Esileht Tööelu, raha ja seadused. RSP ja töökaaslaste abistamine

Näitan 3 postitust - vahemik 1 kuni 3 (kokku 3 )

Teema: RSP ja töökaaslaste abistamine

Postitas:

Tere!

Kas keegi targem oskab öelda,et kui ma nüüd olen jäänud RSP-le,kas ma võin töötasu saamata olla kodust läbi arvuti n.ö töökaaslastele abiks e-mailide saatmisel? Plaanisin jääda hiljemalt 30p enne tähtaega dekreeti,kuid nüüd olen hoopis haiguslehel ja otse dekreeti ehk siis planeeritust 1,5kuud varem tervislikel põhjustel. Nüüd aga tekkis küsimus- kui olen ametlikult dekreedis ja pole jõudnud oma tööd kellelegi üle anda aga samas saan seda teha läbi arvuti kodust(e-maili kasutamine klientidega suhtlemiseks,kuhu kaasan ka töökaaslasi,et neid kõigega kurssi viia), siis kas sellest võib mingi pahandus tulla?

Ettetänades!

0
-1
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

Ainus, mida ei tohi-saaa töötasu sama perioodi eest, mille eest saad sünnitushüvitist.
St rsp aja eest töötasu saada ei tohi, muidu maksad sünnitushüvitise tagasi.
St kui sünnituseni on jäänud 70p siis oled rsp-l ja rsp ajal võid kätte saada eelnevalt välja teenitut (v saada preemiast vms) aga selle 140p eest, kuupäevast kuupäevani, ei tohi saada töötasu.

Ametlikult töötada rsp ajal ei tohi. Hobi korras ja vabatahtlikult tee mida iganes, pole mingit probleemi kui tervis ja laps lubavad.

Kui suunati haiguslehele aga tähtajani on veel üle 70p siis on loogiline vormistada leht “üleviimine kergemale tööle”, mille ajal võid töötada ja ka töötasu saada st vormistategi n koormuse 0,1 ja teedki asju kodust, saades selle eest ka ausalt palka: tööandja maksab pisut, Haigekassa maksab juurde nii, et KOKKU saad 100% eelmise aasta keskmisest.
Olles täiesti kodus st mitte tehes kas või 1p kuus tööd saad Haigekassalt 70% eelmise aasta keskmisest.

+1
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

Mina jäin RSP-le plaaniliselt 30 päeva enne TA. Leppisin ülemusega kokku. Tegin teatud töid kodus arvutis. Panin oma töötunnid kirja. Tasu sain kui RSP läbi oli ja tööle tagasi läksin.

+2
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Näitan 3 postitust - vahemik 1 kuni 3 (kokku 3 )


Esileht Tööelu, raha ja seadused. RSP ja töökaaslaste abistamine