Esileht Imetamine RPA maitse

Näitan 3 postitust - vahemik 1 kuni 3 (kokku 3 )

Teema: RPA maitse

Postitas:
Kägu

Laps ei saa rinnast vajalikku kogust piima kätte (60g). Seega pean andma rpa-d juurde. Annan aptamilli aga viimased korrad ei taha ta seda võtta. Kas talle lihtsalt ei maitse aptamill või on tal siis kõht täis rp-st. Viimane kord sai rinnast 30g. Kas peaks ostma hippi või midagi muud. Hetkel aptamill tetrapaki piim. Tänud vastajatele 🙂

0
0
Please wait...

Postitas:
Kägu

RE: RPA maitse

Pöördu parem imetamisnõustaja poole. siet.ee saad kontaktid. Rpa maitse pärast vastsündinu nüüd küll sellest ei keeldu. Võimalik, et talle pole seda lihtsalt vaja.

Kui palju su laps kaalub? Üldiselt ei arvestata lapsele vajalikku toidu kogust toidukorra kaupa, vaid päeva kaupa sõltuvalt lapse kaalust. Toita võib vajadusel tihedamini, sest kui laps sööb 30g iga 1.5h tagant, siis see on kokku ju sama palju, kui see kui ta sööb 60g iga 3h tagant. Lisaks ei pruugi laps igal toidukorral soovida süüa võrdset kogust.

0
0
Please wait...

Postitas:
Nõustajana

RE: RPA maitse

Tere!

Soovitan pöörduda imetamisnõustaja poole. Ei soovitaks vastsündinule lisapiima, kui ta 30 ml suudab välja imeda, aga siis peab ka toitmine sage olema. Lapse kaaluiivet tuleks arvestada päeva, paari päeva, nädala lõikes, mitte igal toidukorral. Ühekordset vajalikku kogust (60ml) ei rakendata terve vstsündinu korral ja mõnel juhul võib lisapiima juurde andmine lõppeda rinnast loobumisega veel enne imetamise käimasaamist.

0
0
Please wait...

Näitan 3 postitust - vahemik 1 kuni 3 (kokku 3 )


Esileht Imetamine RPA maitse

See teema on suletud ja siia ei saa postitada uusi vastuseid.