Esileht Pereelu ja suhted rööv

Näitan 9 postitust - vahemik 1 kuni 9 (kokku 9 )

Teema: rööv

Postitas:
Kägu

http://www.facebook.com/media/set/?set=a.10150183081607798.313685.695832797&type=1

Kuidas see võimalik on?? Miks peaks keegi imiku oma emalt röövima? On Eestis veel selliseid juhuseid olnud?

Please wait...
Kasutaja on kirjutanud teemasse 2 korda. Täpsemalt
Postitas:
Kägu

RE: rööv

Ee..see on tavaline kaklus lapse isaga ju, mitte, et mingi suvaline vend röövis lapse ära. Loe kommentaare.

Please wait...
Postitas:
Kägu

Seda ma sain aru jah, et ema-isa vaheline teema. Aga kuidas see võimalik on? Et isa viibki lapse üle piiri niisama ? Dokumente ei ole vaja?

Please wait...
Kasutaja on kirjutanud teemasse 2 korda. Täpsemalt
Postitas:
Ritabell

Aga passi saab lapsele ju isa ka teha. Tegigi passi ja viis üle piiri.

Ma olen ka lapsega reisil käinud, keegi pole küsimud, kas mu mees ka nõus on, et lapse üle piiri viin.

Please wait...
Postitas:
Kägu

Last Ei saa välismaal registreerida ega lasteaeda, kui ei ole mõlema seadusliku vanema nõusolekut. Meil on selles suhtes kogemused. Niisama külas võib ju olla. Aga kauaks?

Please wait...
Postitas:
Kägu

Siit moraal, tehke lapsi kohalikega:).

Please wait...
Postitas:
Kägu

[small]Kägu kirjutas:[/small]
[tsitaat]Siit moraal, tehke lapsi kohalikega:).[/tsitaat]

Lapse isa on ju eestlane.

Please wait...
Postitas:
Kägu

ei tahaks pahasti öelda miskit kuid iga mees ikka last endale nii naljalt ju ei võta. enamasti on ikka nii et ema ajab meest taga et see last üldse vaatama tuleks jne jne. see mees võttis aga lapse omale – äkki siis polegi see ema nii hea ema kui võiks? ehk tõesti lapsel isaga parem? Ei süüdista kedagi ja vale tegu oli see muidugi, sest ei kujutaks ette seda valu, kuid asja tuleks ma arvan ka teise nurga alt vaadata

Please wait...
Postitas:
Kägu

[small]Kägu kirjutas:[/small]
[tsitaat]ei tahaks pahasti öelda miskit kuid iga mees ikka last endale nii naljalt ju ei võta. enamasti on ikka nii et ema ajab meest taga et see last üldse vaatama tuleks jne jne. see mees võttis aga lapse omale – äkki siis polegi see ema nii hea ema kui võiks? ehk tõesti lapsel isaga parem? Ei süüdista kedagi ja vale tegu oli see muidugi, sest ei kujutaks ette seda valu, kuid asja tuleks ma arvan ka teise nurga alt vaadata[/tsitaat]

Mõni mees (eriti rikkam) võtab juba kiusu pärast, kättemaksuks emale, et see julges lahku minna. Lahku mindi tegelikult aga mehe süü tõttu, st. vaimne või füüsiline vägivald, petmine vms. Küll neid juhtumeid olnud. Mehele ei mahu hinge, et naine julges vastu hakata ja ära minna ja nii hakkabki naist kiusama.

Please wait...
Näitan 9 postitust - vahemik 1 kuni 9 (kokku 9 )

Esileht Pereelu ja suhted rööv

See teema on suletud ja siia ei saa postitada uusi vastuseid.