Esileht Tööelu, raha ja seadused. RosyMerry netipood

Näitan 4 postitust - vahemik 1 kuni 4 (kokku 4 )

Teema: RosyMerry netipood

Postitas:

Tahaks hoiatada selle netipoe eest, et teised ei astuks samasugusesse ämbrisse kui mina. Oleks pidanud varem välismaist tagasisidet vaatama. Vaatasin, et piltidel kenad riided, tellisin. Kahjuks see, mis saad, ei ole needsamad asjad, mis piltidel modellidel seljas on. Tegu on hoopis Hiinas vorbitud koopiatega, mis näevad hullemad välja kui Aliexpressis müüdav toodang. Tagasi saatmine on raskendatud, pead maksma kinni transpordi Hiinasse ja raha tagasisaamine võtab kohutavalt aega ning on tehtud nii ebamugavaks kui võimalik. Mingi teise nimega netipoele tehakse ka palju reklaami, kus on samad asjad ja ilmselt ka sama strateegia.

0
0
Please wait...
Kasutaja on kirjutanud teemasse 2 korda. Täpsemalt 10.10 15:52; 30.05 18:46;
To report this post you need to login first.
Postitas:

Sain sealt kleidi kätte ja olen küll väga rahul.

0
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

Seal ALiexpressist võidki sama hullu asja saada. Kogu kaup tuleb samast kohast.

Mina soovitan alati tutvuda nt Aliexpressi ja ebay toodanguga – siis saad kohe aru piltide järgi, kui misiganes netipood pakub sama kaupa. Kui piisavalt palju Aliexpressis ringi vaadata, siis õpid juba niisama fotode stiili järgi ära tundma. Samuti tarneaeg. Kui nt on tegemist Eesti netipoega, millel on tarneaeg 30 päeva, siis juba eeldan, et küllap nad sealt Aliexpressist tellivad.

Tellin juba Aliexpressist ise, kui väga tahan.Kuigi kvaliteeti ei ootagi – tellingi selle arvestusega, et koduriided. Kui tuleb hea kvaliteediga,s isi on tore, aga kui ei tule, et siis oleks vähemalt mugav asi kodus kandmiseks

+1
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

Mina ei ole Aliexpressi klient, seega ma ei oodanud netipoe puhul seda, et pildil on üks asi, aga saad midagi muud. Arvasin, et tegemist on tavalise netipoega, sest kontakt oli Suur-Britanniast. Hinnad seal nüüd nii odavad ka ei ole, et arvaks, et saasta saatmine on loomulik. Ma ei viitsi neid võrdluspilte otsida, mis asi oli pildil ja mis tegelikult sain, aga no eks kujutate ehk ette. Villaseguse mantli asemel oli kolmveerandvarrukatega polüesterhõlst, mis oli nii kohutavalt õmmeldud, et mu viieaastane laps õmbleb ka paremini.

0
0
Please wait...
Kasutaja on kirjutanud teemasse 2 korda. Täpsemalt 10.10 15:52; 30.05 18:46;
To report this post you need to login first.
Näitan 4 postitust - vahemik 1 kuni 4 (kokku 4 )


Esileht Tööelu, raha ja seadused. RosyMerry netipood

See teema on suletud ja siia ei saa postitada uusi vastuseid.