Esileht Beebi ja mitmikud RPst RPAle

Näitan 2 postitust - vahemik 1 kuni 2 (kokku 2 )

Teema: RPst RPAle

Postitas:

Mu pojal on hullud gaasid ööpäevaringselt.(5kuune) Olen pidanud erinevaid dieete ja proovinud igasugu asju aga miski ei aita. Nii siis tekkis selline hull mõte proovida paar päeva anda RPA, et näha kas on asi minu rinnapiimas ehk on mõni toidutalumatus mida pole suutnud avastada. Kas see oleks mõeldav? Väga raske on ta magab öösiti halvasti ja päeval on meeletult viril gaaside tõttu. Mul on lihtsalt lapsest nii kahju, et mina põhjustan talle neid valusi.

0
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

Mu pojal on hullud gaasid ööpäevaringselt.(5kuune) Olen pidanud erinevaid dieete ja proovinud igasugu asju aga miski ei aita. Nii siis tekkis selline hull mõte proovida paar päeva anda RPA, et näha kas on asi minu rinnapiimas ehk on mõni toidutalumatus mida pole suutnud avastada. Kas see oleks mõeldav? Väga raske on ta magab öösiti halvasti ja päeval on meeletult viril gaaside tõttu. Mul on lihtsalt lapsest nii kahju, et mina põhjustan talle neid valusi.

http://www.siet.ee suhtle imetamisnõustajaga sel teemal. Nad oskavad kindlasti aidata ja soovitada.

0
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Näitan 2 postitust - vahemik 1 kuni 2 (kokku 2 )


Esileht Beebi ja mitmikud RPst RPAle

See teema on suletud ja siia ei saa postitada uusi vastuseid.