Esileht Väikelaps Rootsi reis ja lõbustuspark

Näitan 9 postitust - vahemik 1 kuni 9 (kokku 9 )

Teema: Rootsi reis ja lõbustuspark

Postitas:

Sain just teada, et mu vanemad teevad mulle sünnipäeva kingina välja perega Rootsi reisi kevadel, aprillis ja see pani kohe mõtte liikuma, et kuhu oma röövlitega ( poisid ) minna. Kuigi ma olen lugenud, et Rootsis on palju vahvat, siis hetkel jäi sõelale lõbustuspark, kus ka täiskasvanutel on midagi teha. Ja no lapsed oleks nii ehk naa sillas.
Küsin aga seda, et kas 4a ( noorem laps ) on seal atraktsioone? Ja mida oskate kommenteerida piletite kohta? Nende kodukat sirvides tekkis tunne, et oleks mõistlik võtta
RIDE PACKAGE PLUS
Kokku oleks see perele siis eurodes kuskil 170. Lastele on küll vaatan et tasuta sissepääs, aga samas eks neile on ka palju atraktsioone, mis kõik siis tasulised?
Ootan kõikvõimalikku infot Gröna Lund lõbustuspargi kohta.

0
0
Please wait...
Kasutaja on kirjutanud teemasse 2 korda. Täpsemalt 09.01 18:43; 10.01 16:54;
To report this post you need to login first.
Postitas:

gröna Lund avatakse alles mais

0
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

Mine Junibackenisse.seal jätkub tegevust terveks päevaks.

+1
-1
Please wait...
Kasutaja on kirjutanud teemasse 2 korda. Täpsemalt 09.01 20:35; 10.01 15:33;
To report this post you need to login first.
Postitas:

Junibacken on kindlasti väärt koht külastamiseks lastega. Samuti tasub Stockholmis käia Naturhistoriska muuseumis. Skansen on ka väga tore koht.

0
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

Gröna Lundi kohta ei oska öelda, aga kui see on kinni, siis…
Junibacken on suurepärane koht raamatusõpradele, kelle jaoks Lindgreni raamatute tegelased (ja soovitavalt ka teised Rootsi kirjanike teosed) on mõnevõrra tuttavad. Samas üsna väike ja ülerahvastatud. Lapsed saavad seal küll kenasti päeva veedetud, aga mina ootasin, et surm kiiremini saabuks… Röövlitega, nagu Sa oma lapsi kirjeldad, ma vist sinna esimese valikuna ei läheks.

Skansen on hiigelsuur ja seal on ka loomaaia osa. Seal peaks saama päeva veedetud küll. Talurahvamuuseumi osa ilmselt väiksemaid rüblikuid suurt ei köida, aga muud tegevust on piisavalt.

Akvaarium on samuti seal piirkonnas, aga pilet üsna kallis ja kui lapsed püsimatud, siis nad suudavad selle 20 minutiga läbi käia.

Tehnikamuuseum on natuke eemal, aga see on TOHUTU. Kui peaks olema väga halb ilm, et Skansenisse ei taha minna, siis Tehnikamuuseumis saab päeva ära veeta küll. Tegevust jätkus isegi 2-aastasele. 🙂

Ja mõistagi võib ka lihtsalt vaadata kuningalossi ja käia seal varakambris. Minu lastele päris meeldis. See on kõikidest valikutest ilmselt kõige soodsam. 🙂

+1
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

See “reis” on Stockholmi kruiis?
Ma ka Junibackenisse “röövlitega” ei läheks.
Neil on muidu ilmselt laeval ka tegemist ja palju elevust, kui varem väga käinud pole.
Päeval tõesti käige kuningalossi juures ära ja ega palju muud ei jõuagi.

0
-1
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

Kruiisi käigus pole mõtet Gröna Lundi minna. Mina käisin aastaid tagasi kui lapsed väiksed olid, seisime ainult järjekorras, jõudsime käia 3 atraktsioonil, aega rohkem lihtsalt polnud ja kahel atraktsiooni järjekorras seisime mehega eraldi kui järjekord kätte jõudis siis lapsed pugesid järjekorra vahelt läbi. Järjekorrad olid väga pikad. Kõrval on Lindgreni raamatute tegelastega teemapark, see oli küll vahva, aga parem kui laps on tuttav tegelastega, siis on huvitavam ja saab aru kuhu sattus Pipi koju või Ronja koju või hoopis Bullerbisse.

0
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

Junibacken ei ole ainult Lindgreni raamatute teemapark. Seal on teiste Rootsi kirjanike tegelased ka.Ning rändnäitus. Lindgrenile on vaid 1 korrus ja muinasjuturong
Minu 7-aastasele pojale väga meeldis. Ta ei olnud enne nende tegelastega eriti kursis. Käisime märtsis mõni aadta tagasi ja meeletut rahvahulka polnud.

0
-1
Please wait...
Kasutaja on kirjutanud teemasse 2 korda. Täpsemalt 09.01 20:35; 10.01 15:33;
To report this post you need to login first.
Postitas:

Tänud kõigile vastajatele. Vot jah ei tulnud selle peale, et lõbustuspark alles mais lahti tehakse 🙁
Röövlid on jah. 6a ja 4a, kaks aktivist poissi, kes on kõike muud kui rahulikud ja paigal püsivad keskendujad. Ikka on vaja joosta, möllata, üksteist taguda ja kõige parem on, kui saab nad kuhugi mängutuppa lahti lasta, siis on rahu majas 🙂 Mitte et meie pere muid väärtusi ei hindaks ja muid kohti ei külastaks, peale mängutubade.
Lindgrenit nad pisut teavad. Raamatuid olen püüdnud lugeda, aga no ei keskenduta. Nad on aga Pipi etendust näinud mitmel korral.

0
0
Please wait...
Kasutaja on kirjutanud teemasse 2 korda. Täpsemalt 09.01 18:43; 10.01 16:54;
To report this post you need to login first.
Näitan 9 postitust - vahemik 1 kuni 9 (kokku 9 )


Esileht Väikelaps Rootsi reis ja lõbustuspark

See teema on suletud ja siia ei saa postitada uusi vastuseid.