Esileht Koolilaps Ropendamine ja nogugang tiktokis

Näitan 18 postitust - vahemik 1 kuni 18 (kokku 18 )

Teema: Ropendamine ja nogugang tiktokis

Postitas:
Kägu

kas te lubate oma lapsi TikToki?

0
-1
Please wait...
Kasutaja on kirjutanud teemasse 2 korda. Täpsemalt

Postitas:
Kägu

Minu lapsel on tiktok, aga privaatne konto. Ise kasutan ka seda äppi ja need ropendavad rõvetsevad tattnokad on üle mõistuse. Vanemad oleksid šokis, kui teaksid.

+5
0
Please wait...
Kasutaja on kirjutanud teemasse 4 korda. Täpsemalt

Postitas:
Kägu

See on õudukas, mis seal toimub. Kontrollige oma lapsi, millega nad tegelevad.

+5
0
Please wait...

Postitas:
Kägu

Mis on nogugang?

+5
0
Please wait...

Postitas:
Kägu

Mul on juba ammu tunne et need kes seal äratuunitud häälega päevade ja “nogu” kohta videosid teevad, on täisealised perverdid, kes üritavad lapsi ligi tõmmata. Reportin kõiki selliseid.

+11
0
Please wait...
Kasutaja on kirjutanud teemasse 3 korda. Täpsemalt

Postitas:
Kägu

Mis on nogugang?

Kasutaja kes teeb videosid kuhu kirjutab midagi stiilis “api mu nogu on ni kõva mita se tähentap” ja “segsisin oma õbedajaga”.Täielik perverssus.

+13
0
Please wait...

Postitas:
Kägu

Kasutaja kes teeb videosid kuhu kirjutab midagi stiilis “api mu nogu on ni kõva mita se tähentap” ja “segsisin oma õbedajaga”

Oot, mingi meie eesti kasutaja teeb sellise konto või?

+5
0
Please wait...

Postitas:
Kägu

Kasutaja kes teeb videosid kuhu kirjutab midagi stiilis “api mu nogu on ni kõva mita se tähentap” ja “segsisin oma õbedajaga”

Just. Ei taha mõelda küll, et enda lapsed sellise kasutaja leiaks ja seda enda vanuse pärast siis naljakaks peaks. Ega see tiktokki reportimine ka väga ei aita ilmselt.

+7
0
Please wait...

Postitas:
Kägu

Ja mitte 1, vaid mitmed, lisaks on siis teised lapsed, kes panevad mingeid temaatilisi ‘nogu’ nimesid ja lihtsalt rõvetsevad kommentaarides. Ja kõik need puha eestlased jah, paistavad sellised 10-14, kuigi ilmselt on nende hulgas tõesti ka täiskasvanuid. ‘Originaal’ oli küll päriselt laps.

Muuseas, lisaks on seal paar täiskasvanud noormeest, kes kõigile neile poistele eeskujuks ja iidoliks, kes nt juhivad mingeid kiusamiskampaaniaid noorte tüdrukute suunal. Ausalt öeldes Eesti tiktok on päris õudne.

+14
0
Please wait...

Postitas:
Kägu

Just. Ei taha mõelda küll, et enda lapsed sellise kasutaja leiaks ja seda enda vanuse pärast siis naljakaks peaks.

Ok. Aga mis reaalsed variandid meil on?

Keegi peaks tegema IT töö, et neid tegelasi välja reguleerida.

Füüsilise poole eest saaks ehk isegi hoolitseda.

Nad vajavad vaid kaks sammu näiliselt “peksa”.
Ehk: Tere, Erik, kas sina oled see/ nii, ole hea, et rohkem sellist jama sinust ei tekiks … edaspidi vast on vaikus.
Neid ei pea füüsiliselt häirima ega lööma, lihtsalt peaks see esimene töö olema tehtud, et nad kuidagi üles leiaks)

+6
0
Please wait...

Postitas:
Kägu

Ma jälgisin kuidas ühte tüdrukut grupiviisiliselt kiusati ja mõnitati. Ta ei tahtnud käia enam koolis ega väljas. Isegi appikarjete videote all oli sadu soovitusi, et tapa end ära ja kuidas sa elada üldse julged. Ükskord oligi tüdrukul video, et teda enam pole vms. Saatsin veebikonstaablile. Täiesti õudne mis seal toimub. Järgmises laseris vist räägib ka sellest.

+7
0
Please wait...

Postitas:
Kägu

On tõesti õudne, neil lastel puudub täielikult empaatia ja nad peavad seda ka täiesti anonüümseks kohaks. Ei kujuta ette ka, kui tundliku teismelisena sellise laviini alla satuks.

Isegi täiskasvanud on häiritud, 1 naisterahvas ju hakkas vanemaid otsima ja lubas advokaadi kaudu need lapsed tuvastada ja kahjutasu nõuda, aga tema videote kommentaaridest pooled olid ülbitsemine, kus lapsed kiitlesid, et neid pole võimalik tuvastada ja teine pool kutsus teda nõrgaks, et südamesse võtab jms.

Tean igatahes siis ka Laserit vaadata, äkki saab teema natuke tähelepanu ja vanemad vaatavad oma laste kontod üle. Kahju muidugi, et eraldi kõiki jäetud kommentaare lugeda ei saa.

+7
0
Please wait...

Postitas:
Kägu

kas te lubate oma lapsi TikToki?

Jah, luban. Jälgivad vastastikku kindla huvialaga seotud tegelasi, eestlasi jälgitavate hulgas on vaid paar lähemat sõbrannat ja sugulast. Kiusamiste, mõnitamiste ja nogugangidega ei puutu kokku. Teadlikult. Kommenteerimise kohta on tal oma reegel, et kui midagi head pole öelda, siis ei ütlegi midagi.

+3
-5
Please wait...

Postitas:
Kägu

Näete, 5 minutit tiktokis ja tuli ette teemakohane näide. Palju kommentaare pole, aga pildi annab ette. :/

https://vm.tiktok.com/ZMekjuJ4a/

0
0
Please wait...

Postitas:
Kägu

See on ikka päris rõve seal ju

https://fb.watch/4cazh571tP/

+1
0
Please wait...

Postitas:
Kägu

Ma pole mingi pubekas ka, et seal oma aega veedaks.

0
0
Please wait...

Postitas:
Kägu

Ja mitte 1, vaid mitmed, lisaks on siis teised lapsed, kes panevad mingeid temaatilisi ‘nogu’ nimesid ja lihtsalt rõvetsevad kommentaarides. Ja kõik need puha eestlased jah, paistavad sellised 10-14, kuigi ilmselt on nende hulgas tõesti ka täiskasvanuid. ‘Originaal’ oli küll päriselt laps.

Muuseas, lisaks on seal paar täiskasvanud noormeest, kes kõigile neile poistele eeskujuks ja iidoliks, kes nt juhivad mingeid kiusamiskampaaniaid noorte tüdrukute suunal. Ausalt öeldes Eesti tiktok on päris õudne.

Ega see nende vanemate poole pöördumine ilmselt mingit erilist mõju ei oma, sest suure tõenäosusega on nende laste vanemad parasjagu Eestlaste kolmnurgas laivi tegemas…. 🙁

+9
0
Please wait...

Postitas:
Kägu

12 aastane tütar ja tiktok keelatud. Õnneks teda ei huvita ka see.

+2
0
Please wait...

Näitan 18 postitust - vahemik 1 kuni 18 (kokku 18 )

Esileht Koolilaps Ropendamine ja nogugang tiktokis