Esileht Ilu ja tervis Rotaviiruse vastane vaktsiin

Näitan 8 postitust - vahemik 1 kuni 8 (kokku 8 )

Teema: Rotaviiruse vastane vaktsiin

Postitas:

Tere,
Rotaviiruse vastane vaktsiin, seda siis oma kulul.
Kahe suurema lapse puhul ei mainitud sellisest vaktsiinist midagi ja nüüd kolmanda lapsega küsiti, kas soovin last vaktsineerida rotaviiruse vastu. Olen nõutu, mida teha? Vanemad poisid pole seda viirust põdenud, tänaseks nad 11 ja 7 aastat. Loen huviga teiste emmede arvamusi, ette tänades!

0
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

eesti oludes pole see vaktsiin nii oluline, kuna arstiabi on kiirelt kättesaadav. see rohkem arengumaade lastele ohtlik haigus.

0
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

On ikka oluline. See on isegi täiskasvanule väga ränk haigus. Igal juhul soovitan teha.

0
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

Peab tegema. Nagu juba üks eelkirjutaja ütles – tegemist on ka täiskasvanule rakse haigusega. Ja esimesele raisakäole – kas tõesti haigla lähedus on hea põhjus riskida lapse rakse haigusega?

0
0
Please wait...
Kasutaja on kirjutanud teemasse 2 korda. Täpsemalt 08.07 09:48; 08.07 12:06;
To report this post you need to login first.
Postitas:

Tuttav töötab lastehaiglas ja ütles, et selle süstiga on paljud soolesulguse tüsistusega haiglas :S. Mina ei teeks, sest teiste oksetõvede osas see ei kaitse nagunii ja kui 2 suuremat last on ju ilma hakkama saanud, miks ei peaks siis pisem?

0
0
Please wait...
Kasutaja on kirjutanud teemasse 2 korda. Täpsemalt 08.07 09:58; 08.07 22:38;
To report this post you need to login first.
Postitas:

[small]Kägu kirjutas:[/small]
[tsitaat]Tuttav töötab lastehaiglas ja ütles, et selle süstiga on paljud soolesulguse tüsistusega haiglas :S. Mina ei teeks, sest teiste oksetõvede osas see ei kaitse nagunii ja kui 2 suuremat last on ju ilma hakkama saanud, miks ei peaks siis pisem?[/tsitaat]

Sellised \”minu tuttav töötab haiglas\” argumendid on ühed kõige vatsutustundetumad ilgused üldse. Mingi suvaline koristaja, kes pole asjaga kursis ajab mingit vahtu välja ja kuskil foorumis on kohe ekspert – aga minu tuttav töötab haiglas!

0
0
Please wait...
Kasutaja on kirjutanud teemasse 2 korda. Täpsemalt 08.07 09:48; 08.07 12:06;
To report this post you need to login first.
Postitas:

[small]Kägu kirjutas:[/small]
[tsitaat]Tuttav töötab lastehaiglas ja ütles, et selle süstiga on paljud soolesulguse tüsistusega haiglas :S. Mina ei teeks, sest teiste oksetõvede osas see ei kaitse nagunii ja kui 2 suuremat last on ju ilma hakkama saanud, miks ei peaks siis pisem?[/tsitaat]Seda vaktsiini manustatakse suu kaudu, tegu pole süstiga.

0
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

[small]Kägu kirjutas:[/small]
[tsitaat] [small]Kägu kirjutas:[/small]

Sellised \”minu tuttav töötab haiglas\” argumendid on ühed kõige vatsutustundetumad ilgused üldse. Mingi suvaline koristaja, kes pole asjaga kursis ajab mingit vahtu välja ja kuskil foorumis on kohe ekspert – aga minu tuttav töötab haiglas![/tsitaat]

Esiteks, MINA ei tööta haiglas ja ei ole koristaja. Teiseks, TEMA töötab haiglas ja ON arst. See, et mina ei tea, kas tegu on süstiga või millegi muuga, ei tähenda, et muu jutt vale oli. Aga lase käia, tehke oma lastele kõik vaktsiinid ja siis tulge kiruge siin, kui haige see süsteem on ja nüüd on sinu laps haige.
Küsiti ja ma vastasin. Ja seda muide mitte suvalisest meediast saadud tarkusega

0
0
Please wait...
Kasutaja on kirjutanud teemasse 2 korda. Täpsemalt 08.07 09:58; 08.07 22:38;
To report this post you need to login first.
Näitan 8 postitust - vahemik 1 kuni 8 (kokku 8 )


Esileht Ilu ja tervis Rotaviiruse vastane vaktsiin

See teema on suletud ja siia ei saa postitada uusi vastuseid.