Esileht Väikelaps rp lõpetamisel palju lapsele vaja päevas piimatooteid?

Näitan 5 postitust - vahemik 1 kuni 5 (kokku 5 )

Teema: rp lõpetamisel palju lapsele vaja päevas piimatooteid?

Postitas:

Sööme praegu jogurdit 1 kord päevas. Täispiima pole andnud. Keefir ei maitsenud, aga eks üritame jälle.

0
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

Perearst soovitas mulle, et iga toidukorra kõrvale pakkuda lapsele kruusist piima ja pudru teen ma ka piimaga. Sedasi saab ta piimakoguse kätte.

0
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

Kui sööb päevas u 200 ml(1 klaas) jogurtit ja pisut juustu või paar tl kohupiima, piisab.

Kui keefir ei sobi, toidu kõrvale maitsestamata jogurt äkki ok?
Puder keeda piimaga.

0
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

Piima kogus ei tohiks yle 500 ml päevas. Pane tähele, et juust ja kohupiim on kontsentreeritud piimatooted. Samamoodi suts kangemad on ka jogurt, hapupiim ja keefir.
Kui on hommikul piimaga tehtud puder+ 1 tass jogurtit või kama, siis peaks juba täiesti ok olema.

0
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

Mul laps sama vana.Annan hommikul pudru kõrvale tassist poepiima sealt joob ta vaid poole,siis lõunaks samuti tassist piima joob väga heameelega ja õhtul ka annan ka pudru kõrvale.Üldjhul joob ta vaid poole tassi.Päeva jooksul joob vett või kummeliteed vähese meega see maitseb talle väga:)
Lisaks saab veel rinnapiima ka:D
Aga seda ainult enne magama jäämist ja vahel nõuab öösel ka kuna hetkel võõrutamine käsil,siis suht raske meil see protsess eriti nõuab öösel jonniga…:S

0
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Näitan 5 postitust - vahemik 1 kuni 5 (kokku 5 )


Esileht Väikelaps rp lõpetamisel palju lapsele vaja päevas piimatooteid?

See teema on suletud ja siia ei saa postitada uusi vastuseid.