Esileht Ilu Rullmassaaz.

Näitan 10 postitust - vahemik 1 kuni 10 (kokku 10 )

Teema: Rullmassaaz.

Postitas:

Kes on käinud ja kas on aidanud ka näiteks tselluliidi puhul? Jagage kogemusi.

0
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

Olen vaadanud ja mõelnud – et hirmsasti reklaamitakse ja küll on kuulsuseid sinna reklaamnägudest palgatud – vist ei lähe nii hästi. Teiseks on selle tselluga see teema – et kunagi hakati ka promoma mingit seadet, mis viib mürkained välja, see viiakse välja neerude kaudu ju. Seega selline korralik mürgitus neerudele võib panna paraja põntsu.
Soovitan 1) jälgi söömist 2) joo vett 3) tee iga hommik kuivharjamist ja siis kreemita mõne tselluvastase kreemiga – tee seda järjekindlalt paar kuu ja siis otsusta uuesti. Mööda enne reie ümbermõõt ka ära. Mina teen enne rannahooaega nii.

+1
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

Käisin. Kingiti sünnaks 2 x kaart.
Läksin eelarvamusteta.
Olen ülekaalus ja jalad üsna tsellused.
Täitsa lõpp kui positiivselt ma meelestatud olin peale ära tulekut. Ma kiidan asju harva, aga seekord kiitsin enamus sõbrannadele.
Ja kui ülihästi aitas mu tsellustele kintsudele!!! Kintsud olid palju palju siledamad, sama ka tuharatega.
Käiksin edasi aktiivselt, aga olen beebiootel(raseduse ajal ei või).
Üldiselt soovitan kui tselluga probleeme!

0
-1
Please wait...
Kasutaja on kirjutanud teemasse 2 korda. Täpsemalt 10.02 09:48; 10.02 13:07;
To report this post you need to login first.
Postitas:

Tsellule mõjub hästi küll – kui kuivharjamine mõjub, miks seegi ei peaks. Ikkagi mehaaniline ja tunduvalt tugevam surve, jalgadele seal õnneks vist enim aega ka mõeldud. Miinus ehk ongi see, et ma ise teeksin hea meelega mõnd kohta kauem kui seal peab ja mujalt vähem või üldse mitte. Aga jalgadel tõmbas naha pingule küll (soovitan ise veel külma-kuuma dušiga massaaze juurde teha kui viitsimisel kuivharjata, kreemitamine ka oluline, et naha elastsust hoida).

0
0
Please wait...
Kasutaja on kirjutanud teemasse 2 korda. Täpsemalt 10.02 10:04; 10.02 12:52;
To report this post you need to login first.
Postitas:

Kasutan teemat ja küsin – kas seal rulliku vahel olles on mõni töötaja kõrval ka ? Mulle tundub natuke imelik ja ebamugav, kui keegi jälgib mind pikalt, kui ma seal mingeid poose võtan 🙂 Samas saan aru, et ilma tehnikat teadmata võib üldse valesti teha.

+2
0
Please wait...
To report this post you need to login first.

Kasutan teemat ja küsin – kas seal rulliku vahel olles on mõni töötaja kõrval ka ?

Mina tean, et seal on Ivo Linna ja Merle Palmiste. Väga äge on nende nähes igasugu poose võtta. 🙂

+12
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

Kasutan teemat ja küsin – kas seal rulliku vahel olles on mõni töötaja kõrval ka ? Mulle tundub natuke imelik ja ebamugav, kui keegi jälgib mind pikalt, kui ma seal mingeid poose võtan ???? Samas saan aru, et ilma tehnikat teadmata võib üldse valesti teha.

Otseselt ei ole, Tartus vähemalt. Üks tuba oli täiesti eraldatud, teised kolm masinat on nö kardinatega eraldatud. Töötaja käib vahepeal jalutab läbi küsib, kas kõik on hästi jne. Mõnega (tuttavamaga) jäi rohkem jutustama küll samal ajal. Kõige ebameeldivam oli see, et neile oli mingi müügitöö sinna rakendatud, et käis üritas tutvustada ehteid ja toidulisandeid jmt, mida nad seal müüsid. Üks teenindaja oli selline natuke jutukam, teine ei olnud, aga see oli miski aasta tagasi – ei tea, kes seal nüüd on.

0
0
Please wait...
Kasutaja on kirjutanud teemasse 2 korda. Täpsemalt 10.02 10:04; 10.02 12:52;
To report this post you need to login first.
Postitas:

Ei ole teenindaja kõrval. Sa teed video järgi kõike. Aegajalt käib teenindaja küsimas kas kõik on ok.
Minule nn müügitööd ei tehtud, käisin Pärnu omas. Aga kuna oli vahetult enne jõule aeg, siis pulbrist küünlad ostsin küll(oma algatusel). Igatti ägedad asjad.

0
0
Please wait...
Kasutaja on kirjutanud teemasse 2 korda. Täpsemalt 10.02 09:48; 10.02 13:07;
To report this post you need to login first.
Postitas:

Mulle meeldis, aga selleks et pidevalt käia on hind liiga kallis minu jaoks. Ei taha maksta 18-20€ ühe rullimiskorra eest. Ka need 10 korra paketid maksavad päris palju. Peale rullmassaazi kasutan ka muid iluteenuseid ja 150€/kuus + muud teenused juurde läheks kiiga kalliks mulle.

Oleks 1 kord ca 10€ käiksin ehk rohkem. Äkki selle maksumuse taha jääbki väiksem külastatavus ka teiste poolt?

0
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

Sõbranna käis ja kiitis väga, ise pole proovinud.

0
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Näitan 10 postitust - vahemik 1 kuni 10 (kokku 10 )


Esileht Ilu Rullmassaaz.

See teema on suletud ja siia ei saa postitada uusi vastuseid.