Esileht Ilu Rühikorrigeerija

Näitan 5 postitust - vahemik 1 kuni 5 (kokku 5 )

Teema: Rühikorrigeerija

Postitas:

Kas rühikorrigeerijast on tõesti abi kui rüht kipub kehvaks vajuma? Ostsin omale, olen mõned korrad kanda proovinud aga on ebamugav, kisub ja selle kandmise ajal on üsna paha midagi teha ning kirjutada laua taga näiteks ei saa üldse. Ja kui olen selle peale mõnetunnist kandmist ära võtnud siis pole näha ega aru saada küll, et rüht sirgemaks jääks. Rüht vajuks siis justkui veelgi rohkem ära kui varem.

0
0
Please wait...
Kasutaja on kirjutanud teemasse 14 korda. Täpsemalt 06.10 17:34; 24.10 08:24; 17.03 19:57; 05.04 16:01; 11.07 23:34; 24.07 11:46; 15.08 18:19; 16.08 20:49; 20.08 05:13; 17.01 05:59; 25.01 19:00; 08.04 17:30; 15.04 16:44; 27.06 18:11;
Kommentaarist on juba teavitatud
Postitas:

????

0
-3
Please wait...
Kommentaarist on juba teavitatud
Postitas:

Ja sa tõsimeeli ootad mingit nähtavat tulemust paaritunnise kandmise järel? Selle efekt on pigem enesekontrollis, seda esiteks. Ja teiseks on põhipõhjus, miks selg küüru ja viltu vajub, hoopis nõrgad korsetilihased. See tekstiiliime ei treeni ju midagi. Kaua lihtsalt ei jõua nõrkade lihastega ennast sirge hoida. Aiavad füsioteraapia harjutused, pilates, mõni jooga vorm, jõusaal ka, kui tead, mida teha.

Harjutused küfoosi / küürselgsus puhuks: https://sites.google.com/site/lasteryht/harjutusvara/harjutusi-kuefoosi-puhul
Harjutused lordoosi /nõgusselgsus puhul: https://sites.google.com/site/lasteryht/harjutusvara/harjutusi-lordoosi-puhul

+2
0
Please wait...
Kommentaarist on juba teavitatud
Postitas:

Mul endal skolioos pluss kerge küfoos. Rühti parandada aitab ainult spets harjutused. Mine füsioteraapiasse. Pilates tuleb samuti kasuks. Neid harjutusi aga tuleb teha iga päev. Olen ka neid spets rühitoetajaid kasutanud, kui selg väsinud ning enam ei jaksa ise sirge olla. Need ei paranda su rühti vaid ainult toetavad. Mulle need samuti ei istu. Segavad liikumist ja pitsitavad. Pigem olen vahepeal pikali ja sirutan end või teen mingit harjutust. Siis hakkab parem olla.

+1
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

Mina olen küll perekoolika poolt siin.

Kui tema ikka midagi ostab, siis see peab aitama KOHE ja 5 minuti jooksul.
Kes teemale vastu möliseb, saab teate, et “teata ebasobivast”

Pole ju muid variante?

0
-5
Please wait...
Kommentaarist on juba teavitatud
Näitan 5 postitust - vahemik 1 kuni 5 (kokku 5 )


Esileht Ilu Rühikorrigeerija