Head Perekooli külastajad!

Perekool on Eesti esimene pereportaal. Ehkki viimastel aastatel on loodud uusi kaasaegseid suhtlus- ja infokanaleid, on Perekoolil jätkunud pikaajalisi ja aktiivseid külastajaid - oleme selle üle rõõmsad ja tänulikud.
1. juunil 2024. aastal lõpetab Perekooli foorum oma tegevuse. Hoolimata me püüdlustest hoida Perekooli heatahtliku ja toetava keskkonnana, võivad ka üksikud sobimatud postitused teha palju kurja, kahjustades asjaosaliste enesetunnet ja suhteid.
Jätkame Perekooli lehel igakuiselt uute artiklite ja taskuhäälingu osade avaldamist. Olete südamest oodatud ammutama kaasaegseid tõenduspõhiseid teadmisi naise ja lapse tervise, pere ja suhete teemadel.

Foorumihuvilistel on üks võimalus edaspidiseks suhtluseks näiteks äsja loodud Elufoorumis: elufoorum.com

Sisukate kohtumisteni Perekooli lehel.
Eesti Ämmaemandate Ühing

Esileht Imetamine Rpaga alustamine:)

Näitan 2 postitust - vahemik 1 kuni 2 (kokku 2 )

Teema: Rpaga alustamine:)

Postitas:

Tere. Laps saab kuue kuuseks ja mõlgutan mõtteid rpa-ga alustamisest, mitte küll kohe, aga hea enne ette uurida. Nimelt, veel peavad olema kindlad kraadid, kui pulbri sinna sisse valad. Kuidas te teate, et on sobiv temperatuur? Samuti lapsele andes? Kas teil on kõigil kannudel need termomeetrid peal? Ma olen hull põdeja, kardan alati, et laps ei saa piisavalt sooja jne..Ühesõnaga alguse asi vist. Palun mulle häid nõuandeid, olen väga tänulik.

0
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

Temperatuuri tunnetus tuleb ajaga. Ma lihtsalt tilgutan randmele,et kas on paras. See termostaadiga kann on rohkem mugavuse asi, ei pea pudelit külma vee all maha jahutama. Aga sobiva rpa leidmine on tõeline katsumus, seda küll ei soovita.

0
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Näitan 2 postitust - vahemik 1 kuni 2 (kokku 2 )


Esileht Imetamine Rpaga alustamine:)

See teema on suletud ja siia ei saa postitada uusi vastuseid.