Esileht Beebi ja mitmikud RPA-ga toitmine

Näitan 12 postitust - vahemik 1 kuni 12 (kokku 12 )

Teema: RPA-ga toitmine

Postitas:

Tere.

Olen kahe imearmsa beebipoisi ema, kes muidu on igati tublid ja valmistavad röömu nii päeval, kui ööl, kuid siiski on üks murekoht- sobiva rpa leidmine????.
Olgu siinkohal mainitud, et rinnapiima pole lihtsalt tervislikel põhjustel võimalik anda, seega palun mitte hakata kritiseerima, sest tean seda isegi, et rinnapiim on parim lapsele. .
Murekohaks on aga see, et ükski rinnapiimaasendaja pole siiani sobinud, igal omad plussid/miinused- üks tekitab gaasid, teine teeb kõhu kinni, kolmas aga omakorda kõhu lahti ja neljas oksendatakse lihtsalt välja. Nii, et minu mõistus on otsas. Siit ka küsimus, kas kombineeritud segude andmine oleks väga vale- pean silmas, et kui annan piimasegu vahele teist piimasegu…nt kui üks teeb köhu kinni, siis vahepeal annan teist, mis teeb köhu lahti, ja siis jälle teist. Seda sellepärast, et köik, mis sisse on läinud sealt ka välja tuleks.

0
0
Please wait...
Kasutaja on kirjutanud teemasse 3 korda. Täpsemalt 20.01 20:52; 20.01 21:27; 20.01 22:34;
To report this post you need to login first.
Postitas:

Seda võiks pigem küsida perearstilt. Ta saab vajadusel ka retsepti kirjutada, et allergikute vms piimasegu saaksite osta.

+1
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

Kahjuks perearst ei ole just omaalaspetsialist ja erilist abi sealt loota pole.

0
0
Please wait...
Kasutaja on kirjutanud teemasse 3 korda. Täpsemalt 20.01 20:52; 20.01 21:27; 20.01 22:34;
To report this post you need to login first.
Postitas:

See polegi tähtis. Peaasi, et laps on IMEARMAS ja kõik on SUPPER.

+3
-7
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

Kölab veits irooniliselt, või mis? Kui midagi tarka ning teemakohast õelda ei ole, siis isegi “käona” kommenteerides jätaksite endast targema mulje ja kui kohe üldse ei saa ilma, et kellelgi midagi halvasti ütleks või irooniaga pooleks, siis tasuks vähemalt täpne olla- lapsed, mitte laps ????

Tulin siia nõu küsima, aga ilmselgelt palju tahetud.

+2
-3
Please wait...
Kasutaja on kirjutanud teemasse 3 korda. Täpsemalt 20.01 20:52; 20.01 21:27; 20.01 22:34;
To report this post you need to login first.
Postitas:

Äkki aitavad piimhapoebakterid? Kui neid juba ei anna.
Idee poolest need just peaks kinnise kõhu pehmeks tegema ja lahtise kinnisemaks.
Kui vanad nad on? Enneaegsed?
Kas d-vitamiini saavad?

Mitme piimasegu andmist ma ei oska kommenteerida, aga minu lapsel läks vähemalt paar nädalat aega, et uue piimaga(rpa) harjuda.

Gaasid on minu arvates normaalne nähtus. Meil oli lausa koolikud vanuses 2-4-kuud.

+1
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

Kahjuks perearst ei ole just omaalaspetsialist ja erilist abi sealt loota pole.

Ja siinsed anonüümsed käod on spetsialistid?
Ma ütlen sulle- jah, väga hea idee, anna vaheldumisi. Ja sa usud mu juttu selle asemel, et uskuda arsti või pereõde?

+1
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

Kõhuprobleemide lahendamiseks soovitaks Reladrops probiootikumi tilku. Aitavad kõhul gaasidega toime tulla ning organism saab kasulikke baktereid.
Ja teiseks, kas oled ära proovinud erinevad turul olevad piimasegud? Äkki ei ole oma lastele sobivaimat veel leidnud?
Ja mis perearstisse puutub siis tundlikule seedimisele sobiva RPA retsepti võiks küsida ikkagi, isegi kui perearst laste teemal väga kodus pole. Või siis pöördu lastearsti poole, tema vast oskab ikka juhendada.

0
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

Olin samuti RPA otsingul. Otsisin asendust Aptamilile kuna uus variant ei sobinud beebile kohe üldse. Kõht kinni, piima väljaheide, meeletud gaasid. Tuttavad soovitasid Frisolac gomforti (ka perearsti ???? oli valikuga rahul). Sobis kohe beebile. Aitab vähendada gaase jne. Ainuke miinus, et antud toitu müüb Maxima ja Prisma.

0
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

Tean mõnda last, kellel toimis HIPPi valmis piimasegu (mitte pulber). Müüakse vedelikuna 400 ml pakkides. Hulgilaost saab soodsamalt ka kui poest.

0
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

Saan aru, et sul on kaksikud. Kas probleem on mõlema lapsega kõikide piimasegudega, või pigem on nii, et ühel on ühega probleem, teisel teisega? St et sa ehk üritad leida piimasegu, mis sobiks mõlemile, aga ehk peadki neile erinevat andma?

Sa võid rääkida ka imetamisnõustajatega (nad annavad soovitusi üleüldiselt beebide toitmise teemal, mitte ainult imetamine) ja vajadusel saab ka sealt minuarust retsepti (sooriga sain just sealt, ITK-st siis jutt). Kui seal tnt on diagnoos olema,sest allergiku piima vaja, siis saad juba otse perearstile pöörduda, kes ei pea ise enam midagi diagnoosima, vaid jätkab retsepti väljastamist

0
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

Meil olid samad probleemid aga aitas selline piimasegu Frisolac comfort ja tõesti gaasid kadusid ja toitu tagasi ka ei tule. Väga soovitan proovida!

0
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Näitan 12 postitust - vahemik 1 kuni 12 (kokku 12 )


Esileht Beebi ja mitmikud RPA-ga toitmine