Esileht Imetamine Rpa+rp tagasi ainult rinnapiimale

Teema: Rpa+rp tagasi ainult rinnapiimale

Olen juba mitmeid artikleid sellest lugenud, aga loeks kellegi täpseid nö juhiseid. Sünnitusmajas selgus 3. Päeval,et lapse kaalukaotus liiga suur,kästi lisa anda. Nüüd on laps saanud rinda ja lisa juba 2,5 nädalat ja soov ainult rinnale üle minna. Käin imetamisnõustaja juures ka,sest ise ei osanud edasi toimida. Rpa paugult ära jätta ei saa,proovisin. Õhtul läks kisaks,ei rahunenud ka rinnal. Arstid räägivad,et minu organism pole veel taastunud,verekaotus oli suur ja poss kaalus 4.4kg. Esimese plaani järgi jätsima rpa ära öösel ja päeval üle ühe korra ning vahepeal saab lisa kaalumise järgi. Aga laps muutus jällegi väga rahutuks ning ei lakanud enam piisavalt. Annan päeval igal söögikorral lisa. Neljapäeval lähen uuesti nõustamisele ja vaatab,mis edadi.
Sooviks kuulda teiste täpseid kogemusi,plaane,kuidas saite lapse ainult rinnale tagasi ja kui kaua see aega võttis?

Esileht Imetamine Rpa+rp tagasi ainult rinnapiimale