadamasse 10.30, siis enne kella 9 nagu sööma ei lähe. Et kas keegi teab, kas siis veel üldse saab või ei olegi mõtet osta siis?

0
0
Please wait...

Postitas:
Kägu

Kas keegi teab, mis kellani seda erihommikusööki seal restoranis süüa saab? Ostes on juures märge, et hommikusöök on 6.30, aga kui laev jõuab sadamasse 10.30, siis enne kella 9 nagu sööma ei lähe. Et kas keegi teab, kas siis veel üldse saab või ei olegi mõtet osta siis?

Ikka on mõtet 😊. Ma pole kunagi enne üheksat sinna sööma läinud ja alati on kõik valikus olev olemas olnud. Kui mõni nõu on tühjaks saanud ja teenindajad ei ole seda veel märganud, võid ise neil paluda juurde tuua.

0
0
Please wait...

Postitas:
Kägu

Praemunad, peekon, keedetud munad, veidi rohelist, oad tomatikastmes. Kohv, tee, mahl. Puder, jogurt. Leivad, saiad, või, väike valik juustu ja sinki võileibade tarbeks. Kalamari. Greibid, pirnid, viinamarjad. Tellimuse leht viiakse erihommikusöögi restosse täidetud kujul ja pannakse kirja toomise kellaaeg. Üksikuid asju saab juurde paluda. Näiteks müslit või midagi muud mida tavaliselt ei panda.

Kas eribuffee kohv on parem kui see tava buffe oma??
Tava oma oli ikka täielik õudus. Õnneks saab raha eest paremat osta mujalt.

0
0
Please wait...

Postitas:
Kägu

Kas eribuffee kohv on parem kui see tava buffe oma??

Kui ma viimati käisin, oli seal nii kohvimasin, kui sai ka lauda tellida. Ma tellisin late ja see oli küll hea.

+1
0
Please wait...

Näitan 11 postitust - vahemik 1 kuni 11 (kokku 11 )

Esileht Hobinurk Rootsi laeval hommikusöök kajutisse