Esileht Ilu Rosaatsea/kuperoosa/akne/punetus ravi – minu imevahend

Näitan 5 postitust - vahemik 31 kuni 35 (kokku 35 )

Teema: Rosaatsea/kuperoosa/akne/punetus ravi – minu imevahend

Postitas:
Kägu

Kas olete proovinud kodust IPL-i näo punetuse vähendamiseks? Olete märganud muutust? Olen ise ka mõelnud seda proovida, sest ükski kreem ja geel mind aidanud ei ole. Kuna tegu on koduse ja nõrgema aparaadiga, siis selle ohutuses ma väga ei kahtle, neil on ju kaasas näootsik ja seega on sobiv näokarvade eemaldamiseks, mis nii mõnelgi ilmselt ka punetaval alal asuvad.

Mina sain koduse IPL-ga täielikult näonaha korda. Mul näonahk oli üleni väga punane ja põletikuline ning kaetud rohkete põletikukolletega. Ükski kreem ei aidanud. Loomulikult ei piisa kui IPL-i vaid paar korda teha. Sellega on nagu trenniga, mis nõuab  regulaarset ja järjepidevat tööd. Õnneks võtab see ainult 5 minutit, et terve nägu üle käia. Teen kord nädalas juba mitu kuud järjest ning näonahk on täielikult korda saanud. Tundub, et see IPL stimuleerib kollageeni ka päris hästi, näonahk tundub palju pringim ja täiesti kortsuvaba. Enne pisikesi kortsukesi siin-seal ikka juba oli. Aga võibolla tuleneb see sellest, et mittepõletikuline nahk lihtsalt näebki noorem välja.

+3
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:
Kägu

Kas olete proovinud kodust IPL-i näo punetuse vähendamiseks? Olete märganud muutust? Olen ise ka mõelnud seda proovida, sest ükski kreem ja geel mind aidanud ei ole. Kuna tegu on koduse ja nõrgema aparaadiga, siis selle ohutuses ma väga ei kahtle, neil on ju kaasas näootsik ja seega on sobiv näokarvade eemaldamiseks, mis nii mõnelgi ilmselt ka punetaval alal asuvad.

Kas sina teemalgatust üldse ei lugenud?

0
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:
Kägu

Kas olete proovinud kodust IPL-i näo punetuse vähendamiseks? Olete märganud muutust? Olen ise ka mõelnud seda proovida, sest ükski kreem ja geel mind aidanud ei ole. Kuna tegu on koduse ja nõrgema aparaadiga, siis selle ohutuses ma väga ei kahtle, neil on ju kaasas näootsik ja seega on sobiv näokarvade eemaldamiseks, mis nii mõnelgi ilmselt ka punetaval alal asuvad.

Kas sina teemalgatust üldse ei lugenud?

Ikka lugesin. Väljendusin halvasti. Pidasin silmas, kas keegi peale teemaalgataja veel on abi saanud või on teemaalgataja ainus siin teemas. Teised proovijad, kes siin kommenteerinud, ei ole vist väga suurt muutust täheldanud

+1
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:
Kägu

Teised proovijad, kes siin kommenteerinud, ei ole vist väga suurt muutust täheldanud

Tõsi, mina olen paar kuud teinud, natuke on parem, aga mingit imet ei ole sündinud ja ikka punetab. Aga ei olnud ka salongis tehtud ravist väga suurt kasu. Oleks pidanud ilmselt võtma pikema kuuri. Võib-olla kodus tehes on ka liiga lühike aeg veel olnud. Jätkan ikka edasi, vaatan, mis näiteks 6-8 kuu pärast on.

+1
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:
Kägu

Tänan jagamast:)

Mul on endal aparaat olemas, aga selle peale ei tulnudki, et näonaha probleemide korral seda kasutada.

Ainus asi mis mind muretsema paneb- mul on väga palju sünnimärke nii kehal kui ka näol- kas keegi oskab kommenteerida kuidas see nendele mõjub? Loomulikult ma püüan vältida sünnimärgi peal tegemist, mõned korrad on siiski sünnimärgid punaseks läinud- kas see ohtlik pole?

kui sünnimärk punaseks läheb siis see on ohumärk! sünnimärki ei tohi kahjustada ei valguse, UV-kiirgusega ega mehhaaniliselt. Soovitan u aasta hiljem arstile näidata.

0
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Näitan 5 postitust - vahemik 31 kuni 35 (kokku 35 )


Esileht Ilu Rosaatsea/kuperoosa/akne/punetus ravi – minu imevahend