Esileht Ilu Rosaatsea/kuperoosa/akne/punetus ravi – minu imevahend

Näitan 30 postitust - vahemik 1 kuni 30 (kokku 35 )

Teema: Rosaatsea/kuperoosa/akne/punetus ravi – minu imevahend

Postitas:

Mõtlesin, et jagan siin teiega oma kogemust kuna ise olen leidnud meetodi kuidas oma näonahka kontrolli all hoida. Põhimõtteliselt on/oli mul kõik need pealkirjas nimetatud hädad kokku. Näonahk oli ikka väga väga jube, isegi meik ei suutnud enam varjata, sest ikka kumas läbi ja nägu jäi tunduvalt tumedam kui kael. Nahk oli tundlik, valus, punane, kohati veresooned näha, põletikulised akne laadsed punnid jne. Täielik koletis ühesõnaga.

Käisin ennast ka näitamas ja mida soovitati oli IPL laserravi ehk fotovalguse ravi ning minu puhul oleks vaja läinud nii 6 kuuri mis oleks maksma läinud nii umbes 1000 EUR. Paraku käisin varakevadel ja seetõttu öeldi, et enne sügist seda teha ei saa, peab ootama kui päikest enam nii palju pole.

Proovisin ka läbi meeletus koguses erinevate tootjate punetavale nahale mõeldud kreeme ja kuigi natuke nad küll rahustasid mu nahka, siis mingeid suuri muutusi siiski ei juhtunud.

Seejärel hakkasin mõtlema, et aga mul on ju kodus Philipsi IPL fotoepilaator karvaeemalduseks, mis toimib täpselt samal tehnoloogial kui IPL laserravi salongis. Ok, kodumasin on küll kordades nõrgem kui salongi omad, aga siiski, tehnoloogia seal taga on täpselt sama. Googeldasin siis kõvasti ja leidsin üllatavalt youtube videosid ja foorumeid kus inimesed rääkisid, et kasutavadki kodus seda sama tavaliselt karvaeemaldus IPL oma näo peal fotonoorenduseks.

Hakkasin ka proovima. Algul kergema tugevusega ja spetsiaalse näootsikuga kuni nüüd teen lihtsalt kehale mõeldud tavalise otsikuga täis tugevusega (kusagilt lugesin, et näootsikul spetsiaalne filter mis tugevust vähendab). Ja toimib! Juba esimesest korrast toimis kohe vahetult peale protseduuri. Märgatav efekt kui palju näonahk heledamaks muutus ja iga nädalaga aina enam ja enam. Valus pole üldse. Kuna kodumasin on palju nõrgem, siis ilmselgelt vajan ma palju enam protseduure kui salongis ja ainuke lahendus ongi regulaarselt seda teha, et nahk kontrolli all oleks, aga raha mida ma säästan on meeletu ja tulemus lõppkokkuvõttes sama.

Praegu olen juba mitu kuud kord nädalas teinud ja näonahk on nii normaalseks muutunud. Tunnen end jälle inimesena. Vahel mõni üksik punn küll ilmub, aga kui sellele sähvaka annan, on see järgmiseks päevaks oluliselt tagasi tõmmanud. Käisin ka puhkusel Lõuna-Euroopas, kus päike intensiivne ja siis mitu nädalat ei teinud ning natuke punetust tuli sellega tagasi (UV valgus alati aktiveerib selle mul), aga nüüd klaarin jälle näonahka puhkusetagajärgedest ning ilusti läheb tagasi heledaks. Minu jaoks täielik maailmapäästja!

Kes julgeb, võib omal vastutusel proovida. Kindlasti algul ettevaatlikult. Ma silmade jaoks ostsin spetsiaalsed solaariumiprillid. Kui teen nt paremalt poolt siis hoian paremat silma kinni ja prille selle parema silma ees ning vaatan vaid vasaku silmaga. Manuaal küll ütleb, et see silmi ei kahjusta, aga parem ettevaatlik olla. Juustepiiri juures olen ka veidi ettevaatlikum ja jätan veidi vahet sisse, et mitte põhjustada karvaeemaldust juustest.

Positiivsest küljest kasvavad ka aastaste jooksul tekkinud pigmendilaugud nahast välja (kerkivad pinnale ja siis imepisikese koorikuna kukuvad maha). Seega üleüldine näotoon ühtlustub. Pole ammu nii puhast nahka näinud. Lisaks olen õppinud kuidas ka näiteks nina pealt teha jne, nahka tuleb sõrmega teatud nurga all hoida, siis masin teeb sähvaka ära. Muidu tavaliselt ebatasastes kohtades ta ei toimi. Samas paralleelselt ma endiselt kasutan punetavale nahale mõeldud kreeme, et igakülgselt protsessi toetada.

+17
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

Kusjuures ma olen ammu mõelnud, kas need karvaeemalduse ipl masinad ei mõju minu laienenud veresoontele, aga ei ole ostnud ega proovinud.  Arvan, et need koduseks kasutamiseks aparaadid on niigi nii nõrgemad võrreldes salongiaparaatidega, niiet üsna ohutu, kes julgeb oma näonaha peal katsetada (esiteks soovitaks ikka ettevaatlikult). Kuna mul on kodus niigi omal näiteks d’arsonvali aparaat ja mikroneedlingu aparaat jms, siis  mina võiks täitsa ära proovida. Aitäh kogemust jagamast. See on ka ju nö fotonoorenduse alla käiv.

Kui otsida näiteks ka Philips Lumea for rosacea, siis on seda proovitud kodus küll, välismaa netilehtedel tuleb kogemusi ja isegi on aidanud (või siis pole mõjunud, kuna arvatavalt on kodukasutuses masinad selleks liiga nõrgad)  Kindlasti tuleb silmi kaitsta.

Siin on üks artikkel: https://eyewiki.aao.org/Intense_Pulsed_Light_(IPL)_Therapy#Rosacea seal öeldakse, et veresoone kinnikõrvetamiseks on vaja energiat 10 jzauli/cm2 kohta. Amazonis leitavad (odavamad, ei vaadanud 700.- maksvaid) masinad annavad võimsuseks 1,8-4,9 J/cm2. Seega võiksid sobida fotonoorenduseks, aga eks iga inimese nahk on ka pisut erinev.

Näonahk heledam ja ühtlasem, see kõik käib fotonoorenduse alla ja on täitsa tõenäoline, aga kas sa siis reaalselt punetuse ja veresoontega ka mingit vahet oled märganud? Kahjuks ei usu, et kodune masin suudab midagi teha nähtavate kapillaaridega.

0
0
Please wait...
Kasutaja on kirjutanud teemasse 2 korda. Täpsemalt 12.08 22:31; 14.08 18:58;
To report this post you need to login first.
Postitas:

Nähtavate kapilaaride osa mul polnud väga hull, ainult põskedel oli natuke veresooni näha ja nina külgedel. Kui ma nüüd suurendusega peegliga vaatan, siis kergelt midagi on ikka näha, aga niisama tavasilmaga enam ei märka. Seega paremaks läks küll, samas nagu öeldud, see polnud mu kõige suurem probleem.

Minu kõige suurem probleem oli ühtlaselt punetav põletikuline nägu, nagu oleks kogu aeg tugev päikesepõletus või otse kuumast saunast tulnud koos põletikuliste vistrikutega ning mitte miski ei võtnud seda punetust alla. Punetus polnud vaid teatud piirkondades vaid ühtlaselt terves näos otsaesisest kuni lõuapiirini. Midagi sellist nagu see + üksjagu põletikulisi vistrike – https://images.emedicinehealth.com/images/slideshow/emss-topper/rosacea.jpg Selle vastu aitab mu masin suurepäraselt. Punetav nahk on asendunud heleda normaalset tooni nahaga ja ma näen jälle välja nagu inimene.

Masinaks on mul see – Philips Lumea Prestige BRI947. Kui ma ei eksi siis Google järgi peaks selle tugevuse vahemik olema 2,4 – 6,5 J/cm2. Ma kasutan maksimumtugevust.

Kindlasti pole garantiid, et see igaühte aitab ja kellel endal juba IPLi kodus pole, siis tuleb mõelda kas julgeb selleks raha kulutada ja riskida või mitte. Aga kuna tean kui meeleheitel ma ise olin ja valmis mida iganes proovima, siis minu jaoks oli see parim avastus üldse.

+6
0
Please wait...
Kasutaja on kirjutanud teemasse 3 korda. Täpsemalt 12.08 16:34; 13.08 11:11; 16.08 10:51;
To report this post you need to login first.
Postitas:

Nääh, sa pugesid oma masinaga mulle naha vahele, ma ostsin ka ära (kätte pole muidugi veel saanud ega proovinud). Mul on nägu olnud punane lapsest saadik, veresooned põskedel, ega see läheb ka vanusega pigem hullemaks. Mõnes mõttes on see ju mitmeotstarbeline, ka tavapäraselt kasutatav ehk karvaeemalduseks, “maksaplekkide” jms päikesekahjustuste jaoks jne. Oled sa seda proovinud, kuidas on kogemused tavakasutusele? Kui kasutad näol, kas on ka valus? Kas nägu pärast valutab, punetab, vajab rahustavat kreemi vms? Käisin kunagi ipl salongis tegemas, seal kõrvetati ikka korralikult ära, mitu päeva kasutasin burnshieldi geeli ja külmakotti, et paistes ja kuumavat nahka natukenegi rahustada, tulemust polnud. Lumeat ei raatsinud, ostsin odavama (alla 50.- , aga amazon.des heade hinnangutega) , netis on neid muidugi igasuguseid saada, aga peaks sama võimas olema.

0
0
Please wait...
Kasutaja on kirjutanud teemasse 2 korda. Täpsemalt 12.08 22:31; 14.08 18:58;
To report this post you need to login first.
Postitas:

Väga hea mõte, mina tahaksin ka proovida. Ma ei ootagi, et päris laienenud kapillaarid ära kaotaks, aga kui nahatoon heledamaks läheks, oleks see juba väga suur asi. Olen käinud Medemises laseriga nahka töötlemas, üks kord natuke aitab, aga see punetus tuleb tagasi. Pikki kuure ja pidevalt ei jaksa rahaliselt teha.

+1
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

Oled sa seda proovinud, kuidas on kogemused tavakasutusele? Kui kasutad näol, kas on ka valus? Kas nägu pärast valutab, punetab, vajab rahustavat kreemi vms?

Jah, tavaliselt karvaeemaldust teen ma sellega ka jaladelt, bikiinipiirkonnast ja kaenla alt. Täielikult karvavabaks mind ei tee, natuke ikka kasvab tagasi, aga palju aeglasemalt ja karvad on palju-palju pehmemad, nõrgemad ja blondimad. Kehal bikiinipiirkonnas kasutan ainult 3ndat tugevust (max on 5), sest muidu on liiga valus. Jalad kannatavad max tugevust.

Näol tehes mul üldiselt valus pole. Mõni üksik sähvatus (tavaliselt põsesarnadel meelekohtade juures) on veidi tundlikum, aga ei midagi hullu. Nägu pärast protseduuri kunagi ei valuta ning mingeid rahustavaid kreeme kunagi kasutanud pole. Reegel on, et peale protseduuri on nahk heledam kui vahetult enne protseduuri. Ainult üks kord lõpetasin punetava nahaga, aga siis ma jätsin kasutuskordade vahele liiga vähe aega taastumiseks (üritasin kaks korda nädalas teha – ei sobi nii tihti mulle), aga see rahunes ka ise maha järgmiseks päevaks ja siis oli super hele. Aga valu ei teinud, lihtsalt nagu kerge päikesepõletus nägi välja. Kui ma aga kord nädalas teen, siis on see minu jaoks sobiv intervall, kus protseduur kunagi nahka ei ärrita, vaid vastupidi koheselt annab parema efekti.

Eks igaüks peab ise katsetama kui kiiresti nende nahk uueks protseduuriks valmis on. Mõnel võib-olla sobib vaid kord 2 nädala tagant teha. Lisaks ma ju tegelikult alustasin nõrgema tugevusega ja aja jooksul jõudsin max tugevuseni. See andis aega nahal harjuda ja ära tunnetada mis see õige õige tugevus ja sagedus on. Kui valus on, siis kindlasti tasuks teha nõrgema tugevusega, mitte valu kannatada. Kuna kodus saab seda piiramatus koguses teha, siis pole vaja nagu salongis kannatada, et ühe korraga maksimumi välja pigistada.

+2
0
Please wait...
Kasutaja on kirjutanud teemasse 3 korda. Täpsemalt 12.08 16:34; 13.08 11:11; 16.08 10:51;
To report this post you need to login first.
Postitas:
Kägu

Sain masina kätte ja muidugi lasin kõik kohad üle kohe 🙂 Muidugi kohe max tugevusega peale ei lennanud ja pean pikemat vahet. Tulemus on hoopis midagi muud kui see ärakõrvetatud nahk salongist tulles- nahk ei tulita, ei valuta, ei puneta, näol polnud ka sähvimist tunda. Tundub natuke heledam, aga see võib ka hetkeline olla, igatahes ei ole kindlasti see ipl nahka ärritanud ega punetust suurendanud.  Natuke haises kõrvetatud karvade järele, alguses mõtlesin, et nonii, mu masin juba suitseb, aga guugeldasin, et see on tavaline, mõni viletsalt raseeritud karv kõrbeb ja ei midagi hullu.

Kas on õige, et alguses läheb näonahk mõneks päevaks hullemaks, kui need pigmendilaigukesed jms pinnake tulevad, karvad välja kasvavad jne? Nagu siin: https://southlakeobgyn.net/lumecca/

Praegu on suve lõpp, siis päevitus ei tule sellele protseduurile kasuks, kas päevitust pole see masin ära “kõrvetanud”? Mina muidugi eriliselt tumeda nahaga ei ole ja rosaatseaga nägu nagunii päevitamist eriti ei taha, lihtsalt kes huvi tunnevad. Parim tulemus on heleda naha ja tumedate karvadega.

0
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:
Kägu

Tahtsin tegelikult lisada (muuda nupp on kuskile kadund), et karvavärv on tähtis ainult karvaeemalduseks, fotonoorenduse ja rosaatseaga pole karvadel mingit vahet, see valgusimpulss töötab siis nahapigmendi või veresoone tumeduse peal, otsides kohta, kuhu imenduda.

+1
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:
Kägu

Tänud jagamast kogemust. Esialgu lugedes tundus hullumeelsus, aga nüüd hakkan otsima, kuskohast seda aparaati osta kõige soodsamalt 🙂

+1
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:
Kägu

Kas on õige, et alguses läheb näonahk mõneks päevaks hullemaks, kui need pigmendilaigukesed jms pinnake tulevad, karvad välja kasvavad jne? Nagu siin: https://southlakeobgyn.net/lumecca/

Praegu on suve lõpp, siis päevitus ei tule sellele protseduurile kasuks, kas päevitust pole see masin ära “kõrvetanud”?

Jah, kui pigment nahast välja hakkab kasvama, siis mida nahapinnale lähemale see kerkib, seda tumedam ta on enne kui maha kukub. Seega pigmendilaigud (eriti sellised suhteliselt tumedad laigud) lähevad ajutiselt tumedamaks enne kui ära kukuvad. Ühtlaselt punetav nahk seevastu läheb koheselt ainult heledamaks, ei lähe punasemaks enne.

Tänu sellele ma tegelikult hakkasingi üldse näole mõtlema, sest kõigepealt märkasin, et jala peal on üks “sünnimärk” tumedamaks läinud.  Algul oli paanika, sest ma ei saanud aru mis toimub. Aga mul võttis kusagil 2-3 kuud aega (karvaeemaldusprotseduuri tegin siis kord 2 nädala tagant) ja siis järsku kukkus see nn sünnimärk nahalt maha ja alles jäi puhas nahk. Siis sain aru, et see oli hoopis pigmendilaik. Selle peale hakkasingi mõtlema, ega ma sedasi oma nägu üleliigsest punasest/pruunilaiguliselt pigmendist puhastada ei saaks. Hetkel on mul ka näos paar pisikest pigmendilaiku mis vaikselt lähevad tumedamaks ja mul on tunne, et kohe kohe peaks nad maha kukkuma, sest on jõudnud suhteliselt naha pinna lähedale juba. Samas mul võtab see ikka 2-3 kuud aega enne kui nad välja kasvavad. Võimalik, et kuna salongimasinatel on intensiivsus suurem, siis on see protsess seal kiirem.

Näos mul suvel ikka kerge päevitus tekib, sest olen üldiselt kergesti päevituv ja kuigi kasutan SPF 50 kreemi oma rosaatsea pärast, siis midagi hakkab ka selle kreemiga peale. Samas kuna ma siiski meeletus koguses päevitust korraga ei saa, siis see mul protseduure ei mõjuta ja nahk ära ei kärssa IPL ajal. Keha samas ma nt päevitan suvel julgelt ja kui olen seal päevitunud nahale IPLi karvaeemaldust teinud, pole mingit ärritust olnud. Manuaal küll ütleb, et 2 nädalat enne ja pärast päevitamist ei tohiks IPLi teha. Samas ma usun, et kui just värskelt päikse käis ära põlenud ja ärritunud nahka ei tee, siis lihtsalt jume ei mõjuta midagi. Tähtis on, et nahaärritust poleks enne kui IPLi teha.

+2
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:
Kägu

Tänan jagamast:)

Mul on endal aparaat olemas, aga selle peale ei tulnudki, et näonaha probleemide korral seda kasutada.

Ainus asi mis mind muretsema paneb- mul on väga palju sünnimärke nii kehal kui ka näol- kas keegi oskab kommenteerida kuidas see nendele mõjub? Loomulikult ma püüan vältida sünnimärgi peal tegemist, mõned korrad on siiski sünnimärgid punaseks läinud- kas see ohtlik pole?

0
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:
Kägu

Mina proovisin nüüd esimest korda ja tõesti tegi nagu natuke paremaks. Vinnid ka heledamad kohe. Valus natuke oli küll, aga ma arvan, et see on hea, ju siis ikka mõjub. Salongis oli ka valus. Hakkan nüüd korra nädalas tegema. Karvu töötlen ka, aga kuna karvad on mul suhteliselt heledad, siis erilist efekti ei looda. Kui oleks sama efektiivne kui see punetuse ravi salongis, oleksin väga rahul, sest seal kulub ikka meeletult raha.

+1
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:
Kägu

Ainus asi mis mind muretsema paneb- mul on väga palju sünnimärke nii kehal kui ka näol- kas keegi oskab kommenteerida kuidas see nendele mõjub? Loomulikult ma püüan vältida sünnimärgi peal tegemist, mõned korrad on siiski sünnimärgid punaseks läinud- kas see ohtlik pole?

Mul on ka kehal mingi miljon sünnimärki. Üle suuremate 4-5 mm sünnimärkide ma IPLi ei tee, aga pisikesi 1-2 mm küll jälgida ei jõua, neist olen masinaga üle lasknud ja siiamaani ei ole midagi tundnud ega näinud neis muutusi.

Kui Googeldada, siis soovitatakse suuremaid sünnimärke vältida kuna need neelavad nii palju valgust oma suure tumeda ala tõttu. Väiksemad aga ei tohiks probleem olla. Osades salongides (kus palju tugevamad masinad) kasutatakse valget make-up pliiatsit, et sünnimärgid üle värvida enne protseduuri kuna muidu võib lihtsalt valus olla, sest tume pigment neelab rohkem valgust. Samas sähvaka saavad nad siiski ära, sest ega see pliiats ju kaitsekihti peale ei tekita.

+2
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:
Kägu

Kukuks kortsud ka sedasi maha nagu need pigmendilaigud

+5
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:
Kägu

Kui lugeda IPL fotonoorenduse kirjeldust, siis väidetavalt stimuleerib IPL valgus nahas kollageeni sünteesi, mille tulemusena nahk muutub elastsemaks ja pringimaks, kaovad pindmised kortsud ja pigmendilaigud ning nahk on siledam ja noorem. Samuti väheneb põskede punetus, ahenevad poorid ja paraneb aknest kahjustatud nahk.

Nii, et kergel kujul peaks aitama kortsude vastu küll. Sügavaid kortse see siiski ilmselt ära ei kaota enam.

+2
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:
Kägu

Need, kes siin IPLi kodus näole omal käel tegema on hakanud, kuidas teil läinud on? Olete tulemusi ka näinud?

+2
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:
Kägu

Mina olen paar kuud teinud kord nädalas, natuke on paremaks läinud küll minu punetus. Samal ajal loobusin ka täielikult alkoholist, äkki ka see mõjub mingil määral, ei tea. Ninaseljal olid laienenud kapillaarid, need on küll läinud väiksemaks. Seega on küll muutusi toimunud, kuigi mitte mingit imet ega kiiret lahendust. Ega poleks seda naha heledamaks muutumist tähele pannudki, aga teen iga kuu pildi meikimata ja sama valgusega. Sellelt on näha, et on küll läinud paremaks, nägu on ühtlasem ja punetus on vähenenud.

0
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:
Kägu

Ma olen laisk olnud ja 2-3 korda ainult teinud vahepeal, ei märka suurt paranemist, aga esiteks seda olekski palju loota ja noh, hullemaks ka pole läinud.

0
-1
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:
Kägu

Kuidas seda IPL-i tehakse, kas sel on ka mingi geel kaasas, mis tuleb nahale kanda kasutamiseks? You tubest ma mingeid koduseid videoid ei leidnud, salongi videotes on nahk eelnevalt paksult geelitatud.

+1
-1
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:
Kägu

Kuidas seda IPL-i tehakse, kas sel on ka mingi geel kaasas, mis tuleb nahale kanda kasutamiseks? You tubest ma mingeid koduseid videoid ei leidnud, salongi videotes on nahk eelnevalt paksult geelitatud.

Äkki mingit teist masinat mõtled, mul salongis pole küll punetuse ravi geeliga tehtud. Välismaal pannakse vist salongis tuimestavat geeli enne, sest see laser on jube valus. Siin pole mulle midagi pandud.

+1
-1
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:
Kägu

Kuidas seda IPL-i tehakse, kas sel on ka mingi geel kaasas, mis tuleb nahale kanda kasutamiseks?

IPLi tehakse puhtale kuivale nahale.

+3
-1
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:
Kägu

Olen IPL korduvalt teinud salongis ning alati on tehtud geeliga. Lisaks sellele tuleb peale protseduuri kasutada spf kreemi. Ja ääremärkusena – IPL ei tohi teha antibiootikumi kuuri ajal või vahetult peale AB kuuri.

+1
-3
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:
Kägu

Olen IPL korduvalt teinud salongis ning alati on tehtud geeliga. Lisaks sellele tuleb peale protseduuri kasutada spf kreemi. Ja ääremärkusena – IPL ei tohi teha antibiootikumi kuuri ajal või vahetult peale AB kuuri.

Selles teemas räägitakse IPLi tegemisest kodumasinaga ja seadme manuaal ütleb väga selgelt, et seda tuleb kasutada puhta ja kuiva naha peal. Kodumasinad ei ole nii tugevad, et oleks vaja mingeid valuvaigistavaid geele.

+2
-1
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:
Kägu

Olen IPL korduvalt teinud salongis ning alati on tehtud geeliga.

Masina kasutamiseks pole mingit geeli tarvis, võib-olla sulle on valuvaigistavat geeli pandud. Igal pool seda küll ei panda, olen samuti korduvalt salongis teinud, pole mingit geeli pandud. Aga ega see eriti ei mõju ka, nagu ma silmade laserprotseduuri puhul olen tundnud. Siis pandi valuvaigistavat geeli küll, aga ikkagi oli ülimalt valus.

+2
-1
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:
Kägu

Olen IPL korduvalt teinud salongis ning alati on tehtud geeliga. Lisaks sellele tuleb peale protseduuri kasutada spf kreemi. Ja ääremärkusena – IPL ei tohi teha antibiootikumi kuuri ajal või vahetult peale AB kuuri.

Selles teemas räägitakse IPLi tegemisest kodumasinaga ja seadme manuaal ütleb väga selgelt, et seda tuleb kasutada puhta ja kuiva naha peal. Kodumasinad ei ole nii tugevad, et oleks vaja mingeid valuvaigistavaid geele.

Kodused IPL masinad ei ole ju mõeldud ka rosaatsea raviks! No on ikka mõistus!

0
-2
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:
Kägu

Olen IPL korduvalt teinud salongis ning alati on tehtud geeliga.

Masina kasutamiseks pole mingit geeli tarvis, võib-olla sulle on valuvaigistavat geeli pandud. Igal pool seda küll ei panda, olen samuti korduvalt salongis teinud, pole mingit geeli pandud. Aga ega see eriti ei mõju ka, nagu ma silmade laserprotseduuri puhul olen tundnud. Siis pandi valuvaigistavat geeli küll, aga ikkagi oli ülimalt valus.

Mina võin öelda, et on tehtud geeliga ja tulemused on silmnähtavad.

0
-2
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:
Kägu

Ma olen laisk olnud ja 2-3 korda ainult teinud vahepeal, ei märka suurt paranemist, aga esiteks seda olekski palju loota ja noh, hullemaks ka pole läinud.

Sest kodumasinad EI OLE mõeldud rosaatsea raviks

0
-2
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:
Kägu

Sest kodumasinad EI OLE mõeldud rosaatsea raviks

Avastasid tõesti Ameerika, hurraa.

0
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:
Kägu

Mina võin öelda, et on tehtud geeliga ja tulemused on silmnähtavad.

Arvad, et geel tegi tulemuse või? Valesti arvad.

0
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:
Kägu

Kas olete proovinud kodust IPL-i näo punetuse vähendamiseks? Olete märganud muutust? Olen ise ka mõelnud seda proovida, sest ükski kreem ja geel mind aidanud ei ole. Kuna tegu on koduse ja nõrgema aparaadiga, siis selle ohutuses ma väga ei kahtle, neil on ju kaasas näootsik ja seega on sobiv näokarvade eemaldamiseks, mis nii mõnelgi ilmselt ka punetaval alal asuvad.

0
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Näitan 30 postitust - vahemik 1 kuni 30 (kokku 35 )


Esileht Ilu Rosaatsea/kuperoosa/akne/punetus ravi – minu imevahend