Esileht Beebi ja mitmikud Rullib ja nühib ennast

Näitan 6 postitust - vahemik 1 kuni 6 (kokku 6 )

Teema: Rullib ja nühib ennast

Postitas:
Kägu

Mure siis pealkirjas. Laps 9 kuu vanune. Magama jääb laps hästi. Oma voodis. Muret teeb see, et ta võib silmad kinni voodis pool ööd niheleda.  Keerutab ja rullib end. Otsib asendeid. Ja nii võib järjest mitu tundi olla. Lõpuks jääb sügavalt magama ja siis ärkab 45 min pärast jälle. Ja hakkab sama nühkima peale. Vahepeal ei tee ta sellest välja aga samas vahepeal hakkab asendeid otsimas nutma. No ei saa aru mis tal viga on. Nii on sünnist saati juba. Tänu sellele ärkab tihti ka üles ja passibki öösel paar h üleval täiesti ärkvel sest ei suuda uinuda.

0
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:
Kägu

Kui ei nuta ja otsib kohta, siis lase tal olla, no mida sa ikka teha saad, ega sa ei saa tema eest õiget asendit leida ja magama jääda.
Aga kui nutma hakkab, siis mina võtaksin ta endale kaissu ja kiigutaksin seni, kuni maha rahuneb, siis paneksin ta oma voodisse tagasi.
9- kuune on veel täitsa titt ju, aita teda ja võta sülle rahunema. Küll jääb siis lõpuks magama ka, sest ema süles on parim ja mugavaim paik olla.

+2
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:
Kägu

Kas tal lutt on? Minu 8k otsib vahel lutti nii.

Äkki vb ka beebil olla nö rahutud jalad, magneesiumipuudus? See muidugi selline puusalt tulistamine….

+1
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:
Kägu

Kas on võimalik, et riided või pesu ajavad naha kihelema?

0
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:
Kägu

Imelik pealkiri teemal.

+2
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:
Kägu

Minu laps rullib kui pole veel väsinud. Püüab magada, teab et ega muud tarka toimuma nagunii ei hakka, aga und ei tule. Kui peaksin paar tundi varem voodis teki all olema kui tegelikult vaja on, siis vähkreksin täpselt samamoodi ????

9-kuuse unerütm ja unevajadus areneb pidevalt, eks millalgi leiate tasakaalu.

+1
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Näitan 6 postitust - vahemik 1 kuni 6 (kokku 6 )


Esileht Beebi ja mitmikud Rullib ja nühib ennast