Head Perekooli külastajad!

Perekool on Eesti esimene pereportaal. Ehkki viimastel aastatel on loodud uusi kaasaegseid suhtlus- ja infokanaleid, on Perekoolil jätkunud pikaajalisi ja aktiivseid külastajaid - oleme selle üle rõõmsad ja tänulikud.
1. juunil 2024. aastal lõpetab Perekooli foorum oma tegevuse. Hoolimata me püüdlustest hoida Perekooli heatahtliku ja toetava keskkonnana, võivad ka üksikud sobimatud postitused teha palju kurja, kahjustades asjaosaliste enesetunnet ja suhteid.
Jätkame Perekooli lehel igakuiselt uute artiklite ja taskuhäälingu osade avaldamist. Olete südamest oodatud ammutama kaasaegseid tõenduspõhiseid teadmisi naise ja lapse tervise, pere ja suhete teemadel.

Foorumihuvilistel on üks võimalus edaspidiseks suhtluseks näiteks äsja loodud Elufoorumis: elufoorum.com

Sisukate kohtumisteni Perekooli lehel.
Eesti Ämmaemandate Ühing

Esileht Imetamine Rpa+rp tagasi ainult rinnapiimale

1 postitus (kokku 1)

Teema: Rpa+rp tagasi ainult rinnapiimale

Postitas:

Olen juba mitmeid artikleid sellest lugenud, aga loeks kellegi täpseid nö juhiseid. Sünnitusmajas selgus 3. Päeval,et lapse kaalukaotus liiga suur,kästi lisa anda. Nüüd on laps saanud rinda ja lisa juba 2,5 nädalat ja soov ainult rinnale üle minna. Käin imetamisnõustaja juures ka,sest ise ei osanud edasi toimida. Rpa paugult ära jätta ei saa,proovisin. Õhtul läks kisaks,ei rahunenud ka rinnal. Arstid räägivad,et minu organism pole veel taastunud,verekaotus oli suur ja poss kaalus 4.4kg. Esimese plaani järgi jätsima rpa ära öösel ja päeval üle ühe korra ning vahepeal saab lisa kaalumise järgi. Aga laps muutus jällegi väga rahutuks ning ei lakanud enam piisavalt. Annan päeval igal söögikorral lisa. Neljapäeval lähen uuesti nõustamisele ja vaatab,mis edadi.
Sooviks kuulda teiste täpseid kogemusi,plaane,kuidas saite lapse ainult rinnale tagasi ja kui kaua see aega võttis?

0
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
1 postitus (kokku 1)


Esileht Imetamine Rpa+rp tagasi ainult rinnapiimale

See teema on suletud ja siia ei saa postitada uusi vastuseid.