Esileht Imetamine RPA-dest

Näitan 3 postitust - vahemik 1 kuni 3 (kokku 3 )

Teema: RPA-dest

Postitas:

Arutlesin siin omaette ja arvutasin RPA kulu erinevate RPAde kohta… Siinkohal tekkiski küsimus, et kas erineva hinnaklassiga RPAdel on ka mingit olulist erinevust, miks nt TUTTELI on 2 korda odavam kui APTAMIL või HIPP.

0
0
Please wait...
Kasutaja on kirjutanud teemasse 2 korda. Täpsemalt 15.01 00:35; 15.01 17:40;
To report this post you need to login first.
Postitas:

Mina alguses võtsin kasutusele Aptamili, kuid see pani kõhu kinni. Seejärel proovisin Tuttelit, mis tegi kõhu korda ja beebi sööb ka kiiremini selle pudeli tühjaks. Seega soovitan algul proovida odavamaid ja siis kui ei sobi kallimatele edasi liikuda. Kuna kõik beebid on erinevad siis ongi aind katsetustega võimalik õige leida.

0
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

no tegelikult olen kõik need kolm juba ka ära katsetanud… ei mingit erinevat reaktsiooni… lihtsalt mõtlesingi, et kas on siis mingit olulist vahet, miks võiks siiski eelistada neid kallemaid odavamale?
Esimesena võtsin kasutusele aptamili, sest seda sai ta ka haiglas ja ei tahtnud kodus kohe järsku üleminekut. Järgmisena sai võetud prooviks Tutteli ja esimene pudelitäis läks nagu visamalt, edasi polnud mingit vahet. Minu silmis tundus vahe olema ehk ainult pulbris, et lahustus veidi kehvemini. Hetkel meil järjekorras HIPP ja ka sellega ei ole mingeid muutusi täheldanud.
Nii et nagu järeldada võin, siis erilist vahet pole ja seega pole mõtet niisama raha raisata?

0
0
Please wait...
Kasutaja on kirjutanud teemasse 2 korda. Täpsemalt 15.01 00:35; 15.01 17:40;
To report this post you need to login first.
Näitan 3 postitust - vahemik 1 kuni 3 (kokku 3 )


Esileht Imetamine RPA-dest

See teema on suletud ja siia ei saa postitada uusi vastuseid.