Esileht Ilu Rõve

Näitan 13 postitust - vahemik 1 kuni 13 (kokku 13 )

Teema: Rõve

Postitas:
Kägu

Inimesel peaks raha olema, et ennast ära kasida. Ei mõista naisi, kes enda keha eest hoolt ei kanna.

https://kroonika.delfi.ee/artikkel/94580637/klops-rove-voi-hoopis-kena-madonna-tutar-poseeris-met-galal-karvaste-kaenlaalustega

 

+2
-18
Please wait...
Kommentaarist on juba teavitatud
Postitas:
Kägu

Vanas Egiptuses aeti kulmukarvad ka maha, sest muidu tundus rõve.

Tahan öelda, et mitteraseerimine ei ole keha eest mittehooltkandmine, vaid ühiskondlike normide järgimine. Keha eest hoolt kandes pesed selle puhtaks ja kasutad vajaduse korral hooldavat-ravivat kosmeetikat.

+13
-1
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:
Kägu

Ei ole rõve, aga spetsiaalselt näitamine on rõve. Tekib kohe küsimus, et kas karvad on teiste tähelepanu nimel või iseenda soovist.

+4
-5
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:
Kägu

Oled jah rõve, TA.

+8
-2
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:
Kägu

Neid on teisigi olnud. Tähelepanu on ju kuidagi vaja äratada.

https://et.justinfeed.com/articles/showbiz/15-famous-women-who-refuse-to-shave-their-armpits.html

+2
-4
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:
Kägu

See on köki-möki selle kõrval, et osad ei süsti huuli.

+8
-1
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:
Kägu

Ilustandardid on ju ajutised ning tegelikult üldse peale surutud asjad. Juukseid, ripsmeid ja kulme näitame uhkusega, sest praegu on nii kombeks. Kuidas need vaesed kaenlaaluse karvad nüüd ebahügieenilisemad on kui juuksed, mida pestakse sageli palju harvem kui kehakarvu. Ja kui keegi otsustab, et tema jaoks on kaenlaaluse karv sama kena kui kulmukarv, siis kes oleme meie, et öelda “peida ära!” Karvad on väga personaalne asi ja igaüks ise teab. Minule ei meeldi pikad vuntsid ja ma mõtlen sellele, kuidas need puutuvad tati, toidu, suitsu ja muuga kokku. Aga vigiseda ja arvata, et mõni mees peaks minu pärast oma vuntsi ära ajama..no ma ei tea.

+7
-1
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:
Kägu

Naiste kaenlakarvade näitamine Hollywoodis on f*** y** mõttetute ilustandardite kohta. Naise avaldus ise oma keha üle otsustada. Ilmselt ka fy sealsele patriarhaadile. Mõelda ometi, kui castingul valitaks intiimstseeniks karvane naine! Publik pole selleks valmis, aga eelkõige pole selleks valmis need Weinesteini sarnased töllmokad.

+6
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:
Kägu

See on köki-möki selle kõrval, et osad ei süsti huuli.

Sul on ikka tõsine kompleks.

Nii vanalt naiselt oleks rohkem oodanud.

0
-1
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:
Kägu

Inimesel peaks raha olema, et ennast ära kasida. Ei mõista naisi, kes enda keha eest hoolt ei kanna.

https://kroonika.delfi.ee/artikkel/94580637/klops-rove-voi-hoopis-kena-madonna-tutar-poseeris-met-galal-karvaste-kaenlaalustega

Rõvedaks ma seda ei pea, aga ilusaks ka mitte. Eks Lourdesil oli soov kuidagi tribüünile pääseda ja parim viis selleks on teadagi- šokeerimine. Kahjuks ei tulnud see tal eriti originaalselt välja.

 

 

+2
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:
Kägu

Eks Lourdesil oli soov kuidagi tribüünile pääseda ja parim viis selleks on teadagi- šokeerimine. Kahjuks ei tulnud see tal eriti originaalselt välja.

Ma tõesti ei ole kursis kõnesoleva isiku mõttemaailmaga, aga kas ei ole võimalust, et originaalsuse asemel on eesmärgiks hoopis normaalsuse laiendamine. Et ei olekski maru originaalne, kui keegi jätab kaenlaalused raseerimata. Vastupidi, et naised, kes ei soovi raseerida, ei mõjuks kuidagi erilisena, vaid et see oleks normaalne valik, mille üle keegi ei imesta. (Ma ise muide raseerin kaenlaaluseid, aga teiste üle enda järgi ei otsusta.)

+2
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:
Kägu

See on köki-möki selle kõrval, et osad ei süsti huuli.

Sul on ikka tõsine kompleks.

Nii vanalt naiselt oleks rohkem oodanud.

Millisest kompleksist jutt käib?

0
-2
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:
Kägu

Tunnistan ausalt – mina eemaldan oma kaenlaaluseid karvu ainult sellepärast, et TA-sugused rõve röökima ei tuleks. Talvel, kui saab pika varrukaga käia, siis olen rahulikult karvane. Mul oleks väga hea meel, kui mul oleks piisavalt enesekindlust, et jobude arvamusest mitte hoolida, aga kahjuks ei ole.

+1
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Näitan 13 postitust - vahemik 1 kuni 13 (kokku 13 )


Esileht Ilu Rõve